Įkraunama...
Įkraunama...

Neužmiegu be vyro

Nežinau kas yra, bet negaliu užmigti kol vyras negrįžta ax.gif, nors žinau kur jis, ką veikia, kada grįž, reikia miegot, nes ryte prikels vaikas, bet be vyro kankina nemiga blink.gif, kad ir šį vakarą, jau taip velu lelius seniai miega, o man kol vyro nėra net miegas neima doh.gif , nors kai jis yra 21 val. jau miegam, ar dar kam panašiai yra? blush2.gif
Atsakyti
o man patinka, kad kažkas ramiai kvėpuoja šalia. vat kai jau tenka vienai miegoti ir nėra net šuns, tada būna liūdna ir negaliu miegoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 06 11, 22:13)
Nežinau kas yra, bet negaliu užmigti kol vyras negrįžta ax.gif, nors žinau kur jis, ką veikia, kada grįž, reikia miegot, nes ryte prikels vaikas, bet be vyro kankina nemiga  blink.gif, kad ir šį vakarą, jau taip velu lelius seniai miega, o man kol vyro nėra net miegas neima doh.gif , nors kai jis yra 21 val. jau miegam, ar dar kam panašiai yra? blush2.gif


Labai retas atvejas, kad užmigčiau be vyro doh.gif doh.gif
Akys stačios kol jo nėra, bet tik išgirstu, kaip mūsų mašiniukas įrieda į kiemą- galiu užmigt per kelias minutes...ramu ant "dūšios" pasidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi nesmagu be diedo, nors jo rezimas kitox nei mano, vistiek priesh einant miegot, atsitempiu ji i lova ir ant vyrishkos krutines priglundu 4u.gif apima saugumo jausmas biggrin.gif
Atsakyti
Kazkada ir man taip buvo-kai be vyro uzmigti negalejau.O dabar tik dziaugiosi kai isvazioja i zvejiba arba darbo reikalais su nakvyne,taip ramu,vietos daug,niekas neknarkia,ne bezda ir nespardo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(November @ 2005 06 12, 11:36)
Kazkada ir man taip buvo-kai be vyro uzmigti negalejau.O dabar tik dziaugiosi kai isvazioja i zvejiba arba darbo reikalais su nakvyne,taip ramu,vietos daug,niekas neknarkia,ne bezda ir nespardo. biggrin.gif


Manęs tai vyras ir taip nespardo ax.gif , bet orą gadinti tai moka biggrin.gif , kartais sakau, kam valgai paskui tik oro pavojų darysi
Atsakyti
Aš kaip tik komfortiškiausiai išsimiegu be vyro thumbup.gif . Paskaitau knygą ( nieks nezyzia, kad spigina lempa), sugraužiu obuoliuką ( nieks neprašo atsikąst) ir ramiai išsimiegu ( nieks nesimuisto, nekibina blush2.gif , nečiupinėja tongue.gif )
Atsakyti
Aš galiu laisvai užmigt jei jo nėra lovoje, bet jei jo nėra namuose, tai pzdc toks jausmas, lyg kas degtukus į akis įstatęs būtų. blink.gif blink.gif
Atsakyti
Man irgi taip buvo, bet jau rodos apsiprantu biggrin.gif Buvo,kad kol vyras neapsikabina negaledavau uzmigti doh.gif Zalingas iprotis!
Nors gal ir neblogai su vyru uzmigt, bet atsikelt geriau vienai, daugiau vietos lovoje ax.gif
O ir siaip kodel sutuoktiniai miega vienoj lovoj? gal geriau dvi atskiros? nei kas spardysis nei po tavo kaldra bezdes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tai patinka su vyru vienoj lovoj miegot biggrin.gif
Atsakyti
As dziaugiuosi,kad galiu uzmigti ir viena rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi negaliu viena uzmigti doh.gif Jei jo nera namie, tai paprastai nuovargio pakirsta uzsnustu paryciais, bet kas 20-30 min atsibundu wink.gif O jei namie, bet dar veikia ka nors, tai nepavyksta uzmigti, kol jis neatsigula sad.gif
Atsakyti