Įkraunama...
Įkraunama...

Graviravimas: kur ir už kiek

Sveikos merginos. wub.gif gal kuri esate dovanojusi kokį nors daikčiuką, kurį nešėte graviruoti? už savaitės mūsų draugystės 4 metai, norėtųsi padovanoti ne tiek praktišką, kiek mielą širdžiai dovanėlę (tiesa, dar nenusprendžiau, ką ax.gif ), kurioje išgraviruotų ką nors gražaus smile.gif mane domina kaina, kažką girdėjau, kad ji priklauso nuo žodžių kiekio.... ir vieta vilniuj, kur tai galėtų atlikt. kiek žinau, pylimo gatvėj daro, gal kuri girdėjot , ar kokybiškai ? mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu to graverio graviruota zieda - nesioju penkis metus nenusiimdama nuo rankos nei kai maudausi, nei kai indus plaunu...visai neapsitryne
Tik va kainos negaliu pasakyti, nes man graviravo uz aciu.
O tikslese viena yra juvelyrine "vilniaus juvelyrai" jei neklystu tarp traku ir vingriu stoteles, tik priesingoje puseje nei Lietuvos k/t

P.s ale ir nekantri tamsta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 10 birželio 2005 - 13:10
Graviravau pries metus su puse Rotundo gatveje (zinai, kur laikrodziu taisykla, juvelyrine parduotuve) Nezinau, ar dabar tebera ta paslauga, bet tikrai nesiskundziau, nebrangiai sumokejau (skaiciu neatsimenu) ir gal 10 minuciu begyje gavau atgalios!!!
Beja, tai buvo irgi dovana mano vyrui, tiktai kitokia proga..
Atsakyti

P.s ale ir nekantri tamsta
[/quote]

Aha, Silvute, as irgi pastebejau, bet pasiziurek i proga - suprasti galima. Kas liecia tokius dalykus as irgi viska darau is anksto, is sirdies ir..nekantriai..
Atsakyti
ačiū 4u.gif o nekantri... nes laikas juk bėga, mąstau apsisukt kaip nors savaitgaly, bet reikia kažkaip slaptai, kad nesužinotų, nes baisiai smalsus yra smile.gif bandysiu užsukt į abi vietas, pasitikiu jūsų patirtim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2005 06 10, 13:09)
turiu to graverio graviruota zieda - nesioju penkis metus nenusiimdama nuo rankos nei kai maudausi, nei kai indus plaunu...visai neapsitryne
Tik va kainos negaliu pasakyti, nes man graviravo uz aciu.
O tikslese viena yra juvelyrine "vilniaus juvelyrai" jei neklystu tarp traku ir vingriu stoteles, tik priesingoje puseje nei Lietuvos k/t

P.s ale ir nekantri tamsta

graviravomes vestuvinius ziedus su musu vardais, uz abiejus sumokejom 25 lt.
Atsakyti
Oho, tiek daug??? Aš per Kalėdas nešiau vieną žiedą graviruot, tai mokėjau gal 4 litus g.gif
Atsakyti
O gal patarsit kur Kaune graviruoja neblogai rolleyes.gif
Atsakyti
Užvakar graviravau žiedą Rotundo g. Kainavo 1 litą, tiesa, buvo tik vienas žodis, o ir žiedelis vaikiškas. Padarė po keletos minučių. Tik neikit graviruoti į Akropolyje esančią juvelyrikos parduotuvę. Ten man neteisingai užrašė, vėlavo. Žodžiu, siaubas.
Atsakyti
QUOTE(nirmeda @ 2005 06 12, 14:38)
graviravomes vestuvinius ziedus su musu vardais, uz abiejus sumokejom 25 lt.

tiesa pamirsau pridurt , kad ne tik vardus doh.gif juos mum truputi padailino 4u.gif ga;l todel tokia suma ir gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 06 16, 10:22)
O gal patarsit kur Kaune graviruoja neblogai  rolleyes.gif


Kaune arba "Auksiniam velniuke" reikia graviruoti (Daukanto gatvėj) netoli Laisvės fontano, arba Gertrūdos gatvėj. Ten netoli Okeanidės, nedidelė skylė, bet toks fainas vyriškis dirba mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insomnia: 19 birželio 2005 - 17:05
jei vilniuj pigiai norit ka nors isgraviruot,tai zinau viena vietele.
priesais vingio kinoteatra yra rimi market parduotuve,o prie pagrindinio iejimo yra laikrodziu taisykla,tai ten ir graviruoja.be to tas vyras ima ne uz viena raide ,o uz tam tikra teksta.karta graviravau ant tauriu eilerasti gan nemaza,tai man kainavo 15lt,o jei siaip koks standartinis tekstas buna (kam,nuo ko,data ir pvz su meile) tai tik kokius 5 lt ima.
Atsakyti