Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis---

Taip kai pjauni , tai iki galo nedapjauni palieki pora cm. na panasei kaip vandens kriaukle , kad atsidarytu ,ir tada pridedi kremuko , galima bet koki - plakta grietinele , varskes krema , sviestini ,tinka ir tas kur tortams naudoju , na cia pagal kiekvieno skoni nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 23, 12:10)
Taip kai pjauni , tai iki galo nedapjauni palieki pora cm. na panasei kaip vandens kriaukle , kad atsidarytu ,ir tada pridedi kremuko , galima bet koki - plakta grietinele , varskes krema , sviestini ,tinka ir tas kur tortams naudoju , na cia pagal kiekvieno skoni nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif



O kuo galima pakeist svirskta? smile.gif neturiu kuo isspaust tu pyrageliu blush2.gif svirksta turiu, bet jis tikrai neisspaus pyragelio dydzio blush2.gif
Atsakyti
Aš kai neturėjau, tai šaukštu dėjau. ir nieko, tik forma truputį... bet skoniui tai nekenkia smile.gif
Atsakyti
Tai , kad jie bent pas mane tai nedideli 4 plocio ir 2 cm. aukscio , svirkstas tikrai turetu isspausti , nes tesla ne kieta . Bet galima ir su saukstu detu i skardele , jie vistiek iskils , tik nebus tu ranteliu . Pasidaryk , labai lengva ir zentas labai isgyre ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 23, 13:32)
Tai , kad jie bent pas mane tai nedideli 4 plocio ir 2 cm. aukscio , svirkstas tikrai turetu isspausti , nes tesla ne kieta . Bet galima ir su saukstu detu i skardele , jie vistiek iskils , tik nebus tu ranteliu .  Pasidaryk , labai lengva ir zentas labai isgyre ax.gif  ax.gif  ax.gif



Siandien planavau issikepti medaus tortui lakstu, bet kad dukrytei nekas, tai gal teks atidet... arba gal situ ekleriuku padarysiu. Bandysiu su tuo kremu tortam, turiu konjako gal skonio blink.gif kazi tiks? jei iseitu, tai mane vyras ant ranku nesiotu biggrin.gif
Papildyta:
Ir ar daryt is to torto kremo visa pokelio turini? Ar nebus per daug tai normai ekleriu? Gal bandyt is puses?
Atsakyti
Pas mane gavosi 19 ekleriuku , daryk is viso , konjako skonis geras thumbup.gif , tik as vietoj taves nedeciau sviesto , o daryciau tik su pienu , na kaip ant pakejio parasyta , bet tu spresk pati deti ar ne sviesto ax.gif ax.gif ax.gif
Greiciau sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 23, 15:08)
Pas mane gavosi 19 ekleriuku , daryk is viso , konjako skonis geras thumbup.gif , tik as vietoj taves nedeciau sviesto , o daryciau tik su pienu , na kaip ant pakejio parasyta , bet tu spresk pati  deti ar ne sviesto  ax.gif  ax.gif  ax.gif
Greiciau sveikit 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Aij, neistveriau, nesulaukiau atsakymo, tai krema pasidariau is puses normos, ten jo manau pakankamai. O ekleriuku nu tikrai daug gavosi, net neskaiciavau. Tik juos turbut reikia atvesint, pries dedant i juos krema. Paskui idesiu foto, bet jie toli grazu ne tokie grazus kaip Jusu ax.gif Jei skanu bus, tai kita kart eksperimentuosiu su kitokiu kremu.
Atsakyti
Kremo uzteko kaip tik kaip tik smile.gif Na nufotkinau, bet siaip nelabai grazus jie gavosi, bet kaip vyras ir anyta sake, labai skanus. Vyras tai su pienu valge juos biggrin.gif Ir man gavosi gal 40 ekleriuku blink.gif As nepjoviau pacio pyragelio, o su svirkstu per skylute ileidau kremo, kai kur islindo blush2.gif

user posted image

Beje, o del kiausiniu, cia dedasi 4, norejau det 3, nes dickiai, bet visdelto nenoredama sugadint recepto, dejau 4. Bet gal ir su trim butu viskas gerai.

Aciu Cipciuk uz recepta thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 23 rugsėjo 2008 - 15:37
obuolių pyragas wub.gif
user posted image

6 kiaušiniai (kaimiškus naudodama dėjau 5)
1-1,5 st cukraus
1,5 st miltų
po šaukštelį vanilinio cukraus ir cinamono
apie 6 obuolius

kiaušinius gerai išplakt su 2/3 cukraus. supilt miltus ir mediniu šaukštu atsargiai išmaišyt.
obuolius nulupt ir supjaustyt skiltelėm. apibarstyt likusiu cukrum, vaniliniu ir cinamonu. išmaišytus obuolius pilti į tešlą ir viską sukrėst į aliejum pateptą kepimo formą.
kept vidutinio karštumo orkaitėj apie pusvalandį.
user posted image

SKANAUS!!! thumbup.gif
beje, pyragas labai greit pagaminamas ir nuostabaus skonio, o visi namai kvepia rudeniu blush2.gif

Atsakyti
Varškinės pynutės bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Receptas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiosyte: 23 rugsėjo 2008 - 15:40
Na saunuoles , kad jau prikepet skanumynu nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Rugegele23 tavo eklerai va kokieuser posted image
Saunuole !!!
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 23, 17:56)
Na saunuoles , kad jau prikepet skanumynu nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif
Rugegele23 tavo eklerai va kokieuser posted image
Saunuole !!!


Aciu user posted image

Pas Jus atrodo jie tokie slapi is virsaus, o pas mane atrodo sausi biggrin.gif gal as kazka ne taip dariau g.gif na bet skanu svarbu bigsmile.gif Man norejosi, kad jie butu slapesni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 23 rugsėjo 2008 - 17:26