Įkraunama...
Įkraunama...

Graviravimas: kur ir už kiek

QUOTE(*ramunė* @ 2006 08 27, 22:09)
Na nežinau kiek pas jus g.gif pas mus raidė ar simbolis-50 ct.


O pas mus 1zodis - 1 litas 4u.gif ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linxma @ 2006 08 28, 21:03)
O man tokios dovanos kazkiek kvepia dovanotojo noru isiamzinti paciam, tad man jos priimtinos tik nuo labai artimu zmoniu dideliu progu atveju.

Na dėl savęs įsiamžinimo manau,kad tu neteisi g.gif
Čia ir kalbama apie graviravimą tik įpatingomis progomis,jei imsim graviruoti vardadieniams tuomet gal ir kvailokai atrodys ax.gif na bet čia kaip kam... bigsmile.gif
Atsakyti
Ypatinga proga nuo ypatingų žmonių visada malonu gauti tokią dovana smile.gif Mes galvome vestuvių proga nuo savo piršlių graviruotą mūsų vardais ir sveikinimu tokį stiklinį ragą smile.gif Labai juo džiaugiuosi blush2.gif ir gražu, ir malonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 08 29, 18:09)
O pas mus 1zodis - 1 litas 4u.gif  ax.gif  thumbup.gif

Na tai tikrai jums tiesiog pasisekė thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šeštadienį vyrui dovanosiu laikrodį. Būtinai viduje išgraviruosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambera @ 2006 08 31, 07:22)
Šeštadienį vyrui dovanosiu laikrodį. Būtinai viduje išgraviruosiu ax.gif

Kur viduje?
Gal antroje pusėje g.gif
Atsakyti
Galbūt kuriai nors teko matyti, kur Vilniuj būtų galima išgraviruoti ką nors sudėtingesnio nei žodžius, pavyzdžiui, Šv. Marijos paveikslėlį?
Būtų naudinga bet kokia informacija, nes labai reikia. ax.gif
Atsakyti
Savajam pries keleta metu dovanojau kaledu proga pacios daryta metalini pauksti, tada sukau galva kaip dovana patekti, kad butu isiminta. Sumasciau,kad reiktu isgraviruoti kam skirta ir tai maniskiui labai patiko. Dar anksciau esu dovanojusi saukstus isgraviruotais palinkejimais. Tad galiu sakyti, kad graviravimas tikrai saunus dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka išgraviruotos dovanos, nes jos tokios asmeniškesnės tampa, skirtos būtent tau. Pavyzdžiui savo draugui dovanojau vizitinių kortelių dėklą su išgraviruotais jo inicialais, arba rašiklį su meiles fraze. Gal banalu, bet man grazu. Iškarto ta dovanėlė pasidaro mielesnė. wub.gif
Atsakyti
norejau paklausti kokius zodzius isgraviruotumet savo mylimajam?kad i tuos kelis zodelius tilptu viskas kas yra sirdyje wub.gif
Atsakyti
Esu maciusi isgraviruotus tokius zodzius:

"Viskas imanoma, kai myli..."
/Oscar Wilde/

Labai graziai atrode wub.gif
Pati esu gavusi sidabruotus remelius su graviruotais zodziais. Tikrai pripazistu, kad dovana daug silciau ir mieliau atrodo... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leo11: 06 lapkričio 2006 - 19:43
Aciu leo11 tikrai graziai skamba beje mums labai tinka wub.gif
Atsakyti