Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

O TAI KUR TAME RECEPTE KAVA ??????
Atsakyti
user posted image

cipsiuk,labai skanus tinginiukas oro_buckis.gif

kiek darydavau niu ,ne tokie ,o tas receptukas tai super 4u.gif
Atsakyti
Na matau kad labai giriate Cipsiuko tinginį,tai radau receptą ir šiandiena aš jį išmėginsiu ax.gif
Atsakyti
Lauksime tavo tinginuko foto ir atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 30, 20:52)
user posted image
Prasau nezvengti is mano tinginio PARODIJOS :oh ,
bet mano sunelis pakyletas iki dangaus didis.gif ," pagaliau mama padarei ir man tinginuka ", nevalgo jis nieko su kakava  schmoll.gif

Receptukas :

1 kondencofkes ( mazas)
4 pakeliai po 155g. sausainiu "ARBATINIU"
200g. Dvaro 82% sviesto
puse stiklines pakepintu zemes riesutu( skaldytu)
saujele aguonu.

As dar turejau " AIRISKO SKONIO " kvapu milteliu , tai ipyliau viena arbatini sauksteli .
Na ka cia ir kalbeti apie skoni irnesakyk.gif ........ essen.gif

Gaminasi kaip ir visi kiti , kur su kakava .
Rekomenduoju pakeisti savo meniu mirksiukas.gif

user posted image

user posted imageo cia penki sokoladiniai zuikiai , kad linksmiau butu tongue.gif

nu xmones ir su sugebejimais ir su fantazija 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ka cia ir bepridursi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
OI .... kam priminiai .... kaip as jo vel noreciau , jis man skanesnis nei su kakava !!!!
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 03, 15:32)
OI .... kam priminiai .... kaip as jo vel noreciau , jis man skanesnis nei su kakava !!!!


dariau as ji smile.gif tik dar dadejau pienisko sokolado plytele - apsivalgymas smile.gif Aciu uz ideja 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytės, naujoke as esu 4u.gif . Neskaičiau visos temos, bet jei nepasikartosiu, tai norėčiau jums pasiūlyti pasigaminti Varškinį tinginį. Mano šeimynėlė jį dievina.
Varškinis tinginys
400 g. sausainių;
400 g. varškės;
200 g. sviesto;
150 g. cukraus;
100 g. džiovintų abrikosų;
keli šaukštai razinų;
vanilinio cukraus;

Razinas ir abrikosus užpilkite verdančiu vandeniu ir palaikykite 5 min.
Sviestą išsukite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi iki purumo. Nuolat maišydami sukrėskite pertrintą varškę, suberkite razinas, susmulkintus abrikosus ir nedideleis gabaleliais sulauzytus sausainius. Gautą masę sukrėskite ant politileninės plėvelės ir suformuokite viniotinį.
dėkite į šaldytuvą, kad sustingtų.

Labai skanu, jei jau toks receptukas yra, nepykit blush2.gif Jei patiks, tai džiaugsiuosi smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus prie musu smile.gif
Tai kas , kad ir pasikartos , aciu uz receptuka , isbandysiu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(nerilyte @ 2008 11 03, 19:52)
Labas mamytės, naujoke as esu  4u.gif . Neskaičiau visos temos, bet jei nepasikartosiu, tai norėčiau jums pasiūlyti pasigaminti Varškinį tinginį. Mano šeimynėlė jį dievina.
Varškinis tinginys
400 g. sausainių;
400 g. varškės;
200 g. sviesto;
150 g. cukraus;
100 g. džiovintų abrikosų;
keli šaukštai razinų;
vanilinio cukraus;

Razinas ir abrikosus užpilkite verdančiu vandeniu ir palaikykite 5 min.
Sviestą išsukite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi iki purumo. Nuolat maišydami sukrėskite pertrintą varškę, suberkite razinas, susmulkintus abrikosus ir nedideleis gabaleliais sulauzytus sausainius. Gautą masę sukrėskite ant politileninės plėvelės ir suformuokite viniotinį.
dėkite į šaldytuvą, kad sustingtų.

Labai skanu, jei jau toks receptukas yra, nepykit  blush2.gif Jei patiks, tai džiaugsiuosi  smile.gif



Turėtų būti labai skanu essen.gif Dabar šaldytuve dar turiu tinginio pagal cipciuko receptą daryto, o kitas būtinai bus šitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 03, 14:24)
Lauksime tavo tinginuko foto ir atsiliepimu  mirksiukas.gif

Labai labai viskas gerai ir super skaniai gavosi thumbup.gif net sūnus valgo bigsmile.gif
O foto,tai nenufotografavau kai buvo visas dar sveikas o dabar tik pusė liko blush2.gif
Tik gal jis man toks na ne visai sustingęs,truputuką kraštai patys,matyt mažiau susigėrė,bet tai skonio nė per kiek negadina. Nes pirktiniai tai būna tokie sausi ir ne šlapi o šitas pas mane palei kraštus toks šlapokas,gal prastai išmaišiau g.gif bet tai smulkmenos.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 11 05, 19:53)
Labai labai viskas gerai ir super skaniai gavosi  thumbup.gif  net sūnus valgo  bigsmile.gif
O foto,tai nenufotografavau kai buvo visas dar sveikas o dabar tik pusė liko  blush2.gif
Tik gal jis man toks na ne visai sustingęs,truputuką kraštai patys,matyt mažiau susigėrė,bet tai skonio nė per kiek negadina. Nes pirktiniai tai būna tokie sausi ir ne šlapi o šitas pas mane palei kraštus toks šlapokas,gal prastai išmaišiau  g.gif  bet tai smulkmenos.

Svarbu, kad skanus mirksiukas.gif
Atsakyti