Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(lauraklimien @ 2010 08 11, 12:01)
vilma, o kiek svorio priaugai?  g.gif  man tai patare numesti kokius 5kg, lengva pasakyti... doh.gif  bet ka nepadarytum del taip laukiamo mazylio  thumbup.gif


as daug priaugau,labai daug, 25 kg,dabar reikia nors 10 kg numest,bet as jau seniai stengiuos bet ne krust, dabar israse metformino,nes dar po operacijos CD II tipo pasidare,sako gal pades sako lieset vaistukas sis:)
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2010 08 11, 02:05)
na man pasalinta skydliauke pries 4metus,geriu 175 mikrogramus L-thyroxino, priaugau svorio, siaubas,jau norim leliaus,bet jo vis nera, atrodau kaip  nestuke.gif  bet neesu  verysad.gif  o dabar dat kitus tyrimus padare PRL per didelis ir testosteronas aukstas,tai kazkuo teks gydytis,net nezinau,tikiuos viskas bus gerai ir visos sulauksim savo valandos  nestuke.gif  wub.gif

O pas jus buvo hyperaktyvi ir hipoaktyvi? Su vaistukais nepavyko? unsure.gif
Papildyta:
Mergytes, o kaip jus geriat metizol (kurios geriat)?
man paskyre 3 kartus per diena po 2 tabletes po pagrindinio valgio... bet man taip neiseina schmoll.gif as pusryciu nevalgau, o pietu darbe visai nedaug. Tai geriu darbe tik po pietu ir kai griztu is darbo pavalgius. Nu ir dar ko nors uzkandus naktipieciu... ar labai svarbu gerti vaistukus nustatytu tuo paciu laiku ar cia tik butinai reikia gauti butent ta kieki vaistu?
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 08 11, 20:11)
O pas jus buvo hyperaktyvi ir hipoaktyvi? Su vaistukais nepavyko? unsure.gif
Papildyta:


manes vaistais net nebande gydyti,nes buvo 3 didoki mazgai ir viename is ju rado negeruma,tai nedelsiant pasakino viska,nes pasak ju dazniausiai supikteja po to i likusi dalis jei nepasalinama... buvo hipoaktyvi,visiskai nebegamino hormonu skydliaukes...
Atsakyti
pas man tai hipoaktyvia nustate, tai vaistukus geriu kaip teve musu, tiksliai ax.gif labai jau noriu kad greiciau susitvarkytu. ryte ir vakare reikia gerti.
Atsakyti
Sveikos. Kai pradejome tirtis del nepastojimo, man atrado hipoaktyvia skydliauke. Pradejau vartoti levotiroksina 50g ir jau sekanti cikla pastojau. Nedaug buvo nuo normos nukrypes mano TTH, kiti homonai irigi nespejo issiderinti, be to, greitai levitoroksinas atstate hormonus i vietas. (tiesa, turejome problemu ir is vyro puses)
Atsakyti
šaunu, Selva, kad jums taip pasisekė. 4u.gif

Na o gal kuri turit komentarų į mano klausimą?
Atsakyti
selva sveikinimai pasiekus savo svajone nestuke.gif
tikiuosi ir mes visos greitai prie taves prisidesim smile.gif nestuke.gif



Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 08 10, 21:45)
O kokiu atveju reikia tirtis ATPO? Man niekad nepaskyrė jo išsitirti, tik TSH ir PRL. Rado mazgelius skydliaukėje ir ji padidėjusi. Kol kas gydausi padidėjusį PRL.


jei jau nustatyta pas tave skydliaukes liga, tai gyd. aiskina, kad nebutina to ATPo tirtis, nes jo vistiek nepakeisi. ATPO rodo, kad skydliaukeje yra uzdegimas, o jo pagydyti jau neimanoma. Bent jau man taip aiskino endokrinologas wink.gif Bet man tai ta ATPO tyrima dare, kad pamatyti ar tikrai rodo ta uzdegima, o daugiau jo kartoti sake net nereikia. Taip, kad manau ir tau reiktu pasidaryti ta tyrima, kad isitikinti ar tikrai turi tu antikuniu.
Atsakyti
Ačiū rozele78, už atsakymą. O tai jei jų turiu, ką tai keičia? Jei tth normoje, tai ar būtų koks gydymas tam uždegimui sumažinti.
Atsakyti
4u.gif sveikos merginos. na va geriau tik menesiuka savo vaistukus L-Thyroxin 50 ir vis nesulaukiau savo dienu. pirmas testas neigiamas nes kantrybes neturiu bigsmile.gif antra testa pasidariau snd ir PAGALIAU II as nestuke.gif thumbup.gif niekam dar nesakiau. laukiu vyro kad pranesciau kad jis bus tetis biggrin.gif pasiskaiciavau kad turetu buti 6 savaites. ryt einu pas savo ginekologe. sunku dar patiketi nestuke.gif wub.gif idomu ar reiks toliau gerti vaistukus nuo sklydliaukes ar ne?
Atsakyti
QUOTE(lauraklimien @ 2010 09 04, 15:18)
PAGALIAU II

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraklimien @ 2010 09 04, 14:18)
4u.gif sveikos merginos. na va geriau tik menesiuka savo vaistukus L-Thyroxin 50 ir vis nesulaukiau savo dienu. pirmas testas neigiamas nes kantrybes neturiu  bigsmile.gif  antra testa pasidariau snd ir PAGALIAU II as  nestuke.gif  thumbup.gif  niekam dar nesakiau. laukiu vyro kad pranesciau kad jis bus tetis  biggrin.gif  pasiskaiciavau kad turetu buti 6 savaites. ryt einu pas savo ginekologe. sunku dar patiketi  nestuke.gif  wub.gif  idomu ar reiks toliau gerti vaistukus nuo sklydliaukes ar ne?

Sveikinu! As irgi pastojau vos pradejusi gerti levotiroksina 50mg wink.gif

Vaistus nestumo eigoje privalesi ir toliau vartoti, be to, tau reguliariai tikrins skydliaukes hormonus ir ziures, gal bus poreikis didinti/mazinti doze. Nes leliuku vystyumuisi reikia papildomu sio hormono sanaudu.

Man nestumo metu tikrino skydliauke 3 kartus- visa laika buvo norma, tad dozes nekeite. Dar laukia vienas patikrinimas III trimestre.
Atsakyti