Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(rande @ 2011 05 18, 13:10)
Nes dabar mastau tarp dvieju gydytoju  Kazanavičiaus ir Grigonio, tai net nežinau pas ka eiti, gal kas gali patarti ax.gif

Priklauso nuo to, kiek kokių tyrimų tau darys, kokių bėdų yra. Šiandien buvau, kadangi mano situacija tragiška, palikau 310 lt, nes darė 8 hormonų tyrimus.
Atsakyti
As irgi uz konsultacija ir tyrimus mokejau 310 Lt. Kartais atrodo, kad kainos buna "is lempos". Sese kazkada paprase surasyti kas, kiek ir uz ka, tai labai pasimete administratore...
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 05 18, 21:53)
As irgi uz konsultacija ir tyrimus mokejau 310 Lt. Kartais atrodo, kad kainos buna "is lempos". Sese kazkada paprase surasyti kas, kiek ir uz ka, tai labai pasimete administratore...

esu mokėjusi mažiausiai 260lt. šiaip ir echoskopija kainuoja, ir tyrimai, ir konsultacija... Kiek už ką, deja, tikrai neurodo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2011 05 18, 13:10)
Nes dabar mastau tarp dvieju gydytoju  Kazanavičiaus ir Grigonio, tai net nežinau pas ka eiti, gal kas gali patarti ax.gif

As lankausi pas Sidlauska.
Pirma karta mokejau 200-220 kartu su punkcija (apie 100). Pakartotine konsultacija kainuoja po 50.
Pigiausiai hormonu tyrimus daro klinikoj prie Topolio. Visi tyrimai po 17 Lt, ATP 20, kraujo paemimas 5.
Atsakyti
Kainos tikrai nemazos bet jei rezultatas yra is jus tikrai negaila. kas lieciai to kad nezinai ka uz kiek moki nelabai gerai....
Net nezinau pasimeciau, bet daryti kazka reikia
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2011 05 19, 11:09)
Kainos tikrai nemazos bet jei rezultatas yra is jus tikrai negaila. kas lieciai to kad nezinai ka uz kiek moki nelabai gerai....
Net nezinau pasimeciau, bet daryti kazka reikia

as ejau i paprasta klinika, tai nustacius autoimunini tiroidita, gyde metyzoliu. O nuejus privaciai - -tiroxinu. Ir sureguliavo skydliaukes veikla bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 05 19, 15:59)
as ejau i paprasta klinika, tai nustacius autoimunini tiroidita, gyde metyzoliu. O nuejus privaciai - -tiroxinu. Ir sureguliavo skydliaukes veikla bigsmile.gif

tai nesupratau kur isgyde?tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2011 05 19, 17:40)
tai nesupratau kur isgyde?tongue.gif

neisgyde, bet sureguliavo Sidlauskas 4u.gif
Atsakyti
Supratau smile.gif sunku su tais gydytojais
Atsakyti
Sveikos, merginos,
patarkit, kur geriausi išsitirti skydliaukę Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 05 26, 18:39)
Sveikos, merginos,
patarkit, kur geriausi išsitirti skydliaukę Vilniuje?  4u.gif

Jei nori kažkiek susijusios su nevaisingumu, tai man visai patiko Lina zabuliene. Ji dirba koralu poliklinikoje. Eiles nemenkos, bet konsultuoja pakankamai neblogai 4u.gif gali pabandyti nueiti, juolab, kad tik siuntima is seimos gydytojos tereikia pasiimti. Tik pirma registruokis pas zabuliene, o paskui jau eik siuntimo, nes siuntimo galiojimas baigiasi kol pas zabuliene eiles sulauki. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 05 26, 18:39)
Sveikos, merginos,
patarkit, kur geriausi išsitirti skydliaukę Vilniuje?  4u.gif

Papildysiu Rute: kad sutaupytum laiko, pasidaryk pries einant pas ja TTH, FT4, ATPO 4u.gif O gydytoja si yra super 4u.gif
Atsakyti