Įkraunama...
Įkraunama...

pankreatitas (kasos uždegimas)

QUOTE(Aidulia @ 2008 09 26, 17:04)
Esu sirgusi pakreatitu unsure.gif . Paskutinėm dienom papykina ir skauda nugarą dešinėj pusėj unsure.gif . Ar gali būt kasos uždegimas? unsure.gif  Tirtis....bijau blink.gif . Ir jau bijot bijau unsure.gif . Bet ūmių skausmų, kaip aną kartą- nėra.

aha, gali buti , kad vel kartojasi uzdegimas. geriau pasitikrink-juk neskauda. vien jau is kraujo(p.amylazes)tyrimo turetu matytis,manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2008 09 26, 16:04)
Esu sirgusi pakreatitu unsure.gif . Paskutinėm dienom papykina ir skauda nugarą dešinėj pusėj unsure.gif . Ar gali būt kasos uždegimas? unsure.gif  Tirtis....bijau blink.gif . Ir jau bijot bijau unsure.gif . Bet ūmių skausmų, kaip aną kartą- nėra.



Nelauk ūmių skausmų schmoll.gif Eik dabar pasitikrink jei tai ligos pradžia lengvesnis gydymas bus(bent aš taip manau ax.gif ) juk kraujo paėmimas bei echoskopija tikrai nebaisūs tyrymai,pačiai bus ramiau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas! bye1.gif
Kaip savijautos?
Adrute, o tau kompensuoja tuos fermentus?
As vis gydytojos pamirstu paklausti ar imanoma,kad kompensuotu ax.gif
Nes siaip man tu vaistu uztenka mazdaug 10-ciai dienu, kartais dar maziau, tai neprosal butu sutaupyti nors kazkiek pinigeliu blush2.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Ne aš perku juos taip vaistinėj be jokio recepto ir dežutės užtenka tik septyniom dienom doh.gif ligoninėj sakė savaitę pagerti ir viskas,bet nž jau savaitė praėjo,o aš jei ką suvalgau apart džiūvėsį,liesą varškę man pradeda mausti šonus ir pykina,kažin ar apseisiu be fermentų g.gif Reiks antradienį paklausti pas gydytoją ar įmanoma kad kompensuotų.
Jammin o kiek kreonas kainuoja?Už pangrolį moku apie 26lt už 20 tab.
Įdomu kaip Aiduliai sekas?
Atsakyti
kreonas irgi apie 26Lt 20tableciu...
tik beda,kad as jau pusmeti geriu tuos fermentus. klausiau gydytoju kiek man ji dar reikes gerti,tai sake gali tekti vartoti dar puse metu,o gal metus, o gal net ir daugiau doh.gif manau,kad ir tau savaiteles neuzteks, jei sonus dar paskaudena. Pirmadieni reiks nusinest kompensuojamu knygute pas gydytoja,gal kas paaiskes ax.gif
aha, man irgi idomu kaip Aidulia laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 27 rugsėjo 2008 - 18:58
Labas rytas 4u.gif

Jammin kaip laikais,kaip savaitgalis praėjo?Tikiuosi be skausmų? schmoll.gif
Nuo vakar mano pilvas irgi pradėjo maršus grot blink.gif ,o rytais toks kartumas burnoj būna doh.gif Nusipirkau garpuodį,pradėjau valgyt daržoves,omletą šiandien bandysiu vištą gamint.Priaugau kelis šimtus gramų thumbup.gif tikiuosi daugiau svoris nekris.Pas mane lyg į gerąją pusę pfu pfu kad neprisikalbėčiau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mano sveikatele irgi jau taisosi, jau ir sona maziau skauda smile.gif
Siandien einu pas gydytoja,paprasysiu kraujo tyrimuko,paziuresiu iki kiek nukrito amylaze, nes paskutini karta buvo net 400 blink.gif Ir dar del vaistu kompensavimo suzinosiu smile.gif
Atsakyti
Oi kaip faina kad abiem geriau smile.gif Parašyk kai grįši iš gydytojos kokių naujienų turėsi.Aš ryt eisiu pas gydytoją tai irgi reiks prašyt kraujo tyrimą pasidaryt.Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
As jau grizau is gydytojos.
Patikslinsiu,siandien pirkau kreona 25000, kaina 28.26LT camelijos vaistinej smile.gif
Gavau dar pasedeti namie ir rytoj pasidaryti kruva tyrimuku doh.gif
Bendra krauja, krauja P.amylaze, kardiologo k-cija+ekg,dar slapimo tyrimas-zodziu rytoj reikia nusiteikti puse dienos praleisti poliklinikoj doh.gif
Kalbejau su gydytoja del vaistu kompensavimo, tai pasake,kad su pankreatitu nera jokiu kompensuojamu vaistu unsure.gif Kokia neteisybe verysad.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

Jammin šiandien turbūt apsigyvenai poliklinikoj hihihi.gif O dėl ko pas kardiologą siuntė? g.gif
Po pietų ir aš poliklinikoj tūnosiu,o kraują ryt ryte turbūt teks pridavinėt doh.gif
Dėl vaistų tikrai gaila kad nekompensuoja,nes kai nueini į vaistinę suploji sumelę blink.gif ir žinai kad po savaitės vėl tas pats tai nekas verysad.gif
Atsakyti
Labutis bye1.gif
Na, as katik parsibeldziau is poliklinikos,neitiketina,kad taip greit viska apejau thumbup.gif kraujo tai jau kaip vampyrai paeme-net 4 megintuvelius hihihi.gif
o kam man ta kardiograma liepe darytis , tai net nelabai zinau. Tikriausiai gydytoja pavarte ligonines israsa, o ten gal buvo irasyti kokie pakitimai g.gif
Siaip ar taip tikrai nepakenks, bent rami galva bus, zinosiu kaip sirdele dirba smile.gif
Na ziurek, sekmes tau, neuzstrik eilese smile.gif O kaip savijauta, sono jau nebeskauda?
Atsakyti
Pas mane eilių nebūna pas šeimistę neturėčiau ilgai užsibūti smile.gif O šoną pamaudžia labai retai tik po valgio daba toks šleikštulys būna ir ryte kartu burnoj,o šiaip viskas lyg ir ok.gif Gal ant garų gamintas maistas tiko? g.gif
Atsakyti