Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

[quote=ObeluLaura,2009 06 25, 22:05]
[quote=agvill,2009 06 25, 22:19]
gal gali nuoroda imest kokia, o koks svytejimas gavosi vientisas kaip Dioro ar su blizguciais, turiu pati Dior coper diamond, nu fainas dalykas bet deja ziuriu man jis nelabai tinka nes oda misri daugiau i riebuma tai uzsitepus jo po keliu valandu veidukas amen verysad.gif nors ir tepu mazai bet vaizdelis ne koks
[/quote

Tuoj bandysiu nufotografuoti arba imesiu nuoroda, as cia naujoke tad, na suprantate, teks papluseti blush2.gif ...

O del riebumo, na mano odyte irgi yra riebi, bet vat siandien tik pirma dienele su jais, bet pfu pfu esu grazi kaip ir ryte mirksiukas.gif , tikrai!!!

zinau sita daikciuka taip ir galvojau kad sis, nes kaip Kristutei (kristiana) rinkausi bronzanta taip kazkaip buvau uzklydos ant sios pudros, bet man irgi laaabai ji patiko bet ir pasirode kad ji labiau butu skruostams
Atsakyti
Sveikos, turiu tokį klausimą, pati neturėjus jokios švytėjimo priemonės, o ar neatrodo veidas riebaluotas tokios uždėjus, užtepus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretušiukas @ 2009 06 26, 16:49)
Sveikos, turiu tokį klausimą, pati neturėjus jokios švytėjimo priemonės, o ar neatrodo veidas riebaluotas tokios uždėjus, užtepus? 4u.gif


Ziurin kokia ta priemone - pvz su Guerlain gold meteoritais ar drugeliais visa veiduka tepu drasiai, o su kokiu Dior shimmer star uztepus ant viso, tai kaip diskotekinis burbulas busit biggrin.gif Tiesiog reikia atsirinkt pagal priemone, kuri tik skruostukams tinka, o kuri ir visam veidui
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 26, 18:48)
Ziurin kokia ta priemone - pvz su Guerlain gold meteoritais ar drugeliais visa veiduka tepu drasiai, o su kokiu Dior shimmer star uztepus ant viso, tai kaip diskotekinis burbulas busit  biggrin.gif Tiesiog reikia atsirinkt pagal priemone, kuri tik skruostukams tinka, o kuri ir visam veidui


Visiskai pritariu. Taciau dienos begyje man "prasimusa" blizgesys, todel dabar ieskau kompaktines pudros, kad galeciau esant reikalui makiaza pataisyti smile.gif vargas man su tokia oda doh.gif
Atsakyti
ar kuri esat isbandziu TBS svytejima?
Atsakyti
QUOTE(Guodute @ 2009 06 30, 15:52)
ar kuri esat isbandziu TBS svytejima?

jei turejot galvoje TBS bangeles tada issakysiu savo nuomone.
as kaip norejau pirkti Dior coper diamond labai domejausi TBS bangeliu svytejimu, tai parduotuveje bandziau ir Dior ir TBS , tai asmeniskai man TBS svytejimas intensivesnis kitaip issireiskiant ryskesnis, Dior man toks lengvesnis pasirode kazkaip graziau ziurejosi, nors siaip is pirmo zvilgsnio butu vienas ir tas pats efektas ir kaina aisku skirtusi pvz. lyginant su Dior, tai va tokia mano nuomone gal kas papriestaraus rolleyes.gif
Atsakyti
sutinku su tavo nuomone. naujasis shimeris labai graziai ziurisi wub.gif spalvyte ne tokia salta kaip 001, labiau i siltuma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 06 27, 13:36)
Visiskai pritariu. Taciau dienos begyje man "prasimusa" blizgesys, todel dabar ieskau kompaktines pudros, kad galeciau esant reikalui makiaza pataisyti smile.gif vargas man su tokia oda  doh.gif


Tokiu atveju, gal pabandyk spec. serveteles riebalu pertekliui nuimti, paspaudi svelniai prie veiduko ir nuima ta blizgesi (as seip su paprastom servetelm taip darau lotuliukas.gif ), o po to galima ir kompaktines uzdeti...
Jau rasiau auksciau, kartosiuos, man nepakeiciama yra Kanebo pudra...(ir net tik kompaktine). Dabar kur turiu kompaktine, tai ji skirta riebiai odai, salina blizgesi! Tai jau labai esu ja patenkinta thumbup.gif , nors ilgai paieskos vyko smile.gif ...
Atsakyti
Na po ilgu paiesku ir daugybes nevykusiu bandymu,ir as radau tikrai ka pirksiu ne viena karta.... Kanebo fluid finish thumbup.gif Oda misri,vasara nuo t zonos viskas nuplaukia, tai Kanebo tikrai galiu girti, be to maskuoja neblogai,nors pati pudra lengva, raso drekinanti. ir nedziovina odos, maloni ant veido,nors veidas blizga visai nedaug su ja palyginus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 05 liepos 2009 - 20:43
Kanebo Fluid ir man yra nereali pudra, kiek kremine, kiek sausa!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Graziai dengia, pamaskuoja ir lengvai ant veiduki atrodo! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ObeluLaura @ 2009 07 05, 22:19)
Kanebo Fluid ir man yra nereali pudra, kiek kremine, kiek sausa!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Graziai dengia, pamaskuoja ir lengvai ant veiduki atrodo!  mirksiukas.gif

Gal galima butu jos paveiksliuka? Kur perkat? Kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 07 06, 15:22)
Gal galima butu jos paveiksliuka? Kur perkat? Kiek kainuoja? 4u.gif

Paveiksliuko neturiu, pirkti yra Krsitianoj arba Akropolio Sarmoj. Kainavo berods 119 litu.
Ji tokia yra atskirai pudryte perkas, atskirai dezute tokia juoda, dar uz ta deze reikia papildomai moketi 59, tai as jos nepirkau, nu tos dezes lotuliukas.gif
Bet tikrai pudryte riebiai odai issigelbejimas! thumbup.gif
Atsakyti