Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Žuvėdra"

Sveiki, mes jau antrus metus lankom šį darželį ir esu labai patenkinta. Vaikas vis ir kalusia,kada eis pas vaikučių. Ir auklėtojos labai geros. Nors iki darželio mums tolokai, bet tikrai nekeisiu jo ir kitus savo vaikus užrašysiu tik ten (jei tokių dar bus lotuliukas.gif )
Atsakyti
Na man sis lopselis darzelis patiko thumbup.gif nors mes jo nelankom, bet tikiuosi kad siais metais mus priims ir galesim lankyti rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif pasirodo,kad čia jau buvau įkišusi nosį,bet pamiršau blush2.gif
Žo,mus priėmė smile.gif nžn ar džiaugtis ar liūdėt(ateityje bus matyt),bet dėl direktorės nesutikčiau ax.gif nes kai norėjau užrašyt savo džiaugsmelį jam jau metukai buvo tai priėmė ir jokių kišių nenešiau tongue.gif

Gal kas rugsėjį ves savo atžalėlę į lopšelinukų gr.?
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2010 08 13, 23:06)
4u.gif pasirodo,kad čia jau buvau įkišusi nosį,bet pamiršau  blush2.gif
Žo,mus priėmė  smile.gif nžn ar džiaugtis ar liūdėt(ateityje bus matyt),bet dėl direktorės nesutikčiau  ax.gif nes kai norėjau užrašyt savo džiaugsmelį jam jau metukai buvo tai priėmė ir jokių kišių nenešiau tongue.gif

Gal kas rugsėjį ves savo atžalėlę į lopšelinukų gr.?

Tikrai nepasigailesi ten vesdama savo atzalele, manoji jau nebesulaukia, kada vel gales soliuoti i darzeli. kas dien klausia ar jau dirba. doh.gif Tad manu jie butu blogai tikrai nekalustu ir nenoretu ten grizti.
Aukletojos lopselio grupeje tikrai labai geros ir fainos. thumbup.gif Uzsiima su vaikuciais, karta iejau kai niekas nemate, tai sedejo aukletoja viduryje, aplink vaiaku kruva ir pasakojo kazkokia pasaka ar ka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2010 08 14, 10:00)
Tikrai nepasigailesi ten vesdama savo atzalele, manoji jau nebesulaukia, kada vel gales soliuoti i darzeli. kas dien klausia ar jau dirba.  doh.gif  Tad manu jie butu blogai tikrai nekalustu ir nenoretu ten grizti.
Aukletojos lopselio grupeje tikrai labai geros ir fainos.  thumbup.gif Uzsiima su vaikuciais, karta iejau kai niekas nemate, tai sedejo aukletoja viduryje, aplink vaiaku kruva ir pasakojo kazkokia pasaka ar ka.  thumbup.gif

tai vat,užrašiau ten,nes tik gerus atsiliepimus girdėjau ax.gif tai ir tikiu,kad viskas bus čiki thumbup.gif
ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laner @ 2008 12 03, 12:27)
Sveiki mes einam i si darzeli ir tikrai nesu patenkinta juo.Isleitas yra ten kaip ir rastas,kad vaikus serganciua negalima vesti i darzeli,tai teveliai ju nepaiso. g.gif  g.gif.Tad kiti vaikuciai kurie grysta po ligu greit suserga.

sita problema yra visuose darzeliuose,visoj lietuvoj...mano nuomone aukletojos turetu daug griescieu ziuret kokius vaikus atveda...
mano mergina ejo i zuvedra kelis men kai maza buvo,pas Maryte rodos.tai ji man superine aukletoja,lb patiko ir man ir vaikui,gaila turejom iseit,nes persikraustem..
db pradejo eiti i paruosiama ten.kolkas nieko pasakyt negaliu kas kaip,bet vaikui patinka labai kolkas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 09 rugsėjo 2010 - 12:45
sitame darzelyje puikios aukletojos dirba darzelio grupese - jos labai patinka vaikams,be to labai rupinasi vaiku ugdymu. kad pamatytumet, kokios sventes ten vyksta - super
Atsakyti
QUOTE(rimuks @ 2010 11 12, 19:37)
sitame darzelyje puikios aukletojos dirba darzelio grupese - jos labai patinka vaikams,be to labai rupinasi vaiku ugdymu. kad pamatytumet, kokios sventes ten vyksta - super

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki.
Noreciau pradet savo berniuka vesti i si darzeli. Tik noretus kuo greiciau pradeti. Tai gal kas zinot kiek geriau butu nunesti direktorei, kad rastu laisva vietele mums artimiausiu metu blush2.gif
Jei nenorit i tema rasyt tai lauksiu i az 4u.gif
Atsakyti
darzelis superinis. Vedu jau antra vaika. labai geros aukletojos, vyksta daug svenciu, ivairiu ekskursiju. Geras maistas, i lauka daznai eina, prailginta grupe yra. Tiesiog visos salygos vaiku ir tevu gerovei.
Papildyta:
Uzsisakykit vieta is anksto, pries gera pusmeti. ir direktorei nieko nereikes nest.
Atsakyti
Na sis darzelis ziauriai superinis, pritariu. Vedu pirma vaika, bet esu ziauriai patenkinta. Net nemaniau, kad darzelyje vaikas gali buti kaip namie. Dar galiu pridurti, kad ne tik vaikai puikiai ugdomi, bet labai rupinamasi ju sveikata. super smile.gif . Ir kiek kalbejau su draugem, kurios taip pat veda ten savo vaikus - nera nei vienos grupes blogos - visos grupes superines. Veskit vaikus ir nedvejokit.
Atsakyti
QUOTE(vidmante222 @ 2011 11 24, 15:06)
Na sis darzelis ziauriai superinis, pritariu. Vedu pirma vaika, bet esu ziauriai patenkinta. Net nemaniau, kad  darzelyje  vaikas gali buti kaip namie. Dar galiu pridurti, kad ne tik vaikai puikiai ugdomi, bet labai rupinamasi ju sveikata. super  smile.gif . Ir kiek kalbejau su draugem, kurios taip pat veda ten savo vaikus - nera nei vienos grupes blogos - visos grupes superines. Veskit vaikus ir nedvejokit.

Viesiems parasytiems zodziams pritariu thumbup.gif puiki darzelio atmosfera
Atsakyti