Įkraunama...
Įkraunama...

Sirupai nuo kosulio

Stodal megejoms smile.gif
http://lt.wikipedia....iki/Homeopatija
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2010 03 30, 17:41)
Mes irgi geriam stodal jeigu kosuliukas atsiranda, pakankamai geras ir gerai, kad homeopatinis  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš sūnui jau ne vieną kartą daviau thumbup.gif Jokių nusiskundimų ir veikia mums tikrai gerai smile.gif
Atsakyti
Geras vaistas, aš ir nėščia būdama juo gydžiausi ir vaikui duodu, ir dar nebuvo taip kad kosulys pereitų į rimtą ligą, kuriai reikalingi antibiotikai. Ir dar homeopatinis thumbup.gif
Atsakyti
mes prospan naudojom padeda tikrai atsikosejimui, bet jis brangus tai toji pati gebene yra sudetyje Hedelix tai dabar hedelix geriam nuo kosuliuko
Atsakyti
Savo vaikams esu davusi įvairiausių augalinių ir homeopatinių vaistų nuo kosulio. Vienintelis, kuris neturėjo absoliučiai jokio poveikio- Stodal. Esame sunaudoję kelis buteliukus. Gėriau ir pati, kai sirgau besilaukdama. Visiškai nepadėjo. Daugiau niekada nebeperku.
Atsakyti
Jis padeda tai tikrai, bet yra pakankamai brangus.
Atsakyti
pertusinia forte, vaikiskame tra spirito, todel maziukam nelabai rekomenduojamas. As ji naudojau kai vaikui nepadejo nei Prospanas nei Stodalia, nei bioparex- heminis.
Atsakyti
Mes irgi geriam prospan nuo kosuliuko mums padeda thumbup.gif
Atsakyti
o prospanas skirtas sausam ar dregnam kosuliukui? schmoll.gif
Atsakyti
dregnam labiau, nes skystina gleives, bet mums nepadeda verysad.gif
o kaip ten garinate su tais pusu pumpurais? gal kas ga;ite parasyti? mes su beredualiu garinomes, tai jau nebesinori, nes tas slapias kosulys pilnas sekreto jau atrodo vaikas uzsprings tuoj, nebezinau nei ka daryti, o daktare, tai isviso sake nebegerti vaistu isskyrus nuo slogos sinupreta. galvoju kaip cia jai padeti, bet jau nebezinau fear.gif fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheSweetest: 21 spalio 2010 - 13:23
mum stoptusin padeda tik nzn nuo kokio amziaus jis smile.gif
Atsakyti