Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujospūdis nėštumo metu

Sveikos visos. Susiduriau su sia problema neseniai ir ieskojau temos siuo klausimu. Radau temele, kuri jau uzdaryta pasiekus maksimalu zinuciu skaiciu. Todel, manau, reiktu atidaryti nauja, kad galetume padiskutuoti sia tema smile.gif

Mano spaudimas pradejo kilti nuo 27 savaites kiek pamenu. Gal kazkiek ir balto chalato sindromas prisidejo, nes jausdavausi gerai siaip. Vieno apsilankymo pas gine metu kraujospudis buvo 130/80, kito jau 140/80. Taciau jauciausi gerai. Gine pasake, kad jei pradesiu jaustis blogai kreiptis i gydytojus, o jei jau zvaigzdutes pradesiu matyti - lekti i ligonine. Praejo kiek laiko, pradejau justi galvos skausma ir kai ilgiau pavaiksciodavau kartais sukdavos galva. Kai matuodavaus spaudima tuo metu budavo mazdaug 140/80. Na ka, kreipiaus i gydytojus, israse gerti dopegyta po 1 tabl. 2 kartus dienoj. Kelias dienas pageriau ir kraujospudis susinormalizavo - buna 118-130/70-80 smile.gif Tai kolkas ir nustojau gerti as ta dopegyta. Manau be reikalo nereik... Dar kai pasakiau, kad pulsas didelis kartais buna (vienakart pasimatavus net 122 rode doh.gif ) tai israse atenololio puse tabletes suvartot jei pakils vel.

Anoj temoj prisiskaiciau, kad jei pakiltu spaudimas labai smarkiai, darytu cezari tai siek tiek baisu buvo. Bet kai dabar truputi susitvarke sitie reikaliukai tai labai tikiuosi, kad viskas mums bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveiki, na man taip pat šinadien nusttatė aukštą kraujospūdį ... blink.gif Na kol kas dar seksu - kaip bus tolaiu - jei ką, teks važiuoti į ligoninę... unsure.gif Nes man jau praeitą savaitę sukosi galva ir vieną dieną net juodos žvaigždutės akyse buvo... verysad.gif Mano spaudiams dabar 130/80... Kažin ką kitos daro,kai sužino apie spaudimą, nes man gydytoja kol kas liepė stebėti, o seknatis apsilankymas pas ją tik kitą penktadienį...Tai va truputėlį neramu....
Atsakyti

o mano spaudimas tai kaip tik labai zemas... daznaiusiai apie 100/60, o viena karta buvo net 80/50, bet palyginus gerai jauciausi. Gal tas paudimas pradeda dideti tik veliasniame laike, mums dabar 23 savaites
Atsakyti
QUOTE(dolina @ 2008 09 25, 13:28)
o mano spaudimas tai kaip tik labai zemas... daznaiusiai apie 100/60, o viena karta buvo net 80/50, bet palyginus gerai jauciausi. Gal tas paudimas pradeda dideti tik veliasniame laike, mums dabar 23 savaites


Na kai man buvo tiek savaiteliu tai spaudimas buvo idealus tongue.gif Berods 110/70
Atsakyti
mano ir per aukstas spaudimas tai akusere liepe gerti magni
tai atsistate
Atsakyti
Labas vakaras, aš pati noriu paklausti, gal gali atsiliepti moterys iki nėštumo turėjusios aukštą kraujo spaudimą, ir gimdžiusioms.Man jau 43 metai ,5 metus geriu vaistus nuo spaudimo ir nemigos, gimdžiusi 3 kartus.Dabar vėl pastojau, gydytoja pataria negimdyti.
Atsakyti
sveikutes merginos.mane taip pat vargina tas nelemtas spaudimas.su pirmu vaikeliu 34 savaiciu pradejo kilt sstaigiai istinau rado daug baltymo ir 35 savaiciu dare cezari.aciu dievui mano kudikeliui nieko nenutiko. smile.gif bet va vel laukiuosi leliuko ir tas spaudimas doh.gif dar tiek nedaug laiko o jis jau 130/80.mano visad budavo 90/60.kai nuejau privaciai tai iskart pasake kad turiu darytis tipo aborta nes neisnesiosiu vaikelio.... verysad.gif babar taip neramu.senoje temoje paskaiciau kad padeda krapu seklos tai nusipirkau bandysiu gerti ir kovoti su tuo nelemtu spaudimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAILUTE @ 2008 10 02, 12:03)
sveikutes merginos.mane taip pat vargina tas nelemtas spaudimas.su pirmu vaikeliu 34 savaiciu pradejo kilt sstaigiai istinau rado daug baltymo ir 35 savaiciu dare cezari.aciu dievui mano kudikeliui nieko nenutiko. smile.gif bet va vel laukiuosi leliuko ir tas spaudimas  doh.gif dar tiek nedaug laiko o jis jau 130/80.mano visad budavo 90/60.kai nuejau privaciai tai iskart pasake kad turiu darytis tipo aborta nes neisnesiosiu vaikelio.... verysad.gif babar taip neramu.senoje temoje paskaiciau kad padeda krapu seklos tai nusipirkau bandysiu gerti ir kovoti su tuo nelemtu spaudimu  mirksiukas.gif



na mano gydytoja taip pat minėjo krapų arbatėlę - sakė turėtų padėti.. Kažkaip jis man padidėjo paskutinėm savaitėm, gerai kad rytoj pas gydytoją - žiūrėsim ką pasakys.. Gal lieps gimdyti...man jau 38 savaitė.. g.gif
Atsakyti
Dar kiek žinau spaudimą muša spanguolės, greipfrutai ir burokėlių sultys - nors nežinau ar pakankamai kiek nėštumo metu reikia. g.gif

