Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(klaida @ 2008 09 15, 12:25)
Man kartais irgi neiseina ta pacia diena uzdaryti agurku i stiklainius. Tai balkone pastovi ir 2 ir 3 dienas. Agurku nerusiuoju, kurie is lauko ar siltnamio, ar is parduotuves. Visus bendrai darau, tai jie susimaiso.  Manau tai neturi itakos  schmoll.gif
Matyt koks nors netikes agurkas papuole ir viskas.
Kai agurkus pjaustai tai matai kas jo viduje, o kai deti nepjaustytus, tai nezinai, koks papuola ideti. Manau svarbu pats skonis ir kietumas. O tas vienas susiraukslejes, jei nepatiks, ismesi ir psio.
O po kiek laiko po uzdarymo susiraukslejo tie agurkai?


Po keletos valandų man jie taip sureagavo g.gif O negalėjo būti taip, kad tiesiog nuo verdančio marinato jie taip susitraukė ir susiraukšlėjo. Vis dėl to juk tris kartus užpilinėjau g.gif Bet vaizdelis tai geras - trečdalis stiklainiu tušti, nors prigrūdau pilnus pilnus, kadangi agurkėliai maži buvo
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2008 09 15, 12:56)
Po keletos valandų man jie taip sureagavo  g.gif O negalėjo būti taip, kad tiesiog nuo verdančio marinato jie taip susitraukė ir susiraukšlėjo. Vis dėl to juk tris kartus užpilinėjau  g.gif Bet vaizdelis tai geras - trečdalis stiklainiu tušti, nors prigrūdau pilnus pilnus, kadangi agurkėliai maži buvo

Bet gi ir reikia verdanciu uzpilti. Abejoju ar nuo karscio. Gal per dideli agurkai buvo? As stengiuosi marinavimui agurkus kuo mazesnius atrinkti, o didesnius rauginimui ar misrainem uosvienei atiduodu.
Kai pas mane taip nebuvo, net nezinau nuo ko taip pasidare. g.gif
Gal kitos ka ismastys?
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 15, 14:22)
Bet gi ir reikia verdanciu uzpilti. Abejoju ar nuo karscio. Gal per dideli agurkai buvo? As stengiuosi marinavimui agurkus kuo mazesnius atrinkti, o didesnius rauginimui ar misrainem uosvienei atiduodu.
Kai pas mane taip nebuvo, net nezinau nuo ko taip pasidare.  g.gif 
Gal kitos ka ismastys?


Agurkai kaip tik buvo labai mažiukai g.gif na vienu žodžiu neaišku kodėl taip atsitiko, reikia tikėtis, kad agurkų skonis, kietumas ir traškumas iki žiemos išsilaikys toks, koks yra dabar, dangteliai nenušaudys, nepradės man ten niekas pelyt, pūt ar rūgt, o žiemą galėsiu skanauti superinio skonio agurkėlius rolleyes.gif
Dabar belieka tik laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2008 09 15, 14:45)
Agurkai kaip tik buvo labai mažiukai  g.gif  na vienu žodžiu neaišku kodėl taip atsitiko, reikia tikėtis, kad agurkų skonis, kietumas ir traškumas iki žiemos išsilaikys toks, koks yra dabar, dangteliai nenušaudys, nepradės man ten niekas pelyt, pūt ar rūgt, o žiemą galėsiu skanauti superinio skonio agurkėlius  rolleyes.gif
Dabar belieka tik laukti  smile.gif

gal tusciaviduriai buvo??,arba vandeningi labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 15 rugsėjo 2008 - 14:32
QUOTE(dziunka @ 2008 09 15, 15:31)
gal tusciaviduriai buvo??,arba vandeningi labai.

Gali buti g.gif
bet maziukai nelabai tuna tusciaviduriai.

Tikekimes, kad *monikute* nenusivils marinavimu ir kitais metais vel statys agurkelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 15, 15:48)
Gali buti  g.gif
bet maziukai nelabai tuna tusciaviduriai.

Tikekimes, kad *monikute* nenusivils marinavimu ir kitais metais vel statys agurkelius  thumbup.gif

buna ,mano vienas stiklainis "pats bande atsidaryti",na as jam padejau,ir ten mazi agurkeliai nebuvo minksti,bet tusciaviduriai,o agurkelis tebuvo vos 5 cm
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 09 15, 20:40)
buna ,mano vienas stiklainis "pats bande atsidaryti",na as jam padejau,ir ten mazi agurkeliai nebuvo minksti,bet tusciaviduriai,o agurkelis tebuvo vos 5 cm

Tai gal kokia nors agurku rusis g.gif
Eisiu ryt i rusi apziuresiu savo stiklainiukus, idomu kaip ten jie laikosi g.gif , nes pas mane visokiu ir is visur imti agurkai buvo: ir is turgaus, ir is parduotuves, ir is sodo, ir is pusseseres darzo ir siltnamio rolleyes.gif Ryt parasysiu savo agurku padeti stiklainiuose.
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 15, 15:48)
Gali buti  g.gif
bet maziukai nelabai tuna tusciaviduriai.

Tikekimes, kad *monikute* nenusivils marinavimu ir kitais metais vel statys agurkelius  thumbup.gif



Gaila, kad nenuskilo su tais agurkais unsure.gif turbūt tikrai čia pačiuose agurkuose kažkas negerai buvo, nes prie darymo technologijos prikibt neišeitų (jau taip viską nuosekliai, kruopsčiai ir atidžiai dariau, kad ....) bet ką ten suprasi kai taip iš pirmo žvilgsnio pažiūrėjus prieš marinuojant atrodo kietas geras tas agurkas g.gif
Aš irgi labai tikiuosi, kad nenusivilsiu marinavimu, nes po kol kas esu labai patenkinta savo pasiekimais blush2.gif Net nesitikėjau, kad iš pirmo karto pavyks prisimarinuoti skanių agurkų, pomidorų, prisidaryti adžikų, lečo ir t.t. Ir kad viskas bus valgoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o svarbiausia, kad vyrui patiko ax.gif o juk čia pats geriausias įvertinimas bigsmile.gif

Man vis knieti paragauti agurkų su garstyčių marinatu hihihi.gif bet kantriai sukandusi dantis laukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 16 rugsėjo 2008 - 13:48
QUOTE(*monikute* @ 2008 09 16, 14:47)
Gaila, kad nenuskilo su tais agurkais  unsure.gif turbūt tikrai čia pačiuose agurkuose kažkas negerai buvo, nes prie darymo technologijos prikibt neišeitų (jau taip viską nuosekliai, kruopsčiai ir atidžiai dariau, kad ....) bet ką ten suprasi kai taip iš pirmo žvilgsnio pažiūrėjus prieš marinuojant atrodo kietas geras tas agurkas  g.gif
Aš irgi labai tikiuosi, kad nenusivilsiu marinavimu, nes po kol kas esu labai patenkinta savo pasiekimais  blush2.gif Net nesitikėjau, kad iš pirmo karto pavyks prisimarinuoti skanių agurkų, pomidorų, prisidaryti adžikų, lečo ir t.t. Ir kad viskas bus valgoma  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o svarbiausia, kad vyrui patiko  ax.gif  o juk čia pats geriausias įvertinimas  bigsmile.gif

Man vis knieti paragauti agurkų su garstyčių marinatu  hihihi.gif bet kantriai sukandusi dantis laukiu  lotuliukas.gif

gali buti agurkuose problema(anksciau sakydavo vasariniai nestovi ziema),juk darau as jau kokiu 20 metu.tai buna kad statai kokiu 12 trilitriniu ,ir koks vienas ima ir issauna,taigi technologija ta pati ,o agurkai" issireikalauja demesio" lotuliukas.gif
Atsakyti
na va, buvau rusy apziureti agurkeliu. Viskas stovi taip, kaip pastaciau thumbup.gif Dangteliai (tiek uzsukami, tiek metaliniai) net idube thumbup.gif

Del vasariniu ar kitokiu agurku: kuo jie skiriasi. g.gif Juk kai perku turguje nezinau kokius nuperku (ar vasarinius ar ne).
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 16, 17:29)
na va, buvau rusy apziureti agurkeliu. Viskas stovi taip, kaip pastaciau  thumbup.gif  Dangteliai (tiek uzsukami, tiek metaliniai) net idube  thumbup.gif

Del vasariniu ar kitokiu agurku: kuo jie skiriasi.  g.gif  Juk kai perku turguje nezinau kokius nuperku (ar vasarinius ar ne).

na man siemet is 45 stiklainiu 3 buvo su" charakteriu" 2 gelbejau.o trecia ispyliau lauk verysad.gif verysad.gif verysad.gif
o agurkai is savo ir mamos darzu,taip kad nezinau kas kaltas .... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 16 rugsėjo 2008 - 17:34
O tai kaip reikia žinoti, kad agurkas geras ar blogas? Pagal kokius požymius reikia atpažinti, kad jis netinkamas ruošimui žiemai biggrin.gif
Atsakyti