Įkraunama...
Įkraunama...

Avon-35 tema

Panelės, kokie klienčių atsiliepimai apie naujovę, Anew jauninamuosius lūpų dažus su SPF 15 iš 81 psl.?
Ar labai skiriasi spalvos nuo kataloge pavaizduotų?
Ar riebūs, nes žiemai norisi riebesnių, kad apsaugoti nuo žvarbaus oro?
Mačiau 81 psl. ir prie jų už 1 Lt. tempiamus akių šešėlius siūlo įsigyti (tuos net kelių spalvų turiu, nesubėga ir šiaip thumbup.gif ). A?
Iš anksto dėkoju už komentarus 4u.gif
Atsakyti
sveikos platintojos.
maciau gera pasiulyma 15 kampanijos metu del SPA gaminiu. gal kas uzsakines ta rinkinuka? man labai reiktu kaukes plaukam, zinoma, mazesne kaina rolleyes.gif
gal galetu kas padet? bigsmile.gif
Atsakyti
Visas sveikinu su Helovinu user posted image
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 10 31, 20:28)
Panelės, kokie klienčių atsiliepimai apie naujovę, Anew jauninamuosius lūpų dažus su SPF 15 iš 81 psl.?
Ar labai skiriasi spalvos nuo kataloge pavaizduotų?
Ar riebūs, nes žiemai norisi riebesnių, kad apsaugoti nuo žvarbaus oro?
Mačiau 81 psl. ir prie jų už 1 Lt. tempiamus akių šešėlius siūlo įsigyti (tuos net kelių spalvų turiu, nesubėga ir šiaip  thumbup.gif ). A?
Iš anksto dėkoju už komentarus  4u.gif


Pati turiu Modest Mauve spalvytę. Tai lyginant su pateikta kataloge, tikrovėje ganėtinai šviesesnė, ne tokia ryški.
Tikrai riebus lūpdažis. tokios minkštesnės konsistencijos. Kaip tik žiemai. thumbup.gif Man kvepia kava, o mano mama pauostė ir pasakė, kad jai kvepia gelsve.

QUOTE(Buttuke @ 2008 10 31, 21:43)
sveikos platintojos.
maciau gera pasiulyma 15 kampanijos metu del SPA gaminiu. gal kas uzsakines ta rinkinuka? man labai reiktu kaukes plaukam, zinoma, mazesne kaina rolleyes.gif
gal galetu kas padet? bigsmile.gif


Į rinkinuką kaukė plaukams neįeina. schmoll.gif Tik aliejukas plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2008 10 31, 22:43)
man labai reiktu kaukes plaukam, zinoma, mazesne kaina rolleyes.gif
gal galetu kas padet? bigsmile.gif

Siūlau Avon išparduotuvės skyrelyje pasižiūrėti 4u.gif
http://www.supermama...;#entry21046164
Atsakyti
QUOTE(ksiuša @ 2008 10 31, 23:40)
Į rinkinuką kaukė plaukams neįeina.  schmoll.gif Tik aliejukas plaukams.

Cia ne apie kataloge esanti rinknuka kalba, o apie specialu pasiulyma konsultantems. Neseniai visos turejo gauti i el.pasta, kad galima isigyti specialu rinkini uz 39.90. I ji ieina 3 Planet spa gaminiai: kauke, kremas ir sveitiklis (alyvuogiu serija).
Atsakyti
QUOTE(aguoniuke @ 2008 11 01, 13:04)
Cia ne apie kataloge esanti rinknuka kalba, o apie specialu pasiulyma konsultantems. Neseniai visos turejo gauti i el.pasta

Keista, o kodėl aš nieko negavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 01, 15:21)
Keista, o kodėl aš nieko negavau  unsure.gif

ir aš nieko negavau g.gif
Atsakyti
aguoniuke,o gal ne visos turi gaut ta pasiūlymą?nes aš irgi jo negavau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aguoniuke @ 2008 11 01, 13:04)
Cia ne apie kataloge esanti rinknuka kalba, o apie specialu pasiulyma konsultantems. Neseniai visos turejo gauti i el.pasta, kad galima isigyti specialu rinkini uz 39.90. I ji ieina 3 Planet spa gaminiai: kauke, kremas ir sveitiklis (alyvuogiu serija).


na, tuomet ir aš negavau g.gif
Atsakyti
Sveiki, ar dar imanoma nusipirkti Little black dress? Kiek jie dabar kainuoja? Vilnius. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2008 11 01, 21:09)
Sveiki, ar dar imanoma nusipirkti Little black dress? Kiek jie dabar kainuoja? Vilnius. Aciu 4u.gif


Taip įmanoma. Parašiau jums į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti