Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė patiems mažiausiems

QUOTE(Zuwytes @ 2008 12 08, 19:40)
Nu tai gal mama pasportuot nori nuvaziuot. i parduotuve. galu gale ramiai namus susitvarkyt ir valgyt pasiruost. ne visi vaikai ramus  mirksiukas.gif


Tokiu atveju labai praverstų tėčio, ar močiutės pagalba mirksiukas.gif vien savo užgaidoms tenkinti, auklės samdyti tokio amžiaus vaikui tikrai nereikėtų schmoll.gif

Tačiau kitas reikalas, jei mamai, turinčiai kūdikėlį, reikia grįžti į darbą (bent jau man taip buvo). Tada didžiausi pagalbininkai tapo seneliai wub.gif
Atsakyti
vaje kaip as bijociau savo vyruka palikt kazkokiai nepažystamai...nors ir kruva rekomendaciju pateiktu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Emili.. @ 2008 12 08, 15:11)
O man iskilo klausimas sitoks: kam reikalinga aukle motinai kuri augina naujagimi? Juk tai mamos pareiga, buti nuo ryto iki vakaro su tokiu mazyliu...



Aš į darbą grįžau, kai dukrytei buvo 9 mėnesiai. Aukliavo kaimynė. kadangi gyvenam provincijoj, tai kainos juokingos - mokėjau 2,5 Lt už valandą. Moterėlė būdavo nuo 8 iki 13 val. Mergytė per tą laiką dar du kartus miegodavo, tai tikrai nepersidirbdavo.
Atsakyti
QUOTE(MildaS @ 2008 11 20, 14:34)
Nu taip, aukle siais laikais jau prabanga doh.gif
Bet manau, kad 1600 tai daugoka, juk joms ir maitinimas nekainuoja, as tiek sutikciau moketi jei ji bent kazkiek namus aptvarkytu t.y issiurbtu, grindis isplautu na ir kelis kartus valgyt padarytu, juk realiai maziukai vaikiuikai ir pramiega nemaza dienos dali, o ir didesni pietu miego miega g.gif

taigi, su papildomom pareigom gal ir proto ribose
bet jei pilnai užsiimi su vaiku ar taip jau tikrai lieka laiko ruošai, tvarkymui?
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2008 12 08, 18:40)
Nu tai gal mama pasportuot nori nuvaziuot. i parduotuve. galu gale ramiai namus susitvarkyt ir valgyt pasiruost. ne visi vaikai ramus  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif smagu kad yra suprantanciu...

as ieskau valandines aukles sako 8 men vaikui, nes yra neramus, negaliu nei pavalgyt nei namu susitvarkyt nei i tualeta nueit....apie sprotus ar televizoriaus ziurejima ner nei kalbos..tevelis musu ilgokai dirba tai jau pabut jam neiseina nes velai gryzta ir pats pavarges...seneliai patys dirba, kiti seneliai kitam mieste tai nera kam padet, todel turiu ieskot aukles kad nors kiek ikvepciau gryno oro ir ramybes...
galit teist ir smerkt, kad mamos pacios turi sedet su vaiku, bet taip sneka tos kurios turi ramius vaikus...
Atsakyti
QUOTE(Panamira @ 2008 12 09, 13:59)
Tokiu atveju labai praverstų tėčio, ar močiutės pagalba mirksiukas.gif vien savo užgaidoms tenkinti, auklės samdyti tokio amžiaus vaikui tikrai nereikėtų schmoll.gif

Tačiau kitas reikalas, jei mamai, turinčiai kūdikėlį, reikia grįžti į darbą (bent jau man taip buvo). Tada didžiausi pagalbininkai tapo seneliai wub.gif

Mes pvz neturim seneliu. Tiesa ir aukles neturim, bet galvoju kai mazei bus gal kokie 8-9 menesiai pasiieskoti valandines.

O sodra dabar iki 2 metu moka pasalpa - tai i darba grizti nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Panamira @ 2008 12 09, 13:59)
Tokiu atveju labai praverstų tėčio, ar močiutės pagalba mirksiukas.gif vien savo užgaidoms tenkinti, auklės samdyti tokio amžiaus vaikui tikrai nereikėtų schmoll.gif



Na tikrai negaliu sutikti su tokiu poziuriu schmoll.gif Vaikas, aisku, svarbiausia wub.gif , bet mielosios, juk seimoje esat ir jus su vyru....Pavyzdziui mes mociuciu pagalbos tiketis negalim. Vyras mano nuostabus pagalbininkas (zinoma, turi buti atsizvelgiama ir i tai, kad jis daug dirba ir toli grazu ne visada fiziskai gali padeti), bet kas blogiausia - kol neturejome aukles iseidavo taip kad laisvalaiki ememe leisti.....pakaitomis verysad.gif I kina vienas kita isleisdavom, i sporto kluba, pas draugus....Na kaip sau nenorit, bet man kartais norisi ir su savo vyru kur nors nueiti wub.gif Taigi aukle mums tapo tikru issigelbejimu thumbup.gif Aisku, jei turetume galimybe kviesti i pagalba mociutes, gal kol as nedirbau ir butume apsieje be aukliu, bet kadangi esame siame darbe tik dviese schmoll.gif
Atsakyti
Mano suneliui 3 menesiai, pati esu studente, vyras studijuoja ir dirba.
Nors gyvenam su jo tevais, taciau jei labai uzimti- abu dirba teatruose, senelis kasdien filmuojasi sereale "Nemylimi".. Zddizu- ju uzimtumas tikrai neleidzia padeti priziureti vaiko. Mano tevai- kitam Lietuvos kraste.
Taciau vistiek siaip ne taip issilaikiau sesija, apsiejom be aukles, bet kitai sesijai jau planuojames ieskoti valandines aukles... unsure.gif Nes sikart buvo tikrai labai sunku... blink.gif

Taciau vis svarstau, kaip cia atrodys dabar - ar ta aukle "netrukdys" tevams ? blush2.gif Na bet ka as galiu padaryti..,mokslu tikrai nezadu mest. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 01 23, 12:27)
Mano suneliui 3 menesiai, pati esu studente, vyras studijuoja ir dirba.
Nors gyvenam su jo tevais, taciau jei labai uzimti- abu dirba teatruose, senelis kasdien filmuojasi sereale "Nemylimi".. Zddizu- ju uzimtumas tikrai neleidzia padeti priziureti vaiko. Mano tevai- kitam Lietuvos kraste.
Taciau vistiek siaip ne taip issilaikiau sesija, apsiejom be aukles, bet kitai sesijai jau planuojames ieskoti valandines aukles... unsure.gif  Nes sikart buvo tikrai labai sunku... blink.gif

Taciau vis svarstau, kaip cia atrodys dabar - ar ta aukle "netrukdys" tevams ?  blush2.gif  Na bet ka as galiu padaryti..,mokslu tikrai nezadu mest. blink.gif

galite vesti,pas auklyte i namus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Aš irgi noriu pasidalyti patirtim. Pradėjau domėtis auklėmis kai mano dukrytei buvau maždaug 8 mėn. Dabar mums 9,5mėn.
Nusprendžiau susirasti valandinę auklę, nes buvau jau pervargusi. Mano mergytė labai judri, naktimis miega blogai ir sveria 11 kg. Tiesiog man nukrito labai svoris, nustojau pati miegoti naktimis ir pamiršdavau pavalgyti. Ji visada reikalaudavo daug dėmesio, gal todėl ir susidėjo viskas... As vis dar bandžiau pati tvarkytis, tačiau mano gydytojos verdiktas buvo griežtas: jei nori būti gera mama vaikui, privalai pasirūpinti savimi wink.gif

Dabar mes turim valandinę auklę, tačiau mano mergytė tapo irzlesnė, pamačius mane verkia ir jaučiu kad auklė ateina tik dėl pinigų. Mokam 8 Lt per valandą.
Nuo šiandien aš sumažinau auklės valandų skaičių su mano vaiku ir vis ieškau ir ieškau naujos auklės...

Mes gyvename Kryžiokuose, čia prie Žaliųjų ežerų, gal todėl auklę susirasti sunkiau nei mieste.

Atsakyti
QUOTE(Justina.Rb @ 2009 01 26, 19:52)
jaučiu kad auklė ateina tik dėl pinigų.

visi zmones dirba del pingeliu,tik ne visi dirba megstama darba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina.Rb @ 2009 01 26, 21:52)
Mes gyvename Kryžiokuose, čia prie Žaliųjų ežerų, gal todėl auklę susirasti sunkiau nei mieste.

drinks_cheers.gif ir dar ypač valandinę auklę, kuriai vos pora valandų reikia pabūti su mažiuke. labai neapsimoka dar kely sugaišti dvi valandas schmoll.gif man pačiai tenka važinėti pas šeimą už miesto, bet gerai jog tai užtrunka apie pusvalandį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bioinzinere: 27 sausio 2009 - 10:03