Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

Gal cia kas nors pagelbes unsure.gif mamytes pasidalinkit recepteliu kaip gaminti virtu bulviu cepelinus su varske 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 09 30, 16:50)
Gal cia kas nors pagelbes  unsure.gif  mamytes pasidalinkit recepteliu kaip gaminti virtu bulviu cepelinus su varske  4u.gif

tiesiog vietoj virtu bulviu dedi varskes.... zalios bulves, prieskoniai, kiausinis ir varske...
Atsakyti
Ką tik iškepė

receptas iš kibinų tėmelės:

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html

Kokie skanučiai ax.gif


Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 09 30, 14:50)
Gal cia kas nors pagelbes  unsure.gif  mamytes pasidalinkit recepteliu kaip gaminti virtu bulviu cepelinus su varske  4u.gif

na išvirt bulves, atšaldyt ,permalt jas, aš dedu kiaušinį ,biški kraklomo, na kad neišplauktu ir miltų, išminkau kad tešla neliptu prie rankų aišku dar druskos reik, o tada formuot cepelinus ir įdarą dėt koks patinka. tikiuosi suprantamai parašiau g.gif
skanaus
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 09 30, 16:34)
Ką tik iškepė 

receptas iš kibinų tėmelės:

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html

Kokie skanučiai  ax.gif

o tu kepei tokį kiekį kiek recepte?
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2008 09 30, 16:45)
o tu kepei tokį kiekį kiek recepte?


Taip 4u.gif
tik liko įdaro, bet gal po mažiau dėjau, kad "neišsižiotų" bijojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai uzsimaniau baklazano ir kugelio... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif norit Zemaitisku blynu? Jei taip tai prasom:
Zemaiciu blynai kitaip [/i]
[i]8 virtos bulves,
kiausinis,
krakmolo 3 saukstai
druskos

Bulves sumaliau,sudejau visa kita ir suminkiau ax.gif
Zalio farso
svogunas
druska, pipirai

Blynelius dariau mazesnius ir plonesnius, kad farsas iskeptu. kepiau ilgai, ant mazos ugnies rolleyes.gif
user posted image
labai patiko,labiau nei su virta mesa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 30 rugsėjo 2008 - 16:44
QUOTE(brashke77 @ 2008 09 30, 08:41)
Sveikutes  4u.gif  norit Zemaitisku blynu? Jei taip tai ptasom:
Zemaiciu blynai kitaip [/i]
[i]8 virtos bulves,
kiausinis,
krakmolo 3 saukstai
druskos

Bulves sumaliau,sudejau visa kita ir suminkiau  ax.gif
Zalio farso
svogunas
druska, pipirai

Blynelius dariau mazesnius ir plonesnius, kad farsas iskeptu. kepiau ilgai, ant mazos ugnies  rolleyes.gif

labai patiko,labiau nei su virta mesa  4u.gif

ash noriu bigsmile.gif , gaila, toli gyveni...
Atsakyti
Atsiusciau, tik jau abejoju, ar skanus bus biggrin.gif Aciu 6663 4u.gif
Praeitam puslapyje maciau, kad gaminai SB virtas ausis. O tiesa, kad amerikonai nevalgo ausu, liezuviu, koju ir pan? (Mama sake)
Tarp kitko, ziurejau amerikieciu Baimes faktoriu, tai jiems isbandymas buvo... valgyti virta kiaules liezuvi!!! Tai kol jie ziaugciojo, man seiles tyso... tyso... biggrin.gif
Sorry uz offtopic, tiesiog smalsu...
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 09 30, 17:41)
Sveikutes  4u.gif  norit Zemaitisku blynu? Jei taip tai prasom:
Zemaiciu blynai kitaip [/i]
[i]8 virtos bulves,
kiausinis,
krakmolo 3 saukstai
druskos

Bulves sumaliau,sudejau visa kita ir suminkiau  ax.gif
Zalio farso
svogunas
druska, pipirai

Blynelius dariau mazesnius ir plonesnius, kad farsas iskeptu. kepiau ilgai, ant mazos ugnies  rolleyes.gif

labai patiko,labiau nei su virta mesa  4u.gif

bet kaip tu laiku mieloji,kaip tik verdu bulves žemaičiam doh.gif pirmą kart gyvenime blush2.gif tai bandysiu,gal gausis blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 09 30, 08:09)
Sveika, Srove, nu šitokį kepsnį geriausiu atveju "išspausčiau" tik švenčių proga.

Aciu, labai labai 4u.gif , nu bet primeskim, kiek laiko tai uzimtu g.gif Koki kila bulviu nuskusti, sutarkuoti per burokine tarka 15min., susitaisyti farsa 10min. ir padazo gamybai max 15 min., viso gaunas 40min., neskaitant kepimo ne taip jau ir sventiskai bigsmile.gif , valandike pietums, kaip ir paprastai 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(enrika82 @ 2008 09 30, 15:00)
Labai labai skaniai atrodo mirksiukas.gif  wub.gif

Dekui, man labiau patiktu su sprandine mesa(vist.krutineliu nelabai megstu blush2.gif )Liko nuo 2 vistu, reikejo sunaudoti kazkaip 4u.gif

Sian apsinuodijau nuo 6663 voverusku, ausu, stintu, neragaukit ir net geriau neziurekit, nes paliks bloga thumbup.gif
Braskes77 zemaiciai, tik zemaiciams lotuliukas.gif , o as kadangi tokia esu, tai viskas man ir tik man bigsmile.gif wub.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 30 rugsėjo 2008 - 17:44