Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

Sveikos mergaites, seniai buvau prisijugusi, buvau ir as siandien echoskopu skydliaukes tirtis, tai rado 0.6x0.8 mazga kaireje ir cista desineje, dabar registruosiuosi pas endokrinologa. Jau 7 meta nesulaikiame gandro. Kiek lankiausi privaciose vaisingumo klinikose, tai kazkodel niekas nepasiule skydliaukes issitirti, tai as ejau savo iniciatyva. Kaip supratau dabar endokrinologas darys hormonu tyrima. Man hormonu tyrimas buvo privaciose klinikose darytas, tai viskas buvo normoj, tikiuosi ta cista ir mazgas neturi jokios itakos?
Atsakyti
QUOTE(Delma @ 2008 11 11, 21:53)
Sveikos mergaites, seniai buvau prisijugusi, buvau ir as siandien echoskopu skydliaukes tirtis, tai rado 0.6x0.8 mazga kaireje ir cista desineje, dabar registruosiuosi pas endokrinologa. Jau 7 meta nesulaikiame gandro. Kiek lankiausi privaciose vaisingumo klinikose, tai kazkodel niekas nepasiule skydliaukes issitirti, tai as ejau savo iniciatyva. Kaip supratau dabar endokrinologas darys hormonu tyrima. Man hormonu tyrimas buvo privaciose klinikose darytas, tai viskas buvo normoj, tikiuosi ta cista ir mazgas neturi jokios itakos?


Labukas, na keista, kad taves pas endokrinologą niekas nenukreipe... o tose klinikose kur lankeisi nedare skydliaukes hormonų? nes man nuo pat pirmojo vizito ir padarytų hormonų rekomendavo keliauti pas endokrinologą... tuomet ir suzinojau jog turiu problemų su ta skydliauke... ir mazgai buvo, bet labai greit pas mane ten viskas atsistatė ir tie mazgai dingo, kaškaip... žodžiu... o šiiap tai sako jog turi įtakos vaisingumui skydliaukė ir labai stipriai... ir netgi turint problemu su ja nerekomenduoja pastoti, kadangi persileidimu rizika didelė...
O tu kur keliausi pas endokrinologą?
Atsakyti
Dainavos poliklinikoj, man pagal gyvenama vieta priklauso. Siaip tai man privacioj klinikoj hormonu tyrimus dare, bet viskas buvo normoj. Tik echoskopu i skydliauke neziurejo. Tai as susidariau tokia nuomone, kad skydliaukeje gali buti ir cistu ir guzu, bet chormonu tyrimas vistiek buna geras. Nu paziuresim ka endokrinologas pasakys. Man jau paciai labai idomu pasidare.
Atsakyti
QUOTE(Inga04 @ 2008 10 03, 16:31)
Sveikos merginos, reikia operuoti, pas dvejus gydytojus buvau. Sako kad paciu laiku atejau, po metu butu buve kur kas blogiau. Ir nors tai guodzia kad tas bjaurybe, pagydomas, tik ta diagnoze nemaloni. Nepasiduodu merginos ir manioskis labai palaiko jis pas mane nenugalimas optimistas thumbup.gif . Operuos kazkur lapkricio men, dar tiksliai nezinau. Nuo tos skydliaukes man ir kiausidese cistos prasidejo. Tai kaip daktaras sako, sutvarkysim skydliauke sutvarkysim antrus galus ir vaikuciu pulka turesi, to as ir tetrokstu. Stiprybes man paciai smile.gif

Uzjauciu verysad.gif , parasyk kaip tau sekasi blush2.gif , gal jau operacija paskirta, kaip jautiesi g.gif

Papildyta:
QUOTE(Delma @ 2008 11 14, 14:33)
Tai as susidariau tokia nuomone, kad skydliaukeje gali buti ir cistu ir guzu, bet chormonu tyrimas vistiek buna geras.

