Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas

QUOTE(Endra @ 2008 09 19, 08:21)
Labas rytas,

aciu, kad ir mane priregistravote sioj temukej  4u.gif

Kaip smagu, kad musu nemazai !
As cia kaip naujoke, tai visokiu vis klausimuku man iskyla  g.gif

Kokiu metu geriate aspirina ir kada leidziates vaistukus? Ar visada gerai pavyksta vaistukus susileisti. Vakar kazkaip susinervijau, nes nelabai pavyko, truputi vaistu per virsu prabego. Tai pergyvenu dabar, kad nelabai moku  sad.gif
Papildyta:
As irgi pasirodysiu tundra  doh.gif  Apie koki el. pasta kalbate ?  smile.gif

Nemažai mūsų nemažai (turbūt yra dar daugiau, bet ne visos SM lankosi... ax.gif )
Man irgi dažnai truputis vaistų išbėgdavo, nieko tokio irnesakyk.gif
El pašto adresiukas nurodytas pirmoj žinutėj mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Rolai uz puikia ivadine zinute 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2008 09 19, 09:17)
Nemažai mūsų nemažai (turbūt yra dar daugiau, bet ne visos SM lankosi...  ax.gif )
Man irgi dažnai truputis vaistų išbėgdavo, nieko tokio  irnesakyk.gif
El pašto adresiukas nurodytas pirmoj žinutėj  mirksiukas.gif



Niu tikiuosi pavyks man si procedura. Nes bijau, kad tie vaistai taisyklingai pasiskirstytu ir subegtu kur reikia. Kazkaip rankos dreba kol susileidziu.

Ir apskritai labai jautri pasidariau. Bet pasiskaitau jusu postus ir linksmiau pasidaro 4u.gif

O leidziates vaistukus vakarais ? Ir aspirina kada geriate, ryte ar vakare?

Atsakyti
as leidziuosi apie 5 , o geriu aspirina pries einant miegoti. nes ryte gerdavau duphastona anksciau kai reikejo, pabaigus ji gerti, kitu vaistu laiku nepakeiciau , taip ir liko

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Labai faini nauji namuciai,aciu Rola smile.gif

Smagu,kad visoms puikiai sekasi,auginat pilvinukus ir leliukus 4u.gif

Pas mus viskas gerai,tik Karolis zyzliukas pasidare,labai nori ant ranku,bet galvoju,reikia dziaugtis kol gali panesiot,nes taip greit kudikyste prabega ax.gif

Dar del vaistuku noriu parasyt.As leidausi Fragmin,man A juos paskyre. Tie, kurios reikejo leistis, yra be alkoholio(4ml ir 2500TV).Cia aiskiai parasyta:

Tirpalas injekcijoms. Ampulėje yra 4 ml tirpalo ir 2 500 TV (anti - X a)/ml bei 1 ml
tirpalo ir 10 000 TV (anti - X a)/ml.

Tirpalas injekcijoms su konservantais. Buteliuke yra 10 ml tirpalo ir 10 000 TV (anti - X a)/ml bei 4 ml tirpalo ir 25 000 TV (anti - X a)/ml.

Buvo stebimas fragmino poveikis nėščioms moterims. Žalingo vaisto poveikio nėštumui, vaisiaus bei naujagimio sveikatai nepastebėta. Tačiau tirpalo injekcijoms su konservantais nėštumo metu vartoti negalima, kadangi jo sudėtyje yra benzilo alkoholio, kuris gali prasiskverbti per placentą.

Sekmes visoms smile.gif

Beje,kaip del meeto?
Atsakyti
QUOTE(lauralin @ 2008 09 19, 11:53)
Sveikutes  4u.gif
Beje,kaip del meeto?

dar truputį mums reiktų paaugti ax.gif šiaip tai labai noriu susimatyti drinks_cheers.gif
Gal lapkričio pradžioje, kad Rola dar nepabyrėtų mirksiukas.gif Tik va karvutė jau negalės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintė: 19 rugsėjo 2008 - 11:06
as noriu paklausti del vaistuku duphalak, kurios naudojot ar naudojat? ar jums ju isgerus nesustoja skrandis? man atrodo, kad viena galo gydo, o kita gadina, o kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(Endra @ 2008 09 19, 08:21)


Kokiu metu geriate aspirina ir kada leidziates vaistukus? Ar visada gerai pavyksta vaistukus susileisti. Vakar kazkaip susinervijau, nes nelabai pavyko, truputi vaistu per virsu prabego. Tai pergyvenu dabar, kad nelabai moku  sad.gif


As aspirina geriu ryte,o leidziuose vakare apie22val.,plius minus kokia valanda.

Vaistukus susileist kuo toliau-tuo sudetingiau darosi,man kazkaip injekciju vietose keliu2-3 cm ilgio guzai,sukietejimai lieka,o jie jau po visa pilva,sunku ju vietoje adata ikist,sunkiai belenda,ir vaistai atgal isbega,pradejau nerimaut ar isvis ju lieka po oda,nes paskutiniu metu po durio iskart uzsspaudziu vatyte,o ji po truputi gan smarkiai sudregsta-reiskia sunkiasi vaistai atgal,net palaikus kokia minute ir nuemus durio vietoje dar isbega vaistukai doh.gif .Ka man daryt?Turbut cia tik man vienai taip?
Seniau tai isbegdavo lasas,bet nepergyvendavau.Tu irgi nepergyvenk ax.gif

QUOTE(Diija @ 2008 09 19, 09:17)
Nemažai mūsų nemažai (turbūt yra dar daugiau, bet ne visos SM lankosi...  ax.gif )


Tikrai daug yra,SM mazai lankosi.

QUOTE(zose123 @ 2008 09 19, 13:31)
as noriu paklausti del vaistuku duphalak, kurios naudojot ar naudojat? ar jums ju isgerus nesustoja skrandis? man atrodo, kad viena galo gydo, o kita gadina, o kaip jums?

Cia kur nuo viduriavimo?Jei taip-tai geriau tik praejus 3sav.po gimdymo,pakol neissividuriavau(kitaip nebutu is ligonines paleide doh.gif ),o paskui nebegeriau,nes dar2d.viduriavau.O del skrandzio nebepamenu g.gif
Atsakyti

QUOTE(Mintė @ 2008 09 19, 12:04)
dar truputį mums reiktų paaugti  ax.gif  šiaip tai labai noriu susimatyti drinks_cheers.gif
Gal lapkričio pradžioje, kad Rola dar nepabyrėtų  mirksiukas.gif Tik va karvutė jau negalės  g.gif

smile.gif a ko taip toli, net lapkriti?
pirmaiusia Karvute - vilniuje ; Rola Kaune. kur meetinames? gal Ziezmariuose? ar Elektrenuose? mirksiukas.gif
as jau nebekilnojamas turtas. man anyta uzdraude lakstyti po svieta (vyras vis kelia sparnus, o as nenoriu, tai turiu dabar uztareja lotuliukas.gif )
iki planinio cz liko 1 menuo
Atsakyti
Labutis 4u.gif O aš kažkur peršalau. verysad.gif Peršti gerklę ir sloga. temperatūra laikosi 37. Net nežinau su kuo gydytis g.gif Tikiuos, per savaitgalį pagysiu

Rola, įmesk ir man prisijungimo duomenis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralin @ 2008 09 19, 11:53)

Beje,kaip del meeto?


Reikia dar susimytint, kol dar visai žiema neatėjo.... Gal kur Ažuolyne porai valandėlų... ?

QUOTE(Karvute @ 2008 09 19, 14:41)
iki planinio cz liko 1 menuo

kodėl planinis cz? g.gif
Atsakyti
[quote=Diija,2008 09 19, 17:47]
Reikia dar susimytint, kol dar visai žiema neatėjo.... Gal kur Ažuolyne porai valandėlų... ?

Galim kita savaite,jei nelis.Gal dar kas nors prisijungs? Rola,Eglyniau,kaip jus?
Atsakyti