Įkraunama...
Įkraunama...

Žaloju sau veidą. Nebegaliu taip toliau.

Kiekvienai ligai savas vaistas. Kaip ir kiekvienam ligoniui. As tokia ir siaip su psichologinem problemom, sergu PA. Nors kai man su veido bjaurojimu buvo uzeje, tai PA dar nebuvo.
Tai va. Visi pastoviai sakydavo - oi, vargsiuke, oi nezalok saves, oi ir oi.... O pusesere zodziu i vata nevyniojo. Rezdavo tiesiai sviesiai. Pykdavau, verkdavau. Bet susimastydavau - ji juk teisi. Sakydavo ar tikrai nori pasent anksciau laiko? Ar tau tikrai grazu toks zaizdotas veidas? Ar esi tikra, kad neuzkresi kraujo? Ar manai is taves nesisaipo? Atrodai kaip triperio isvagotu veidu. Ir t.t. ir pan.
Mano veido nebeberia tokiais spaudziamais spuogais. Nustojo berti kai nustojau rakineti. Ne is kart zinoma. Bet nustojo. Tie balti akmenukai vis atsiranda. Ir taip bus, nes organizmas neperdirba baltymu. Tik as ju pati nebekrapstau. Einu pas kosmetologe. Juk ji ne tik juos israkineja. Ji man visa veida lepina. Masaziukus padaro. Be to perku tik geros firmos ir brangius kremus. Tam, kad nekiltu noras ju nenaudot hihihi.gif
As sau kalu i galva - noriu buti grazi.
Be to, tokiu budu atsikraciau kitos paauglysteje turetos nesamones - nagu griauzimo. Ejau kas savaite darytis manikiuro. Butinai ten kur brangiau. Ir pirkausi tik brangu nagu laka. Juk gaila tokius grazius nagus griauzti. Juk gaila toki brangu laka nukramtyti. As gyvenau gan sunkiai. kiekvienas pinigelis buvo dideles vertes. Todel isleisti pinigus savo groziui ir ji naikinti - nea schmoll.gif
Atsakyti
Nu as pvz, pamacius koki juoda inkstira negaliu negaliu neissispaust, taip ir niezti nagus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 07, 20:22)
Kiekvienai ligai savas vaistas. Kaip ir kiekvienam ligoniui. As tokia ir siaip su psichologinem problemom, sergu PA. Nors kai man su veido bjaurojimu buvo uzeje, tai PA dar nebuvo.
Tai va. Visi pastoviai sakydavo - oi, vargsiuke, oi nezalok saves, oi ir oi.... O pusesere zodziu i vata nevyniojo. Rezdavo tiesiai sviesiai. Pykdavau, verkdavau. Bet susimastydavau - ji juk teisi. Sakydavo ar tikrai nori pasent anksciau laiko? Ar tau tikrai grazu toks zaizdotas veidas? Ar esi tikra, kad neuzkresi kraujo? Ar manai is taves nesisaipo? Atrodai kaip triperio isvagotu veidu. Ir t.t. ir pan.
Mano veido nebeberia tokiais spaudziamais spuogais. Nustojo berti kai nustojau rakineti. Ne is kart zinoma. Bet nustojo. Tie balti akmenukai vis atsiranda. Ir taip bus, nes organizmas neperdirba baltymu. Tik as ju pati nebekrapstau. Einu pas kosmetologe. Juk ji ne tik juos israkineja. Ji man visa veida lepina. Masaziukus padaro. Be to perku tik geros firmos ir brangius kremus. Tam, kad nekiltu noras ju nenaudot hihihi.gif
As sau kalu i galva - noriu buti grazi.
Be to, tokiu budu atsikraciau kitos paauglysteje turetos nesamones - nagu griauzimo. Ejau kas savaite darytis manikiuro. Butinai ten kur brangiau. Ir pirkausi tik brangu nagu laka. Juk gaila tokius grazius nagus griauzti. Juk gaila toki brangu laka nukramtyti. As gyvenau gan sunkiai. kiekvienas pinigelis buvo dideles vertes. Todel isleisti pinigus savo groziui ir ji naikinti - nea schmoll.gif

