Įkraunama...
Įkraunama...

"EMEDA"Homeopatinis diagnostikos ir gydymo centras

labas mamytes 4u.gif
gal kuri buvo siame centre kaip sekesi pasidalynkit ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nebuvo ten ir nieko nezino? g.gif
Atsakyti
na mamytes pasidalinkik blush2.gif
Atsakyti
Mes esam buvę, bet prieš kokius 3 metus, man nepatiko, nei tai ką kalbėjo (tiksliau visai nekalbėjo, matyt nematė reikalo ką nos paaiškinti), nei ką atrado, nei kaip gydė. Rezultatų irgi jokių nesimatė.
Bet tai buvo pirmoji mūsų pažintis su homeopatija, gal kažko nesupratau g.gif
Atsakyti
Mes buvom su dukryte pries pora metu, tada jai metukai buvo. Nuo primaitinimo pradzios pasidare baisiai alergiska, todel nuvedziau istirti tuo folio metodu. Kadangi buvo labai judri, tirti rankytes nedave, todel daktare isklausinejo visko apie ja, ir paskyre 7 rusiu zirniukus. Prigasdino dar kad ji turi kirmeliu ir dar visokiu baisybiu (nors nieko netyre), na bet kadangi homeopatija turbut nekenkia, pazaidem su tais zirniukais. Po 2-3 kursu alergija dingo, ir nuo to laiko galejom valgyti visus produktus 4u.gif Tai taip ir nezinau, tiketi tuo ar ne 4u.gif Galbut tai tik sutapimas 4u.gif

Atsakyti
ten tai "geriausia" administratore su rusisku akcentu lotuliukas.gif gal ji ir vadove-savininke kokia g.gif
kulturos tai nulis blink.gif
nemato reikalo bendraut,nesivargina paaiskint nei uz ka ir kiek mokam blink.gif
o jei tik uzklausi apie jos platinama kosmetika Miraliux tai tik akys sublizga ir bendravimo igudziai pasireiskia rolleyes.gif lotuliukas.gif
o siaip lankemes pas gyd.Melnikiene,kaip zmogus labai labai malonus,paaiskina,pataria,tik kartais noretusi konkretumo,kartais blaskosi ax.gif
bet siaip tai malonu bendraut su ja smile.gif
Atsakyti
As pati esu lankiusis. Na, ka galiu pasakyt, idomus tas diagnozavimo metodas 'randa' ligu reik nereik...ir labai brangu. Pazaidziau su zirniukais ir atsibodo...Reikia labai tiketi situo gydymu...
Atsakyti
aciu visoms uz atsakymus nes kai as skaiciau apie veikla tai viskas grazu buvo o dabar manau kad neverta g.gif
Atsakyti
Mano patirtis buvo visai kitokia.

Turejau dideliu problemu su sveikata, taigi ieskojau alternatyvaus gydymo budo. Juk dazniausiai ir susidomim netradicine medicina kai tradicine nepadeda.

As lankiausi pas gyd. Cesnaviciene, puiki medike. Ejau ilgai, kainavo nemazai (tai buvo seniai, pries kokia 10 m. dabar kainos kiek zinau mazesnes)

Galiu pasakyti, kad issigydziau, iki siol tos problemos neturiu. Ka pasake viskas pasitvirtino. Paskui ir poliklonikoj medikai patvirtino, kad buvo neteisingai diagnoze nustate.

Galiu pasakyti, kad su homeopatija zaidimo daug, rezultatai ateina letai, bet uztikrinti. As manau, kad ten kreiptis reiktu tada, kai normalus iprasti gydymo budai nepadeda.

Bet velgi, nera jie stebukladariai, mano pazistamo tevas Emedoj lankesi, buvo jam trecios stadijos vezys, bet gerbiama gedytoja to net nepamate..... doh.gif
Atsakyti
na kaip sakoma nepabandes negali peikti kai kam padeda kai kam ne gal visko reikai pabandyt? g.gif
Atsakyti
ar kas gydotės šiuo metu ar gydėtės šiemet-pernai?
Atsakyti
Aš savo mažiuką kaip tik šiuo metu vedu pas gyd. Melnikienę šiame centre. Gydytoja tikrai miela ir šilta smile.gif Kol kas buvom dar tik du kartus. Paskirto gydymo nepavyko pilnai atlikti, nes susirgom kitom ligom, todėl kolkas nežinau, ar padeda. Žinau, kad toks gydymas yra ilgalaikis ir reikia laiko, kad pajustum rezultatą.
Atsakyti