Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų senelio adresas Laplandijoje

santa claus
north pole
hoh oho
canada

kitus vėliau paieškosiu 4u.gif
Atsakyti
Na va, vakar anuo adresu iš delfio parašėm , o šiandien gavom jau atsakymą. Žinokit verta thumbup.gif Reiks tik atsispausdint ir įdėt į gražų voką. Super vaikui bus.
Atsakyti
va kai buvau visiska vaike,tai siunciau kaledu seneliui laiska kazkokiu adresu i uzsieni ir sulaukiau atsakymo clap.gif neprimetat kiek buvo dziaugsmo,kad senelis is uzsienio man atrase lotuliukas.gif ir dar gavau labai grazu lipduka,kuri baisiai cedijau 4u.gif laimes pilnos kelnes buvo. . . thumbup.gif
Atsakyti
oi pprisimneu ir aš siunčiau, ot tada džiaugiausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2007 11 27, 00:41)
santa claus
north pole
hoh oho
canada

kitus vėliau paieškosiu 4u.gif

sitas dar rimtai veikia? atsimenu kaip juo rasydavau..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 11 28, 12:55)
sitas dar rimtai veikia? atsimenu kaip juo rasydavau..



na nežinau sako kad veikia, tai išsiunčiau lauksim g.gif
Atsakyti
Tai kartu su vaikuciu parase laiska, taip pat sekmingai, paskui vieni galite ir atrasyti, manau suteiktumete dar daugiau dziaugsmo smile.gif
Atsakyti
Prisimenu ir aš kaip rašiau laišką maža būdama lotuliukas.gif Kol kas nuo mažiuko siunčiu elektroninius, kai paaugs tada rašysim kartu tikrą laišką Kalėdų seneliui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egliutka @ 2007 12 04, 17:58)
Aha gal kas zinot kokiu adresu seneliui galima parasyti laiskeli ax.gif


SANTA CLAUS'S POST OFFICE ARCTIC CIRCLE 96930 ROVANIEMI FINLAND
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2007 12 04, 19:02)
SANTA CLAUS'S POST OFFICE ARCTIC CIRCLE 96930 ROVANIEMI FINLAND
Mes irgi parašėm šiuo adresu... Tik rašėm angliškai... Įdomu, kokia kalba gausim atsakymą... g.gif O jūs kokia kalba rašėt?
Atsakyti
kai buvau maza, parasiau laiska, nes radau kazkur paviesinta kaledu senelio adresa. Po keliu menesiu gavau atsakyma is pacios islandijos. Su antspaudais ir panasiai. Tai labai patenkinta buvau wub.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi negaliu siunčiau laiška lapkričio mėn ir kikevinam atskirai, o vaikai gavo viena laiška tik vakar
Atsakyti