Įkraunama...
Įkraunama...

Akcija "Be good" - tapk kaulų čiulpų donoru!

Galimybė užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą jau ir Mažeikiuose

user posted image
Atsakyti
sveiki, nusprendziau tapti kaulu ciulpu donore, susiradau informacija puslapyje be good, bet ten raso, kad kaune priima tik vienoj vietoj, man ji nepatogi, nes turiu maza vaika ir nevairuoju, tad gal kas zinote ar kaune tikrai yra tik viena vieta kur galeciau priduoti kraujo meginius? parasiau uzklausima be good puslapyje nurodytu el. pasto adresu, bet jau antra savaite jokio atsakymo...
Atsakyti
Klaipėdiečiams ir svečiams

Spalio 6 dieną Klaipėdoje Onkohematologinių ligonių bendrija (OHLB) „Kraujas” jau 8 kartą Lietuvoje minės Pasaulinę Limfomos dieną ir švęs 10 savo gyvavimo jubiliejų. Ta proga nuo 12 valandos bendrija klaipėdiečius pakvies į tradicinę kaulų čiulpų donorystės akciją „Būk geras”, o vakare, 20.30, 22 ir 23 val. padovanos įspūdingą šventę - tris nuostabias muzikinių fontanų sesijas „Gyvybės fontanai“. Visi renginiai vyks Klaipėdos Teatro aikštėje.
Skaitykite daugiau: http://klaipeda.dien...1#ixzz28EJL7XT2
Atsakyti
labas 4u.gif 4u.gif
ir as kaulu ciulpu donorystei uzsirasiau. noretusi kad ir pagelbeti galeciau,bet tylu...sake laukti skambucio....
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2012 10 16, 09:49)
labas 4u.gif  4u.gif
ir as kaulu ciulpu donorystei uzsirasiau. noretusi kad ir pagelbeti galeciau,bet tylu...sake laukti skambucio....



Šaunuolė 4u.gif

Gali sulaukti greitai.
O gali ir niekad nesulaukti ...
Atsakyti
na nesijauciu labai didele saunuole blush2.gif
kazkaip gal kol pats nesusiduri su panasiom bedom tai dazniausiai ne nepamastai. dukryte apverte mano gyvenime daug ka. dabar esu pastovi kraujo donore,uzsirasiau kaulu ciulpu donorystei,o dar ir organu donorystei pasirasiau...
Atsakyti
Kviečiame į susitikimą
Spalio 25d. (ketvirtadienį) 17 val. maloniai kviečiame klaipėdiškius į susitikimą su įdomiu pašnekovu, įveikusiu onkologinę kraujo ligą, panevėžiečiu Kazimieru Petraičiu. Susitikimo metu pašnekovas dalinsis savo patirtimi apie sėkmingą priešvėžinės mitybos metodo taikymą. Susitikimas vyks „Klaipėdos Galerijoje“, Bažnyčių 4 / Daržų 10.
Registracija el. paštu: tereska@takas.lt arba tel. Nr. 8-699-97997
Atsakyti
jeigu mokslo dėka galime padėti kažkam išsaugoti gyvybę, išsaugoti kažkieno labai mylimų žmonių gyvybę - nejaugi yra argumentų to nedaryti?
Esu jau tris kartus kraujo donorė (ir žadu tęsti tai), o taip pat ir esu užsiregistravusi kaulų čiulpų donorų sąraše. Ar žinote, kad tam kraujo donorystės metu tereikia "priduoti" šiek tiek daugiau kraujo? Aš pati anksčiau maniau, kad tai daug sudėtingesnė procedūra...
Atsakyti
Šiandien ir aš tapau negiminingų kaulų čiulpų donore smile.gif Nesitikėjau, kad viskas taip greit ir paprastai - užpildžiau du lapus ir paėmė kraujo mėginuką smile.gif

Sakė, kad jei jokių ligų neras ir kraujas tiks - iškart užregistruos sistemoje, o jei kažkas bus negerai (liga kokia) ar netiks kraujas - praneš. Noriu gerą darbą padaryti ir pagelbėti/išgelbėti smile.gif

Dar tuo pačiu užpildžiau lapus dėl organų donorystės po mano mirties smile.gif
Atsakyti
Laira4, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,man visada buvo ydomu su tais kaulu čiulpais,jei kažkam"padovanoji" kaulų čiulpus,ar jie kažkaiptais atsistato?ar kaip? ps:negaliu ilgai šioj temoj būti nes,esu labai jautri,ir jei eina tema apie kaulus,tai amn kojas,galva pradeda skaudėti g.gif ,sorry ne už tema blush2.gif
Atsakyti
http://www.kraujas.l...lpu-donoryste-/
Atsakyti