Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Saulėta @ 2009 03 26, 08:42)
Tai va.. todėl aš vakar ir domėjausi, kaip čia pats endokrinologas nusiuntė darytis tyrimų TUOJ PAT, nepasidomėjęs kelinta ten ta ciklo diena..  g.gif

Na gal jie kartais ir taip mato. Mano ciklas užsitęsė iki 90 dienų-tai irgi visus iš karto bendrai organizmo būklei matyti. Per vizitą Kazanavičius dar ir papildomus skydliaukei paskyrė
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2009 03 26, 07:30)
Na jei čia progesteronas tai jį reikia daryti ne bet kada, o ciklo pabaigoje 21-23 c.d.



Man ji irgi dare bele kada,net nepaklause kokia cd.
Cia matyt kaip kurie,kiek teko susidurt toje ligonineje endokrinologai niekada neklause cd.Nezinia kodel taip,kartais pagalvoju gal jiems nerupi kaip geriau ir tiksliau,tiesiog toks protokolas.
Arba jei ciklas labai ilgas,kada tu tas 21-23cd pagausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 26 kovo 2009 - 11:26
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 03 26, 11:24)
Man ji irgi dare bele kada,net nepaklause kokia cd.
Cia matyt kaip kurie,kiek teko susidurt toje ligonineje endokrinologai niekada neklause cd.Nezinia kodel taip,kartais pagalvoju gal jiems nerupi kaip geriau ir tiksliau,tiesiog toks protokolas.
Arba jei ciklas labai ilgas,kada tu tas 21-23cd pagausi.

Jei ciklas ilgas, išsireguliavęs gal ir nepagausi tų ciklo dienų. Bet kai ciklas normalus kokia prasmė daryti progesteroną pvz ciklo pradžioje, nes jis būtent parodo ar įvyko ovuliacija, o pradžioje ir taip aišku kad jos dar nėra.
Atsakyti
o man liepe siuos tyrimus pasidaryti 22-23cd. tai tokie PR ; TTH ; FT4. O ciklo pradzioje dare FSH ; LH ; PRL . g.gif Tai kazkaip net nezinau susimaisiau visai bet sake cia del vaisingumo g.gif gal kas taip tyresi?
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2009 03 26, 19:06)
o man liepe siuos tyrimus pasidaryti 22-23cd. tai tokie PR ; TTH ; FT4. O ciklo pradzioje dare FSH ; LH ; PRL . g.gif  Tai kazkaip net nezinau susimaisiau visai bet sake cia del vaisingumo g.gif gal kas taip tyresi?

Taip ir turi būti, viskas gerai mirksiukas.gif Čia visos gydymo pradžioje šiuos tyrimus daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 26 kovo 2009 - 20:54
PRL gali tirtis nesvarbu kokia diena!
Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2009 02 23, 22:57)
Ner uz ka  4u.gif  Sekmes  smile.gif
Gal gali pranest, ka tau Klimas sakys apie DHEA-S ir kaip siulys ji numust? Nes man tai irgi aktualu  blush2.gif


Buvau pas klima su visais savo tyrimukais, tai sake kad reikia prolaktina reguliuot, geriant vaistus. kai susireguliuos, tada ziuret ta DHEA ar jis normoj ar ne. ovuliacija man buvo jau ivykus vizito metu, tai liepe ateit kito ciklo 11-13 diena, bet nuejau anksciau, nes supratau kad nestuke.gif trys savaiteles thumbup.gif . tai manau, kad dheas nelabai turi itakos pastojimui.
Atsakyti
QUOTE(daisy:) @ 2009 03 28, 11:49)
Buvau pas klima su visais savo tyrimukais, tai sake kad reikia prolaktina reguliuot, geriant vaistus. kai susireguliuos, tada ziuret ta DHEA ar jis normoj ar ne. ovuliacija man buvo jau ivykus vizito metu, tai liepe ateit kito ciklo 11-13 diena, bet nuejau anksciau, nes supratau kad  nestuke.gif trys savaiteles  thumbup.gif . tai manau, kad dheas nelabai turi itakos pastojimui.

Labai sveikinu 4u.gif Linkiu lengvo nestuke.gif Bet vis vien butinai pasakyk priziuresianciam tave giniui apie pries tai aukstesni DHEA-S mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ateinu ir aš čia su savo problemom, nes labai reik Jūsų patarimo 4u.gif
Mano rezultatai (prog. 13.8; prolaktinas 3.63), parodymai labai menki sad.gif
Ginė mano grįš tik po savaitės. Ji minėjo, kad pasidaryčiau tyrimus kai bus O, ir jei trūks progesterono, paskirs Duphaston. Reik suprast, kad irgi gleivinė neveši pas mane pakankamai, užtai tokie ir parodymai, gal ir praitą mėn. persileidimas irgi buvo dėl toz pačios priežasties....

Galvoju pakartotinai pasidaryt progesterono tyrimus (prolaktino kaip suprantu skaičiai nepriklauso nuo to, kelintą dpo jie daryti?), nes gal per anksti pasidariau. Bet klausimas toks: ar būtina daryti lygiai 7 dpo, ar tai reiškia, kad ne anksčiau kaip 7 dpo? (nes man šiandien ir yra 7 dpo, bet jau nespėčiau nuvaryt į laboratoriją vistiek doh.gif )
Beje, pagal BT tai akivaizdu, kad O buvo, tik matyt nepilnavertė verysad.gif
Lauksiu komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Push_Push @ 2009 04 01, 13:49)
Sveikos smile.gif
Ateinu ir aš čia su savo problemom, nes labai reik Jūsų patarimo 4u.gif
Mano rezultatai (prog. 13.8; prolaktinas 3.63), parodymai labai menki sad.gif
Ginė mano grįš tik po savaitės. Ji minėjo, kad pasidaryčiau tyrimus kai bus O, ir jei trūks progesterono, paskirs Duphaston. Reik suprast, kad irgi gleivinė neveši pas mane pakankamai, užtai tokie ir parodymai, gal ir praitą mėn. persileidimas irgi buvo dėl toz pačios priežasties....

Galvoju pakartotinai pasidaryt progesterono tyrimus (prolaktino kaip suprantu skaičiai nepriklauso nuo to, kelintą dpo jie daryti?), nes gal per anksti pasidariau. Bet klausimas toks: ar būtina daryti lygiai 7 dpo, ar tai reiškia, kad ne anksčiau kaip 7 dpo? (nes man šiandien ir yra 7 dpo, bet jau nespėčiau nuvaryt į laboratoriją vistiek  doh.gif )
Beje, pagal BT tai akivaizdu, kad O buvo, tik matyt nepilnavertė  verysad.gif
Lauksiu komentarų  4u.gif


Gi jau vakar hormonų temoje to paties klausėt.. ir dar vienoj.. doh.gif Nelabai suprantu, kam eiti per tris temas ir to paties klausinėti.. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti