Įkraunama...
Įkraunama...

Pastabos ir pasiūlymai

QUOTE(rogrinta @ 2008 11 09, 19:49)
Laba diena,
turiu klausimėlį. Mačiau kad moderatorė trina akvariumistų senas temas. Manau mūsų temai- Žirgų mylėtojų klubui kažkada irgi tas gręsia,nes jau artėjam lyg penkiasdešimtos temos. Nesinorėtų kad senesnėse temose esanti naudinga info prapultų. Kaip būtų galima temas sutraukt,palikus jose tik postus "į temą"


Jūs teisūs, kai kurias temas, pažiūrėjus, kad ten daug nuotraukų, jau ir ištryniau blush2.gif Tačiau Jūsų temose nemanau, kad galiu spręst, kurie postai yra "į temą", kurie - ne (nors pirmąją temą, rodos, pravaliau). Variantus pasiūlyti galiu kelis, kaip ir akvariumistams ir visiems kitiems bendraminčiams:

1. Surašyti skaičiukus žinučių, kurias palikti (arba kurias trinti) ir aš tai padarau temoje.
2. Svarbiausią informaciją susisteminti ir patalpinti į naujos temos pradžią - kad naujokui būtų galima parodyti, kur paskaityti esminius klausimus, kurių temos senbuviams jau net nebenori kartoti.

Gal būtų dar kokių pasiūlymų? Ir kas atrastų laisvą minutę tuo užsiimti?

Akvariumistai archyvuot patingėjo :


QUOTE(arvydas. @ 2008 10 13, 21:04)
Gaila, aišku, senų temų, bet Tu Kykute trink. (Vis vien atgal nelabai kas dairosi). Čia mano nuomonė. (Bet kadangi čia esu KRŪŪŪTAS VIRŠININKAS-neformalas, tai mano ŽODIS - GIPSAS  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  nestuke.gif ). Dykai, faktas, irgi neprasisuksi: porą paskutinių temų teks palikt. Nu ir dar šefui  drinks_cheers.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif


QUOTE(linabalt @ 2008 10 13, 22:21)
Kykute, palik pora paskutiniu temu, kitas trink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 09, 21:24)
Gal būtų dar kokių pasiūlymų? Ir kas atrastų laisvą minutę tuo užsiimti?

Akvariumistai archyvuot patingėjo:

Taiii, kad nelabai kam yra kada užsiimt arxyvavimu. Arba noro nėra... verysad.gif Mano manymu: Valstybines stipendijas (už tai, kad kūdykis čiulpia papą) gaunančios damos galėtų ir nepatinginiaut... Iš kitos pusės,- pas mumis nėra tokio vientisai vertingo teksto (tipo Konstitucija), tai ir nėr ką saugot; tai ir kartojasi tie patys "pionieriški" klausimai kas trečią postą. Ir vis atsiranda durnius, kuris į juos atsako. Tai ir auga temų skaičius greičiau už bambuką. Na,... bet nenuobodu ax.gif ; mes biški pasilazdavojam ir gyvenam labai polinksmiai. Sako,- akvariumai - patys "bledzkiausi" ant visos SM FAUNOS. (Tai čia Ačiū mano nežabotai erotomanijai).
P.S. Vo dabar tai plūūūstels... blink.gif wub.gif tongue.gif nestuke.gif
P.S. (2) Pamelavaa-aau biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Arvydai., tai pasinaudodamas savo, kaip krūūto temos viršininko, tarnybine padėtimi, įpareigok kokią nuobodžiaujančią damą tuo užsiimti brunette.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 12, 22:42)
Arvydai., tai pasinaudodamas savo, kaip krūūto temos viršininko, tarnybine padėtimi, įpareigok kokią nuobodžiaujančią damą tuo užsiimti  brunette.gif  hihihi.gif

