Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

aciu uz atsakyma smile.gif . deja endokrinilogai patvirtino diagnoze, kad isankstynis klimaksas.
Atsakyti
Iš patirties sakau, man patvirtino dukart, bet vis dar kažkaip išsikapanoju. Tai kokie tyrimai rodo? FSH aukštas?
Atsakyti
Labas vakaras. Ka reiskia FSH. Kaip pasveikai? Man daktarai siulot kontraceptines gert. As ju nenoriu.Kokia pas tave tiksli diagnoze buvo nustatyta daktaru?Kiek jums metu? man 32 m.
Atsakyti
QUOTE(pjurga15 @ 2011 09 06, 23:55)
Labas vakaras. Ka reiskia FSH. Kaip pasveikai? Man daktarai siulot kontraceptines gert. As ju nenoriu.Kokia pas tave tiksli diagnoze buvo nustatyta daktaru?Kiek jums metu? man 32 m.

FSH - folikulų augimą įtakojantis hormonas. Kuo jis aukštesnis, tuo blogiau, nes rodo, kad kiaušidės iš paskutiniųjų stengiasi, bet folikulų rezervas mąžta arba išvis išsekęs. FSH tikrinamas kartu su LH 2-5c.d. iš venos kraujo. Bet kurioje laboratorijoje galima pasidaryti. Ir bus aišku. Pasveikt galutinai gal nepasveikau, nes banguoja per pora metų mano hormonai. Iš pat pradžių LP dariusi gydytoja siūlė pakaitinę hormonų terapiją, ko net nepradėjau ir, ačiū dievui. Endokrinologas mano situacijoj padarė didžiausią tvarką paskirdamas vaistus pagal atliktus tyrimus. Kainos didelės, bet ko nepadarysi, kad tik būtų geriau. Kokia galutinė diagnozė...sunku pasakyti. Skydliaukės funkcija sulėtėjusi, dukart buvo įrašęs lapelyje klimaksiuką, bet kadangi aš niekam neatsiskaitinėju, einu privačiai, tai į tas diagnozes labai daug dėmesio nekreipiu, juolb kad mm sugrįžo, hormonai normoj buvo prieš pora mėn (išskyrus dar vis per aukštą FSH ir LH). Kitą savaitę matysiu realią padėtį, kai apsilankysiu pas gydytoją. O metų man dabar 33.
Atsakyti
Prisiduodu ir as 4u.gif Pas mane APTO 1300 unsure.gif Pas Sidlauska keliausiu pirmadieni. Labai idomu ka jis man pasakys. Nors tikiu, kad nieko gero ax.gif Kiti tyrimai lyg ir normos ribose. Kazkaip labai tikiuosi, kad issprendus sia problemele issispres ir svorio bei nevaisingumo klausimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2011 09 08, 20:51)
Prisiduodu ir as  4u.gif  Pas mane APTO 1300  unsure.gif Pas Sidlauska keliausiu pirmadieni. Labai idomu ka jis man pasakys. Nors tikiu, kad nieko gero  ax.gif Kiti tyrimai lyg ir normos ribose. Kazkaip labai tikiuosi, kad issprendus sia problemele issispres ir svorio bei nevaisingumo klausimai  biggrin.gif



Tikrai tikiu, kad visos tavo problemos issispres! As situo gydytoju labai pasitikiu smile.gif
Atsakyti
O as dabar vartojiu homepatinius vaistus. Tikiuosi, kad man jie pades g.gif . Nes kontraceptiniu tableciu gert nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pjurga15 @ 2011 09 08, 22:50)
O  as dabar vartojiu homepatinius vaistus. Tikiuosi, kad man jie pades g.gif . Nes kontraceptiniu tableciu gert nenoriu schmoll.gif




Mano situacijoje gydytojams paskirti kontraceptikus buvo lengviausiai. As jiems aiskiai pasakiau, kad reikai zinoti priezastis, kodel hormonai netvarkoj, kodel tai vyksta mano organizme. Ilgai zinoma ieskojom to teisingo kelio smile.gif
Pjurga su homeopatinem tabletems ilgai nezais, turbut kol pajusi kazkoki rezultata, reikai kad praeitu min 6 menesiai. ir dar negali ilgai laukti, nes biologinis laikrodukas tiksi.
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Tai ka man merginos patartumete tokiu atvejiu daryt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pjurga15 @ 2011 09 09, 23:55)
Tai ka man merginos patartumete tokiu atvejiu daryt g.gif ?



Pirmiausiai manau, reikia susirasti gero ginekologa, pasidaryto visus hormonu tyrimus, ju tarpe ir skydliaukes hormonus issitirti. Tiesiog reikia ieskoti priezasties, kodel taip vyksta. Is kokio miesto esi?
Atsakyti
As is Kauno,gal zinote kokia gera ginekologe, kuri nustatytu tikslia diagnoze. As pavargau is ginekologiu netiksliu rezultatu. Nezinau kuom tiketi ?Gal ka merginos galite patarti g.gif ? Is anksto dekoju biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(pjurga15 @ 2011 09 10, 23:25)
As is Kauno,gal zinote kokia gera ginekologe, kuri nustatytu tikslia diagnoze. As pavargau is ginekologiu netiksliu rezultatu. Nezinau kuom tiketi ?Gal ka merginos galite patarti g.gif ? Is anksto dekoju biggrin.gif .

Jeigu tau konstatavo ankstyvą klimaksą ginekologas, tai jis dar ne visažinis. Ginekologas tai sprendžia pagal gleivinės storį, sergi ar ne mm, na, ir dar įvertindamas kai kuriuos hormonus. Iš patirties sakau, kad, kiek gydytojų aplankiau, ginekologams laurų negaliu atiduoti, nes ką padarydavo tinkama linkme, tai tik endokrinologas. Tik pasistenk nueiti pas rimtą gydytoją, o ne eilinį poliklinikos... kuris supranta, gal tiksliau pasistengia paieškoti išeities tiek, kiek dažna iš mūsų savo jėgomis jau žino susirinkusi info.
Atsakyti