Pala...PA tai panikos atakos, kitaip nevaldoma baimė, mirties, ar kažko ko negali įvardyti...Gal tai susiję, nes ir man ji kažkada būdavo. Laimei praėjo, užeidavo tada, kai būdavau psichiškai išsekusi, dažniausiai vidury nakties. unsure.gif Tikrai tau dėkinga, kad daliniesi su manimi savo patirtimi. Aš pati bandau su kalti, šlykštyne tu, sakau sau, kas su tavimi norės bendraut tongue.gif Ale vistiek norinčių buvo lotuliukas.gif smile.gif
Šiandien buvau drabužių parduotuvėj, matavausi juos persirenginėjimo kabinoj, ir vis užsimiršdama veidą čiupinėdavau. Taip patyliukais, nė iš šio nė iš to, negalvodama blush2.gif doh.gif Atrodo, kai taip darau, liečiuosi prie jo, mąstymas tarsi išsijungia doh.gif
Esu bandžiusi daryti savo veido žemėlapį, piešti subjaurotą veidą, kabinti prie veidrodžio tik man suprantamus įspėjimus. Ir vistik gal būčiau to nedarius, jei nebūčiau mačius to darant savo mamos. doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 07, 20:29)
Ir vistik gal būčiau to nedarius, jei nebūčiau mačius to darant savo mamos.  doh.gif  g.gif

Va va, bet kuris psichologas pritars - kopijuojam savo tevus, mokomes is ju ne tik geru, bet ir blogu dalyku.
Vienas geras tavo zingsnis yra tas, kad tu bent jau kalbi apie tai. Tai jau pradzia. Gera pradzia - puse darbo? mirksiukas.gif
Nezinau kaip kitur, bet pas mus pirma konsultacija pas psichologa - nemokama. Gal pasidomek? Vertetu pabandyti. Jei netiks ar nepatiks galvosim ka nors kita.
Laikykis. Nevalingai aisku ciupsi uz veido, tai gali ilgai trukti. Bet bent jau samoningai to nedaryk. Galvok apie tai kaip cia uzsukusi girsiesi - valio, siandien dar viena diena kai as nelieciau savo spuogeliu.
Tu juk gali. As tavim tikiu. Tai turi tiketi ir tu.
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 07, 13:25)
Del kosmetologiu kursu, tikrai labai noreciau, dabar net galvoju, gal nelankyti pedagogiu kursu, ka esu nusprendus, o kosmetologiu. Nes kita vertus jei taip atrodysiu vaikai tikrai is manes saipysis jei mokykloje dirbciau  lotuliukas.gif Ir laiko ne marios, ale bet "pasigrazinti" visada atrandu, tai taip nesamoninga....


Na aišku kad pas tave tai ne vien odos problema. Pas mane panašiai su tais spuogais, nes man visad gražiau atrodydavo išspaustas, nei pripūliavęs - ir man kaip tik atvirkščiai, mama niekuom gyvu tų spuogų nespausdavo, o man juos paprasčiausiai smagu būdavo spaudinėti. doh.gif

Plius man dar ir kita problema, kad spuogai dažnai atsiranda ant apykaklės linijos ir rūbai juos nutrina, kas dažniausiai išsivysto į didelį, riebų šašą ir be mano pagalbos. doh.gif Teko išmokti juos klijuoti pleistru, nes kitaip na nieko padaryt nebeišeidavo.

Kiek suprantu tau lyg ir prie širdies kosmetinės priemonės? Gal tada tu pabandyk spręsti tą problemą susikurdama sau ritualus? Tarkim ryte atsisėdi prie veidrodžio, pasidarai kaukę, nusivalai veidą - patogiai, malonioje aplinkoje. Tą patį pakartoji vakare. Jeigu apskritai kosmetikos naudojimas prie širdies, įvedos šiokią tokią rutiną į grožio procedūras gali padėti, o ir prie veido gali mažiau norėtis lysti, jei jau praleidai valandą prie veidrodžio. Laiko tam irgi galima atrasti - keltis anksčiau ir pan. Tiesiog gali padėti pakeitimas neigiamų įpročių teigiamais ir struktūra dienotvarkės.

O kas link nagų graužimo, man pavyko tai išpręsti paprasčiausiai visur nešiojantis manikiūrines žirklutes. Būdavo, negaliu jei jau šerpeta yra, vsio, reikia nugraužt iki kraujų. O su žirklutėm po ranka, gražiai nukerpi ir vsio, nebeerzina.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 10 08, 21:43)
Na aišku kad pas tave tai ne vien odos problema. Pas mane panašiai su tais spuogais, nes man visad gražiau atrodydavo išspaustas, nei pripūliavęs - ir man kaip tik atvirkščiai, mama niekuom gyvu tų spuogų nespausdavo, o man juos paprasčiausiai smagu būdavo spaudinėti.  doh.gif

Plius man dar ir kita problema, kad spuogai dažnai atsiranda ant apykaklės linijos ir rūbai juos nutrina, kas dažniausiai išsivysto į didelį, riebų šašą ir be mano pagalbos.  doh.gif Teko išmokti juos klijuoti pleistru, nes kitaip na nieko padaryt nebeišeidavo.

Kiek suprantu tau lyg ir prie širdies kosmetinės priemonės? Gal tada tu pabandyk spręsti tą problemą susikurdama sau ritualus? Tarkim ryte atsisėdi prie veidrodžio, pasidarai kaukę, nusivalai veidą - patogiai, malonioje aplinkoje. Tą patį pakartoji vakare. Jeigu apskritai kosmetikos naudojimas prie širdies, įvedos šiokią tokią rutiną į grožio procedūras gali padėti, o ir prie veido gali mažiau norėtis lysti, jei jau praleidai valandą prie veidrodžio. Laiko tam irgi galima atrasti - keltis anksčiau ir pan. Tiesiog gali padėti pakeitimas neigiamų įpročių teigiamais ir struktūra dienotvarkės.

O kas link nagų graužimo, man pavyko tai išpręsti paprasčiausiai visur nešiojantis manikiūrines žirklutes. Būdavo, negaliu jei jau šerpeta yra, vsio, reikia nugraužt iki kraujų. O su žirklutėm po ranka, gražiai nukerpi ir vsio, nebeerzina.

Kad zinok, penkiagubai daugiau laiko prie veidrodzio praleidziu tada, kai uzsuku spuogu ir poru spaudymo rata...Prasideda viskas taip nekaltai, tipo apziuresiu veida. Tada ziuriu nedidelis spuogulytis, paciupineju ir sumastau, isspausiu tik ji viena. Bandau spaust, suzaloju, susinervinu, ir...nevalingai uzsimirsdama ieskau kito, arba kitos poros, kuria galiu pamaigyti ir paziureti. Praleidziu taip prie veidrodzio besislapstydama nuo vyro visa ryta. O tai nelengva gyvenant viename kambaryje lotuliukas.gif Galu gale taip issirakineju, kad paziuriu i veidrodi atsiciuchinus ir norisi staugt...Tada darau kaukes. Valau toniku, dezinfekuoju ir t.t. Vaistus dedu. Tada, kita diena pasiryzus daugiau niekada niekada taip nedaryti, pamatau, kad veidas yra uzkrestas, nes kaip kitaip paaiskinti, kai is nematomos poros atsiranda trys jau matomi spuogai. Arba ten kur vakar spaudziau yra toooks sasas, kad dvi svaites negija....Galu gale israkinetas veidas dideliu valios pastangu ir galvojimo deka uzgija ir tampa toks, kaip pvz siandien. Kol uzvedziau sia tema, kazkaip sugebejau apsigydyti. Taigi poryt, jei siandien ryt ar poryt ryte neliesiu, galesiu eiti i zmones be pudros. Istiesu didelis pasiekimas, po 2,5 men pertraukos, ar dar daugiau. Dabar tikuosi man si tema pades ir pasistengsiu... 4u.gif
Bet... yra vienas didelis pavojus, kuri pastebejau po 11 metu spaudymo praktikos, kai oda grazi, balta, as sau.........imu nepatikti. Keista, bet bandydama isisamoninti si savo iproti pastebejau, kad po kiek laiko be randu spuogu ima atrodyti, kad kazko truksta. Gal turiu nesamoninga nora buti subjaurota? Gal tai mano sunkios paauglystes pasekme, nes mokykloj is manes tyciojosi, ir kieme vaikai nemego, buvau negrazi, liesa, auksta, nemadingai aprengta, keista savo budu. Neklausiau "Nirvanos" kaip kiti, buvau naujoke mokykloj(dabar ketinau tapti mokytoja, bet galvoju ar verta, nors dabar busiu ne viena is mokiniu, bet bijau, kad grys anie laikai ir jie is manes tyciosis, na penalo nebespardys, taciau kitaip darys, vaikai isradingi)...
Tada, kai akims nera uz ko uzsikabinti, nera sasu ir randu, pastebiu savo pavargimo zymes, meksvus poakius, besiformuojancias rauksleles, nes man jau 30 uz keliu metu...Tada rankos vel tiesiasi, juolab, kad po savaites nespaudymo tikrai yra tu nesvariu riebiu poru. Tai baisu, as suvokiau tai, labai dziaugiuosi. Bandysiu kreiptis i psichologa, aisku bijau, kad mane nuvils, tik isklausys ir nieko nepatars. Bet reikia.
Na ir prirasiau. Net lengviau pasidare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daikteliautoja: 08 spalio 2008 - 19:01
ne mano reikalas kaišioti savo nosį į moteriško grožio procedūras, bet pasakysiu kai ką. kai buvau dar gražutis jaunuolis arklys tai Komjaunimo gt. Vilniuje (dabar gal Pylimo gt.) kur buvo studentų poliklinika dirbo toks dermatologas Palubinskas, tai va jis turėjo tokio labai gero tepalo receptą, sudėties jau neprisimenu, bet įėjo leomicetinas ir eteris ir dar kelios dalys. tai va tas visas tepalas - toks suplakus gelsvas vandenėlis - uždžiovindavo visus spuogelius, efektas buvo stulbinantis. jokių pūliavimų ir t.t. tik vienas tokis dalykas, kad nuo leomicetino kurs buvo naudojamas plačiai kaip priešuždegiminis preparatas, o taip pat toks baisuokliškas antibijotokas, būdavo net burnoj kartu, nors tik tepdavau. po tokio tepalo - bučiuotis be šansų.
nieko aš čia nereklamuoju, betgi gal ne viskas tinka, kas yra madinga, pažiūrėkit gryn iš medicinės pusės preparatų
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 08, 18:00)
Galu gale israkinetas veidas dideliu valios pastangu ir galvojimo deka uzgija ir tampa toks, kaip pvz siandien. Kol uzvedziau sia tema, kazkaip sugebejau apsigydyti.


Istrigo tie zodziai. Pati matai, kad vis delto GALI sukaupti valia ir save nugaleti. Nors laikinai, bet gali. O tu pabandyk ilgiau iskesti. Cia man atrodo, kaip ir su kitomis priklausomybemis. Mano vyras pvz. po 18 metu rukymo (ruke nuo 14 metu) kovo menesi mete. Ir iki siol laikosi ir tikiu kad ir toliau laikysis. Dabar net cigareciu kvapo negali pakesti. O is pradziu, sake, kaip sunku buvo. Bet nugalejo save.
O tu, silpnumo akimirka, seskis priesais veidrodi, idemiai paziurek i save ir tyliai balsu paklausk (savo iprocio): o cia kas stipresnis, kas seimininkas, tu ar as? ax.gif Pabandyk.
Pradzia sunkiausia, o paskui priprasi. Zinok, ipratimo didele galia. Tuo jau pati isitikinai. Tik nuo taves priklauso, ar tas ipratimas bus tavo draugas, ar priesas
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2008 10 09, 05:34)
Istrigo tie zodziai. Pati matai, kad vis delto GALI sukaupti valia ir save nugaleti. Nors laikinai, bet gali. O tu pabandyk ilgiau iskesti. Cia man atrodo, kaip ir su kitomis priklausomybemis. Mano vyras pvz. po 18 metu rukymo (ruke nuo 14 metu) kovo menesi mete. Ir iki siol laikosi ir tikiu kad ir toliau laikysis. Dabar net cigareciu kvapo negali pakesti. O is pradziu, sake, kaip sunku buvo. Bet nugalejo save.
O tu, silpnumo akimirka, seskis priesais veidrodi, idemiai paziurek i save ir tyliai balsu paklausk (savo iprocio): o cia kas stipresnis, kas seimininkas, tu ar as? ax.gif  Pabandyk.
Pradzia sunkiausia, o paskui priprasi. Zinok, ipratimo didele galia. Tuo jau pati isitikinai. Tik nuo taves priklauso, ar tas ipratimas bus tavo draugas, ar priesas

aciu, meginsiu, bandysiu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ir as turiu sita problema, ne taip stipriai, bet turiu. Vienu metu buvo taip veidas isbertas, kad norejosi sleptis nuo zmoniu, guzais isvarytas, bet manau ten buvo alergine reakcija i pelesi ( gyvenau sauletekio bendrabutyje doh.gif ), isvaziavus prie juros viskas pagerejo, o persikrauscius i buta visai susitvarke iki kol nepastojau... tada vel bere, tik ne taip baisai, labiausiai po apatine lupa, smakra, aisku spaudymas padeties negelbejo toli grazu. Dabar veidas tai lyg nieko buna, kai susivaldau, o kai nesusivaldau, aisku raudonais "groziais" isvagotas doh.gif taip pat sita silpnybe paveldejau is mamos. Stengiuosi kuo maziau spaudyti, bet ne visada iseina, taip ir atrodau, priklausomai nuo "zaplyvu" - nesispaudau, ganetinai normaliai, spaudausi - spuoguota. Aisku turiu prisipirkusi visokiu priemoniu, kurios siaip jau padetu, bet vis nagus niezti. Tiesa, atradau labai gera priemone nuo spuogu, o ir greiciau isspaudyti spuogai, zaizdos uzgyja thumbup.gif

apie 10 lasiuku arbatmedzio eterinio aliejaus, apie 10 lasiuku eukalipto eterinio aliejaus ilasinti i karsta vandeni ( as pilnu nedaug, apie puse normalaus dubenelio ). Tada imu merliuka, suvilgau, isgreziu ir dedu kelioms sekundems ant veido, ir taip koki 15 kartu. Kai isdziusta veidas patepu kremu, dar pries tai patepu kokia priemone nuo spuogu ( l. geras yra is Oriflame arbatmedzio piestukas toks zalias ). Siaip labai greitai tada gyja, tik reik tureti valios neberakinet. Gerai, kad atradau sita tema, gal lengviau ir man bus valdytis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2008 10 08, 22:03)
ne mano reikalas kaišioti savo nosį į moteriško grožio procedūras, bet pasakysiu kai ką. kai buvau dar gražutis jaunuolis arklys tai Komjaunimo gt. Vilniuje (dabar gal Pylimo gt.) kur buvo studentų poliklinika dirbo toks dermatologas Palubinskas, tai va jis turėjo tokio labai gero tepalo receptą, sudėties jau neprisimenu, bet įėjo leomicetinas ir eteris ir dar kelios dalys. tai va tas visas tepalas - toks suplakus gelsvas vandenėlis - uždžiovindavo visus spuogelius, efektas buvo stulbinantis. jokių pūliavimų ir t.t. tik vienas tokis dalykas, kad nuo leomicetino kurs buvo naudojamas plačiai kaip priešuždegiminis preparatas, o taip pat toks baisuokliškas antibijotokas, būdavo net burnoj kartu, nors tik tepdavau. po tokio tepalo - bučiuotis be šansų.
nieko aš čia nereklamuoju, betgi gal ne viskas tinka, kas yra madinga, pažiūrėkit gryn iš medicinės pusės preparatų


ooo... zinau sita vaista, teko naudoti, ir draugas buciuodavo lotuliukas.gif Ji ir dabar gamina. Kartus ir smirda, bet siaip veiksmingas. Tiesa, kieno sausa oda tai gal nelabai, bet sausa oda dazniausiai be spuogu buna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2008 10 09, 16:40)
Sveikos  4u.gif

ir as turiu sita problema, ne taip stipriai, bet turiu. Vienu metu buvo taip veidas isbertas, kad norejosi sleptis nuo zmoniu, guzais isvarytas, bet manau ten buvo alergine reakcija i pelesi ( gyvenau sauletekio bendrabutyje  doh.gif  ), isvaziavus prie juros viskas pagerejo, o persikrauscius i buta visai susitvarke iki kol nepastojau... tada vel bere, tik ne taip baisai, labiausiai po apatine lupa, smakra, aisku spaudymas padeties negelbejo toli grazu. Dabar veidas tai lyg nieko buna, kai susivaldau, o kai nesusivaldau, aisku raudonais "groziais" isvagotas  doh.gif  taip pat sita silpnybe paveldejau is mamos. Stengiuosi kuo maziau spaudyti, bet ne visada iseina, taip ir atrodau, priklausomai nuo "zaplyvu" - nesispaudau, ganetinai normaliai, spaudausi - spuoguota. Aisku turiu prisipirkusi visokiu priemoniu, kurios siaip jau padetu, bet vis nagus niezti. Tiesa, atradau labai gera priemone nuo spuogu, o ir greiciau isspaudyti spuogai, zaizdos uzgyja  thumbup.gif

apie 10 lasiuku arbatmedzio eterinio aliejaus, apie 10 lasiuku eukalipto eterinio aliejaus ilasinti i karsta vandeni ( as pilnu nedaug, apie puse normalaus dubenelio ). Tada imu merliuka, suvilgau, isgreziu ir dedu kelioms sekundems ant veido, ir taip koki 15 kartu.  Kai isdziusta veidas patepu kremu, dar pries tai patepu kokia priemone nuo spuogu ( l. geras yra is Oriflame arbatmedzio piestukas  toks zalias ). Siaip labai greitai tada gyja, tik reik tureti valios neberakinet. Gerai, kad atradau sita tema, gal lengviau ir man bus valdytis  4u.gif
Papildyta:
ooo... zinau sita vaista, teko naudoti, ir draugas buciuodavo  lotuliukas.gif  Ji ir dabar gamina. Kartus ir smirda, bet siaip veiksmingas. Tiesa, kieno sausa oda tai gal nelabai, bet sausa oda dazniausiai be spuogu buna  rolleyes.gif

Taigi butent, kol nespaudai, gali eit i miesta be pudros, bent jau man. Siandien jau galeciau iseit be makiazo lotuliukas.gif Tai didelis pasiekimas. Matau, kad iskilo pora nauju spuogeliu, kur neiskils, jei 3 men pries tai buvo spaudymo maratonas. Apgija ir vel spaudau ir tt. Bet dabar laikausi, ryte isspaudziau viena uzsikimsusia pora blush2.gif Labai lengvai. Tai nieko neatsitiko. Usimirsau kai pamaciau. Tos poros kiti ant mano veido nebutu net su mikroskopu pamate, o as kai taip darau - matau.
Beja del vaistu su levomicetinu - as juos irgi naudojau. Jie neblogi, gaila dabar tik su receptu parduoda. O kosmetologe sako, kad mano oda nera riebi tikrai, greiciau jau normali, sake, kad padrekinti net reiketu. Tai is kur tos poros uzsikimse? Bet kemsas, ir kai prilendu issivysto spuogas. Kai buvau nescia mano oda buvo grazi. As jos kazkodel nebelieciau, galvoju, kodel? Gal nescia moteris nesioja savyje kazkoki pasitenkinimo jausma, net nzn, kazkoki vidini geri. Aisku, tada ji buvo biski ir sausesne, bet poru tikrai turejau nesvariu. Kai pagimdziau istveriau baltu veidu tik 2 men...Vel emiau spaudyt poras. Pamirsau ta laime, kai gali negalvodama nesislapstydama po saliku iseiti i parduotuve. O anksciau net kudikio daktare pagyre mane, kad esu labai grazi mama.
Tai dabar ir tesias vel 2 metus spaudymai. Siaubas ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Vel atkritau, isspaudziau kelis baltus inkstirus doh.gif Bet palyginti mazai susizalojau. Gerai kad atsispyriau rimciau issiaketi. Nu ziuresiu kaip bus toliau. Sunku valdytis kai yra uzkimstu poru, bet primenu sau, kad jas matau tik as pati. Dabar valdysiuos....
Bijau, kad kosmetologe ju net nepastebetu jei tokios bukles eiciau pas ja valytis. Niekada nebuvau, tik po visko, ka pati pasidarau einu kaukes, kad uzgytu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daikteliautoja: 10 spalio 2008 - 11:32