Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir TV

QUOTE(sena niekšė @ 2010 07 19, 17:58)
proto bokštai tiesiog  doh.gif migdo vaiką kambary su visokiom nesąmonėm, o paskui dar muša. tv apskritai ir suaugusiems kambary nėra sveika (ir išjungti jie spinduliuoja).

idomiai g.gif
Atsakyti
tv, kompų, centrų miegamajam iš viso nėra ko laikyti. tai nėra sveika. kažkada buvau užvedus temą apie tai. žmonės pareiškė, kad be to jie negali... na, jų reikalas. bet kam vaiką mušt?
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 07 21, 17:22)
tv, kompų, centrų miegamajam iš viso nėra ko laikyti. tai nėra sveika. kažkada buvau užvedus temą apie tai. žmonės pareiškė, kad be to jie negali... na, jų reikalas. bet kam vaiką mušt?


Tiesa,elektros prietaisam NE VIETA ten,kur poilsio zona.Griežtai schmoll.gif
Atsakyti
O mes net neturime televizoriaus ir nenorim tureti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 07 19, 16:58)
proto bokštai tiesiog  doh.gif migdo vaiką kambary su visokiom nesąmonėm, o paskui dar muša. tv apskritai ir suaugusiems kambary nėra sveika (ir išjungti jie spinduliuoja).

Vyras nemusa vaiko,o tesiog ateina su dirzu,ji bijo dirzo ir del to klauso vyro
Atsakyti
Pas mus TV yra kiekvienam kambari, nors ijungiama buna retokai ... Sunus multiku fanas, tai kartais jau tenka apriboti sedejima prie TV .. Nors man geriau jau sita blogybe nei kad prie kompo zaistu komiuterinius zaidimus (ka matau beveik pas kiekviena drauge doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 07 21, 17:22)
tv, kompų, centrų miegamajam iš viso nėra ko laikyti. tai nėra sveika. kažkada buvau užvedus temą apie tai. žmonės pareiškė, kad be to jie negali... na, jų reikalas. bet kam vaiką mušt?


taip pat nepatartina ir mobiliuju telefonu miegamajame laikyti.
Atsakyti
Pas mus TV yra, ziurim patys mazai. Bet keisciausia, kad musu vaikai visai juo nesidomi. Neziuri reklamu, net galvos i juos nepakelia. Buvo cia vasara tokia reklama margarino delma, kur soko ir dainavo "druska ir delma", tai vienintele, per kuria atsisukdavo, nes ten tas personazas sokdavo tongue.gif . Daugiau isvis neziuri. Priklausomybes jokios, kovoti nereikia smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,mano mazyle taip pat labai megsta ziureti tv schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Pas mus irgi TV yra abiejuose kambariuose.
Atsakyti
Maniskes valia butu sedetu prie tv visom dienom, ypac ten kur animacinius filmukus rodo doh.gif Mes turime viena tv bet ir tai kartais manau kad per daug tongue.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 08 29, 04:28)
Maniskes valia butu sedetu prie tv visom dienom, ypac ten kur animacinius filmukus rodo  doh.gif Mes turime viena tv bet ir tai kartais manau kad per daug  tongue.gif  doh.gif  biggrin.gif

tv, pc - didziausi vaiku priesai........
Atsakyti