Įkraunama...
Įkraunama...

"EMEDA"Homeopatinis diagnostikos ir gydymo centras

Mes pastovūs Melnikienės pacientai smile.gif Tiksliau buvom tongue.gif Alergijos išgydytos, imunitetą nuo peršalimų sustiprinom, dabar tik ekstra atvejais važiuojam konsultuotis.
Atsakyti
o pas kuria geriau eiti? kuri labiau paaiskina,papasakoja? Melnikiene ar Cesnaviciene? kainos aisku tos pacios pas jas.kokia pirmojo ir tolimesniu vizitu kaina?
Atsakyti
sveikutes,matau yra kas dar lanko sia netradicine gydymo istaiga.as pati lankiausi pas gydytoja cesnaviciene.tikrai galiu pasakyti tik siltus atsiliepimus apie ja.buvau tuomet po avarijos.turejau dideli baimes jausma net autobuse vaziuot.dure krutine labai vos galejau smarkiau atsikvepti.netgi ir virskinimas buvo sutrikes pykino.ir tikrai tie zirniukai man labai padejo.ir tikrai i visus klausimus gydytoja cesnaviciene maloniai atsakydavo ir paaiskindavo.gaila tik finansines problemos nebeleido baigti gydymo.dabar vel galvoju apie gydymo pas cesnaviciene.tik gaila kad is toli esu,is kelmes.o kad vietoj buciau tai tikrai eiciau.ir stuburo atstatyma man dare tik 2 kartus ir padejo.tik gaila nepamenu pavardes toks tamsus vyriskis su akiniais
Atsakyti
Mes gydome siame centre savo maziuka. Esame tikrai patenkinti ir aptarnavimu, ir rezultatais, Gydomes pas gyd. Melnikiene. Sunui nuo 3men. stipri alergija, i si centra atejome su beveik visa kuneli apemusiu berimu, nors laikemes ypatingai grieztos hipoalergines dietos -vaikiukas kankinosi nuo niezulio, svoris prastai augo. Pagerejimo sulaukeme po keliu menesiu, o siuo metu jau galime dziaugtis ir platesniu meniu, ir svariu kuneliu, ir geru apetitu, tik retsykiais dar kiek zandukus paberia, bet kas nezino tai ir nepastebetu.
Taigi mum padejo thumbup.gif
Atsakyti
na ir as pasisakysiu smile.gif rugpjuti lankemes pirma karta pas Melnikiene,tai istyre tuo folio metodu ir paskyre zirniukus.Du men juos gerem ir siandien einam pasirodyti.Bet zinokit sutapimas ar ne,bet mano vaikas neserga iki siol,o pries tai 2 sav daugiausia eina i darzeli,o paskui vel serga.As net is darbo isejau del amzinu ligu sunelio.Manau tikrai tie zirniukai pastiprina imuniteta thumbup.gif
Atsakyti
Mano pažintis su "Emeda" prasidėjo lygiai prieš 8 metus, kai vyresnei dukrai tebuvo 5 metukai. Ji kas 3 mėn. imdavo viduriuoti, kartais ir vemti. Pastebėjau, kad nuo gydytojų paskiriamų vaistų kuo toliau, tuo jai blogiau verysad.gif . Nebežinojau, ką daryti. Sesė, kuri tuo metu jau gydėsi "Emedoje". patarė man ir dukrą ten nuvežti. Tik labai gerus žodžius galiu pasakyti apie gydytoją Česnavičienę, kuri mus tuomet priėmė wub.gif . Maloniai išklausiusi, dėl ko atvykome, labai neilgam dukrą prijungė prie kompiuterio. To pakako, kad įsitikintų diagnoze, kurią jau įtarė iš mano pasakojimo. Paskyrė vaistukus. Ir tikrai - ne sutapimas (kaip kažkuri čia rašė), kad dukra pasveiko. Per sekančius 3 metus vėmimai bei viduriavimai dukrai pasikartojo 2 kartus, bet žymiai lengvesne forma, o po to ir visai išnyko.
Aš taip pat dabar jau esu pastovi gydytojos Česnavičienės pacientė, ir dukras, jei tik rimčiau suserga, visuomet vežame pas šią gydytoją (pastovūs klientai turi jos mobilaus tel. nr., tad susitariame, kad priimtų be eilės). Apie jos populiarumą galite sužinoti mėgindamos prisiregistruoti - eilės sulauksite už 3 mėn.
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2009 03 25, 20:30)
ten tai "geriausia" administratore  su rusisku akcentu lotuliukas.gif  gal ji ir vadove-savininke kokia  g.gif
kulturos tai nulis  blink.gif
nemato reikalo bendraut,nesivargina paaiskint nei uz ka ir kiek mokam  blink.gif

ta pati vis dar administratore biggrin.gif
bet kazkaip mums su ja gerai sekesi bendrauti.aisku uzsiregistruoti galima tik 3 men i prieki.bet as kas ryta skambinejausi ikyriai,gal netycia kokia vieta atsilaisvino,kol ji pati paskambino ir pasake,kad vieni neatvyks(per didziuosius salcius).taip kad mums pasiseke ir gana greitai savo 3 metu maze nuveziau folio tyrimui.dabar zirniaujam rolleyes.gif
Atsakyti
O sakykit, ar centre "Emeda" dirba psichologas/psichiatras?
Atsakyti
Sveikutes,
cia gal ne i tema, bet norejau pasikonsultuoti o ar buvote kuri pas Melnikiene del negalejimo pastoti? man patare ten nuvykti ir esu pasimetusi nezinau ka daryti.. nes jau su vyru meginame beveik metai bet nieko nesigauna.. o mes taip norime vaikucio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimutux @ 2010 07 26, 12:58)
Aš savo mažiuką kaip tik šiuo metu vedu pas gyd. Melnikienę šiame centre. Gydytoja tikrai miela ir šilta  smile.gif Kol kas buvom dar tik du kartus. Paskirto gydymo nepavyko pilnai atlikti, nes susirgom kitom ligom, todėl kolkas nežinau, ar padeda. Žinau, kad toks gydymas yra ilgalaikis ir reikia laiko, kad pajustum rezultatą.

Papildyta:
Sioje istaigoje as gydausi nuo atsidarymo pradzios,dabar jau vedu savo vaikus, 2,5 dukra ir 11 men sunu,taip pat vyra,gydomes pas gydytoja Cesnaviciene,dar niekada musu nenuvyle,gydomes persalimus ,ivairius uzdegimus ,alergijas.Rezultatas nebutinai ilgalaikis, ziurint kokia problema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristelee: 16 kovo 2012 - 11:11
Sveiki, girdejau geru atsiliepimu apie si centra. noreciau apsilankyti del daznai sergancio vaiko, bet norisi daugiau informacijos, ar jie turi koki internetini puslapi, su kainomis ir t.t , niekaip nerandu smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas tyretes pastaruoju metu Folio metodu, gal zinote kainas. Sunus pastoviai serga, noreciau nuvezti istirti siuo metodu, tradicine medicina musu atveju nelabai padeda unsure.gif
Atsakyti