Mintis viliojanti; tik pastebėjau: nelabai kas ten manęs-KRŪTO klauso verysad.gif g.gif (Tiesa pasakius net ant Tautos pagausinimo "vykendo" ( wub.gif nestuke.gif ) nepasirašo schmoll.gif schmoll.gif . Nu bet dar bandysim... stengsimės cant... o kas belieka ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano pasiulymas butu neleisti seniems nariams savivaliauti ir rodyti, kad jie cia protingiausi ir patys geriausi ir visokie - ausi ax.gif ax.gif Niekada jokiu problemu neturejau ir su visais draugiskai bendrauju, o cia mat ponia Daiva D. staigi pajuto pareiga mane pulti. doh.gif doh.gif jei ka negerai parasiau mano nuomone profesionalas graziai parodytu klaidas o ne saipytusi 4u.gif Siaip jau ne karta buvau maciusi, kad su ja ir kiti buvo sukonfliktave ax.gif ax.gif Tai butu malonu, kad laisvame forume tokiu dalyku nebutu ax.gif ax.gif
O siaip kai pateikiau straipsni su klausimu temoje sunu ligos, tikejausi, kad Jus kykute savo nuomone tuo klausimu issakysite blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kadaryti @ 2008 11 25, 16:49)
Tai butu malonu, kad laisvame forume tokiu dalyku nebutu ax.gif  ax.gif


Visos forume esančios žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir Administracija už jas neatsako. Niekas negali uždrausti žmogui turėti savo nuomonę ir visi mes turime savo bendravimo stilių ax.gif . Parodykite man, kuris Taisyklių punktas buvo pažeistas? Kol kas galiu tik pratrinti žinutes ne į temą...

QUOTE
O siaip kai pateikiau straipsni su klausimu temoje sunu ligos, tikejausi, kad Jus kykute savo nuomone tuo klausimu issakysite blush2.gif  blush2.gif


Nenorėjau kartotis ir rašyti to paties, kas jau parašyta blush2.gif Mano nuomonė visiškai sutampa su Daivos D. bigsmile.gif
Atsakyti
Subforume Šunys vakar Indruti sukūrė 2 absoliučiai identiškas temas {"Pasiilgau Nikutės...}. Manau, jog reik:
1) palikti šitą;
2) o štai šią ištrinti aciuks.gif







Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2008 11 27, 13:39)
Subforume Šunys vakar Indruti sukūrė 2 absoliučiai identiškas temas {"Pasiilgau Nikutės...}. Manau, jog reik:
1) palikti šitą;
2) o štai šią ištrinti aciuks.gif


Laikas parodė, kad nereikia palikti nė vienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 28, 23:36)
Laikas parodė, kad nereikia palikti nė vienos  ax.gif

blush-anim-cl.gif
Manau, kad ši nauja tema yra bereikalinga mastau.gif
Juk to paties užklausti galima (o gal net ir reikėtų) temoje apie Šunų ligas ax.gif
Atsakyti
Ko gero, šias 2 temas, t.y.:
http://www.supermama...?...71806&st=24
+
http://www.supermama...?...50512&st=24

REIKĖTŲ apjungt į vieną temą Būkite atidūs saučia Babeziozė, liga nuo erkių

Atsakyti
user posted image

Mielosios ir mielieji,

Noriu visus pasveikinti su praėjusiomis šventėmis ir su šią naktį atsėlinančiais Naujais Geltonojo Jaučio metaisuser posted image

Linkiu ramybės ir stabilumo, taip pat pusiausvyroje išlaikyti neišsenkančią energiją ir kantrybę, kurių po vieną forume neretai būna per daug, o kartais - per mažai ax.gif
Visuomet tikimės, kad Nauji metai atneš ką nors naujo, tačiau jiems pasibaigus pastoviai apsižiūrime, kad jie kažką tik išsinešė blink.gif . Dėl to linkiu, kad šie metai iš Jūsų gyvenimų išsineštų kuo mažiau user posted image

Linksmų švenčių user posted image

Visuomet Jūsų,
kykute
Atsakyti
biggrin.gif4u.gif Kad Tau kur kiaušai sukietėtų (prieš pat Velykas) biggrin.gif
Kykute (nu ir visos kitos atmatos)... ... ... Ui... man iškalba užstrigo (keista g.gif ...)... tai pačios ir susigalvokit ko norit, o aš linkiu, - kad visa tatai ir išsipildytų.
P.S. MATĖT DYYYDELĮ BUČKĮ??? MATĖT??? NU GERAI,- TAI AŠ TYLIU blush2.gif
P.S. (2) LAIŽIAKAS visoms mirksiukas.gif drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti