Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Apklausa: Kokio "The Body Shop" aromato kūno priežiūros priemonės (sviestai, pieneliai ir t.t.) Jums labiausiai patinka (ir tinka)? (192 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ir man taip pat, balsavau uz shea, bet labai patinka moringa, ir passion fruit, mango ax.gif
Atsakyti
as balsavau uz "kiti", nes man visgi bananai ir persikai mieliausi. kiti kazkaip pradeda erzint su laiku doh.gif
Atsakyti
Aš už mėlynes wub.gif nors jos nepaminėtos,bet man thumbup.gif

Labiausiai erzinantis turbūt vanilinis unsure.gif
Atsakyti
likau istikima mandarinams mirksiukas.gif

siaip gaila, kad negalima keliu zymeti, nes man priklausomai nuo situacijos vis kiti patinka. rudeniui naudosiu moringas, nes norisi tokio saldaus ir silto kvapo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2008 09 17, 14:13)
Aš už mėlynes wub.gif nors jos nepaminėtos,bet man  thumbup.gif

Labiausiai erzinantis turbūt vanilinis unsure.gif



Aš tai labai pabandyt norėjau,bet namačiau LT.
Ar man vaidenasi, ar anksčiau buvo, o po to dingo mėlynės? blush2.gif
Atsakyti
Jau nauja tema. bigsmile.gif Pagaliau damušėt aną. biggrin.gif Aš už braziliškus.

QUOTE(ChinChin @ 2008 09 16, 14:13)
ir dar - siaip atsakymu buvau surasiusi dvigubai tiek, bet leidzia tik 20 doh.gif todel jei kas nerandate savo kvapo, sorry...

Man rodos ir taip labai jau išsami apklausa, galima buvo tiek ir nevargti. mirksiukas.gif
Kelis mažiau 'žinomus' galima buvo įpaišyt ir į "kitas" biggrin.gif

QUOTE(Balta_kaukė @ 2008 09 16, 14:58)
beje, man kūno sviestas labai gerai lūpoms padeda, kai jos šerpetot pradeda, ar labai išsausėja  4u.gif

kūno sviestu tepat lūpas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2008 09 17, 20:16)

kūno sviestu tepat lūpas?  g.gif



Žinau, kvailai skamba, bet padeda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta_kaukė @ 2008 09 17, 18:02)
Aš tai labai pabandyt norėjau,bet namačiau LT.
Ar man vaidenasi, ar anksčiau buvo, o po to dingo mėlynės?  blush2.gif

Buvo ankščiau mirksiukas.gif

Esu bandžius patepti su kūno sviestu lūpas,tai man schmoll.gif kartokas skonis,ir ryškiai ne tam skirtas,nėr ką lyginti būtent lūpom skirtais sviestais-vazelinais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2008 09 18, 08:58)
Buvo ankščiau mirksiukas.gif

Esu bandžius patepti su  kūno sviestu lūpas,tai man schmoll.gif kartokas skonis,ir ryškiai ne tam skirtas,nėr ką lyginti būtent lūpom skirtais sviestais-vazelinais wub.gif

man toks vaizdas kad turetu net grauzt unsure.gif ax.gif
Atsakyti
hej hej atsirado jau tos pudros internete, galima jau paziureti clap.gif: gaila kad nebuvo kai tema kuriau, buc pirmam psl idejus smile.gif

cia va kam idomu: http://www.thebodysh...Banner-_-Promo2

dabar reik begt i parde isnaudoti dovanele ax.gif ir paziureti spalvytes gyvai, nes jus mane gundot nerealiai su sia pudra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2008 09 18, 12:53)
dabar reik begt i parde isnaudoti dovanele ax.gif ir paziureti spalvytes gyvai, nes jus mane gundot nerealiai su sia pudra doh.gif

Ir aš užsimaniau cool.gif
Atsakyti
As uz braskes... wub.gif Beja, mano pazistama pigiau pardavineja Bodyshopa smile.gif Is anglijos veza, viskas tas pats, tik pigiau smile.gif
Atsakyti