O man harmonu tyrimas jau rode kad negerai, endokrinologas rado 2 guzelius verysad.gif
Papildyta:
Noriu paklausti ar nuo L-thyroxin tableciu dideja svoris? Gal kas galite pakomentuoti, nes tik nuo siandien pradesiu ji gerti ir kaip supratau tai ilgam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2008 11 17, 14:28)
Uzjauciu verysad.gif , parasyk kaip tau sekasi blush2.gif , gal jau operacija paskirta, kaip jautiesi g.gif

Papildyta:

O man harmonu tyrimas jau rode kad negerai, endokrinologas rado 2 guzelius verysad.gif
Papildyta:
Noriu paklausti ar nuo L-thyroxin tableciu dideja svoris? Gal kas galite pakomentuoti, nes tik nuo siandien pradesiu ji gerti ir kaip supratau tai ilgam verysad.gif



As L-thyroxsina geriu jau beveik metus...ir svoris tikrai nepadidejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2008 11 17, 16:28)
Uzjauciu verysad.gif , parasyk kaip tau sekasi blush2.gif , gal jau operacija paskirta, kaip jautiesi g.gif

Papildyta:

O man harmonu tyrimas jau rode kad negerai, endokrinologas rado 2 guzelius verysad.gif
Papildyta:
Noriu paklausti ar nuo L-thyroxin tableciu dideja svoris? Gal kas galite pakomentuoti, nes tik nuo siandien pradesiu ji gerti ir kaip supratau tai ilgam verysad.gif



Na svoris gal ir neauga.. tik nuo tų visų hormonų visuomet toks bendras pilnumo jausmas yra... keistai taip... ax.gif
o šiaip gal nereiks labai ilgai gerti tų hormonų, svarbu kad gydytojas stebėtų ir koreguotų dozę pagal rezultatus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2008 11 17, 15:28)
Noriu paklausti ar nuo L-thyroxin tableciu dideja svoris? Gal kas galite pakomentuoti, nes tik nuo siandien pradesiu ji gerti ir kaip supratau tai ilgam verysad.gif

As tai jokio svorio padidejimo nepajutau, daktare minejo, kad jo negeriant, man butu svoris pradejes augt unsure.gif . O del to, kaip ilgai gerti, tai endokrinologe man sake, kad jau visa gyvenima teks, tik doze gali keistis.
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 11 17, 23:23)
As tai jokio svorio padidejimo nepajutau, daktare minejo, kad jo negeriant, man butu svoris pradejes augt unsure.gif . O del to, kaip ilgai gerti, tai endokrinologe man sake, kad jau visa gyvenima teks, tik doze gali keistis.

Aciu visoms uz atsakymus, o tai buvau nuliudusi, maniau, kad busi apvali kaip tortas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzilialia @ 2008 11 17, 22:04)
Na svoris gal ir neauga.. tik nuo tų visų hormonų visuomet toks bendras pilnumo jausmas yra... keistai taip...  ax.gif


Ir aš galiu patvirtinti, kad svoris neauga ir net sumažėjo apetitas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 11 18, 19:12)
Ir aš galiu patvirtinti, kad svoris neauga ir net sumažėjo apetitas. smile.gif

Del apetito, tai nepastebejau, as visada pavalgyt megeja blush2.gif O butu visai neprosali g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
noriu pamineti,jog tiroksinas kaip tik greitina medziagu apykaita,svoris tikrai neaugs. juk paziurekite,kuriems zmogeliams yra skydliaukes sustiprejusi veikla(reiskia gamina daugiau hormono),jie dazniausiai yra kudesni. o kuriems sutrikusi gamyba,suletejusi ir medziagu apykaita,todel auga svoris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupele99 @ 2008 11 19, 18:59)
noriu pamineti,jog tiroksinas kaip tik greitina medziagu apykaita,svoris tikrai neaugs. juk paziurekite,kuriems zmogeliams yra skydliaukes sustiprejusi veikla(reiskia gamina daugiau hormono),jie  dazniausiai yra kudesni. o kuriems sutrikusi gamyba,suletejusi ir medziagu apykaita,todel auga svoris  ax.gif

Vaje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti