Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė patiems mažiausiems

Sveiki 4u.gif norejau pasiteirauti ir paplepeti apie auklytes patiems maziausiems, vaikuciams apie puse metuku 4u.gif ar yra kazkokie ypatumai ieskant aklytes? kaip skiriasi kaina? ar labai sunku surasti auklyte tokiems maziukams?
vilnius 4u.gif
Atsakyti
Sveika,

Nemanyčiau, kad susirasti auklytę vaikučiui iki metukų yra kažkas keblaus, kurkas kebliau susirasti patikimą auklytę.
Atlyginimas truputį skiriasi: kūdikio priežiūra, tuo labiau naujagimio, reikalauja patirties, valandinis tarifas Vilniuje yra vidutiniškai 12 litų valanda, o pastovus už visą darbo dieną nuo 1500 Lt. Skaičiai be abejo nėra kaip priklijuoti prie visų šeimų, tariamasi individualiai, tačiau vargiai galėtų būti mažesni.
Atsakyti
na 12 lt uz valanda tai jau biski kosmosas doh.gif
o beto.. gerai noku 12lt uz valanda iki metuku, o poto? blink.gif sakyt na ka auklyte vaikutis paaugo tai dabar tavo alga tebus 8 lt uz valanda, nemanau kad tai butu normalu ir kad aukle apsidziaugtu tokiais pokyciais blink.gif blink.gif o moketi visai laik po 12lt,,tai jau gal tiek to..
sumazinti zmogui alga butu tolygu ji prarasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pelėdžiukas @ 2008 09 23, 17:09)
Sveika,

valandinis tarifas Vilniuje yra vidutiniškai 12 litų valanda, o pastovus už visą darbo dieną nuo 1500 Lt.

12lt valanda...na ir is kur tokios kainos blink.gif
Atsakyti
tokie norai tai regis paciu aukliu ismone...nezinau kas gali tokius pinigus moketi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2008 09 24, 06:23)
tokie norai tai regis paciu aukliu ismone...nezinau kas gali tokius pinigus moketi doh.gif

matyt,nors as pati esu aukle. biggrin.gif bet nesuprantu tokiu kainu,nors tu ka.
Atsakyti
Siandien kieme kalbejau su aukle, kuri priziuri vaikuti 6 men. Priziuri nuo 11h iki 15h (4h) ir gauna i menesi 1100Lt plius maitinimas. Kai vaikuciui bus metai priziures 9-10h ir susitare, kad gaus 1500Lt plius maitinimas.....vat jums ir kainos. ax.gif
Atsakyti
Mes turėjom auklę nuo 2,5 mėn. Studentė, patirties su vaikais neturėjo. Mokėjom 5lt/val. Tiesa, aš buvau namie, maitinau ir pampersus keičiau pati. Žiūrėjo po 5-6 val kasdien.
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2008 09 22, 10:29)
Sveiki 4u.gif  norejau pasiteirauti ir paplepeti apie auklytes patiems maziausiems, vaikuciams apie puse metuku 4u.gif  ar yra kazkokie ypatumai ieskant aklytes? kaip skiriasi kaina? ar labai sunku surasti auklyte tokiems maziukams?
vilnius 4u.gif


sveiki
su pirmu savo vaiku buvau tik puse metu namie ir be problemu susiradau aukle per SM dabar va antras 3 men pirmoji eina i darzeli ir vel ieskau auklytes. Pirmai auklei mokejome 5Lt/val +nuolatinis dirbdavo po 10val, dabar irgi nesiruosiu daug moketi, tai absurdas 12Lt per val doh.gif doh.gif
Atsakyti
mes turim aukle/pagalbininke, dvynukams 6 men. Moku 1500 bet esu visiskai nusivylusi...dabar idejau skelbima ieskau naujos...noreciau pigesnes, bet jei tik normalus zmogus mokeciau ir tuos 1500, bet cia jau be galimybes pakelt....nes sodra gi nekelia pasalpos smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Mes irgi planuojam nuo sausio men. kelias dienas po kokias 5 valandas vaikuti palikti auklei, bet kur ja rasti???? Labai norisi paikimo zmogaus ir gero. Per pazistamus neturiu kaip susirasti. Skambinau i aukliu firmas, tai be 500-700 Lt., nes paieskos neprasideda ir po to kaineles gaunasi ne 12 Lt. val., o vos ne 20 -25. Tai kur tau verysad.gif vat ir nzinom ka daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MildaS @ 2008 11 17, 13:22)
Sveikos mamytes 4u.gif
Mes irgi planuojam nuo sausio men. kelias dienas po kokias 5 valandas vaikuti palikti auklei, bet kur ja rasti???? Labai norisi paikimo zmogaus ir gero. Per pazistamus neturiu kaip susirasti. Skambinau i aukliu firmas, tai be 500-700 Lt., nes paieskos neprasideda ir po to kaineles gaunasi ne 12 Lt. val., o vos ne 20 -25. Tai kur tau verysad.gif  vat ir nzinom ka daryti doh.gif


500-700 uz tiek valandu, skaitau, labai mazai...

As ieskau savo 10 men dukrytei irgi ~ 5 valandom, 5 darbo dienom per svaite. Reiketu auklei tik priziureti vaika (is viso to laiko vaikas apie 2-3 val pramiegos...). Nieko skalbti irtvarkyti man nereiks, tik vaikui isvirti kose. Praso 1000 Lt+maistas. Kazi, daugokoka?????
Atsakyti