Aš kažkur skaičiau, kad su tuom spaudimu svarbiau yra apatinis, tas po brūkšnelio, nes jis susijęs su inkstų veikla ir apskritai šalinimu iš organizmo - nežinau kiek teisybės.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 10 02, 16:56)
Dar kiek žinau spaudimą muša spanguolės, greipfrutai ir burokėlių sultys - nors nežinau ar pakankamai kiek nėštumo metu reikia.  g.gif

Aš kažkur skaičiau, kad su tuom spaudimu svarbiau yra apatinis, tas po brūkšnelio, nes jis susijęs su inkstų veikla ir apskritai šalinimu iš organizmo - nežinau kiek teisybės.

na taip sako jei spaudimas didelis o slapimas geras tai dar nieko rimto o jei jau slapimas blogas tai sakes man cezari dare 35 sav su pirmu o cia tai nzn tiek nedaug dar laiko o va bet jau esu ramesne dar nusipirkau raminamu pries makti isgeriu ir dar man vaistineje dave arbatos zoleliu cardioherba l.sake visos besilaukiancios perka del spaudimo.klausiau ir savo gines tai sake gali pagerti tik neperdozuok.sake cia raminamos zoles beto inkstus valancios...gal ka girdejot apie ja:hm
Papildyta:
QUOTE(jurstai @ 2008 10 02, 14:42)
na mano gydytoja taip pat minėjo krapų arbatėlę - sakė turėtų padėti.. Kažkaip jis man padidėjo paskutinėm savaitėm, gerai kad rytoj pas gydytoją - žiūrėsim ką pasakys.. Gal lieps gimdyti...man jau 38 savaitė.. g.gif

tai jau ir ne taip baisu.jau vaikelis issivystes bus nebent veiklos nebus bet tada cezari darys jei ausktas bus ir slapime pas baltymo nes gali istikti preeklamsija.man ji buvo su pirmu labai gili dare skubu cezari ir tai uz vaikeli negarantavo nes tik 35 buvo...tad nepergyvenk 4u.gif nes kils spaudimas ax.gif
Atsakyti
Kokia nesąmonė - negimdyti, neišnešiosit...kartais stebina mane tie gydytojai, juk čia nuo kiekvienos organizmo priklauso, patikėkit, gali būti labai aukštas kraujospūdis, bet išnešiosit, gal tik gimdyti neleis, cezarį darys, vaistus gert reiks. Tai labai individualu, gali būti kraujospūdis padidėjęs, bet tik tiek, o gali būti ir komplikacijų, bet to joks gydytojas nenumatys, pas kitas geras kraujospūdis, o kiek komplikacijų būna. Man irgi užkylą kraujospūdis, į vaistus net nereaguoju, kol vaikiuko neišima, tada iš karto susitvarko, per susiaurėjusias kraujagysles sunkiau praeina maisto medžiagos, todėl abu gimė liesučiai, bet visiškai sveiki vaikai ir dar svajoju apie trečią ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivita @ 2008 10 03, 16:34)
Kokia nesąmonė - negimdyti, neišnešiosit...kartais stebina mane tie gydytojai, juk čia nuo kiekvienos organizmo priklauso, patikėkit, gali būti labai aukštas kraujospūdis, bet išnešiosit, gal tik gimdyti neleis, cezarį darys, vaistus gert reiks. Tai labai individualu, gali būti kraujospūdis padidėjęs, bet tik tiek, o gali būti ir komplikacijų, bet to joks gydytojas nenumatys, pas kitas geras kraujospūdis, o kiek komplikacijų būna. Man irgi užkylą kraujospūdis, į vaistus net nereaguoju, kol vaikiuko neišima, tada iš karto susitvarko, per susiaurėjusias kraujagysles sunkiau praeina maisto medžiagos, todėl abu gimė liesučiai, bet visiškai sveiki vaikai ir dar svajoju apie trečią  ax.gif

kad negimdyti tai pritariu tau.manau neverta apie tai galvoti bet kaip nesijaudinti kai dar tik 8 sav o spaudimas jau 140.su 130man dare cezari be kalbu tai gerai kad jau pabaigoje o jei cia uzkils tas spaudimas visko gali but kad vaikiukas nustos vystytis....bet kaip as sakau yra viltis visada kad viskas bus gerai jei tuo tikesim pacios.manau cia ir ateinam pasidalinti savo bedom ir pasidalinti patarimais.kai man pasake reik skubaus isvalimo tai as atsistojau ir isejau.visa nakti prazliumbiau spaudimas isvis uzkilo ejau pas kitus daktarus ir jie mane taip nuramino kad mano vaikiuikui bus viskas gerai yra vaistu viskas bus ok kad ir spaudimas susinormalizavo tik va galvoju kuriam laikui
Atsakyti