Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujospūdis nėštumo metu

QUOTE(MAILUTE @ 2008 10 02, 13:03)
sveikutes merginos.mane taip pat vargina tas nelemtas spaudimas.su pirmu vaikeliu 34 savaiciu pradejo kilt sstaigiai istinau rado daug baltymo ir 35 savaiciu dare cezari.aciu dievui mano kudikeliui nieko nenutiko. smile.gif bet va vel laukiuosi leliuko ir tas spaudimas  doh.gif dar tiek nedaug laiko o jis jau 130/80.mano visad budavo 90/60.kai nuejau privaciai tai iskart pasake kad turiu darytis tipo aborta nes neisnesiosiu vaikelio.... verysad.gif babar taip neramu.senoje temoje paskaiciau kad padeda krapu seklos tai nusipirkau bandysiu gerti ir kovoti su tuo nelemtu spaudimu  mirksiukas.gif

blink.gif blink.gif Kokia Kvesa gydytoja!!!!!!!!!!!!!! mad.gif ph34r.gif

Nusiramink visu pirma nes as iki 30 sav isvaiksciojau su 130/90 viskas buvo gerai ir vaistuku dar nereikejo o kad kilo smarkiai ty apatinis virs 100 tuomet ligonineje buvau vaistuku dave ..zodziu dar 4 savaiteles pratempaiu.man Buvo preeklamsija tad 34 savaiteliu mano maziu iseme wub.gif dabar mums 2 metukai ir viskas yra gerai wub.gif wub.gif zinoma rizika yra.. bet ..spresti tau mirksiukas.gif

tad nusiramini, aisku kavytes negeri, pagerk krapuku jie gelbsti ir viskas bus gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif druska ribok labai nes jie per inkstukus kerta ir del to apsunkina darba.Zodziu save priziurek.

Sekmes wub.gif wub.gif
Atsakyti
mergynos, ka daryti jeigu spausdimas labai mazas.Pvz. siandien ant vienos rankos 87/47, ant kitos 92/56. ir jeigu staigiai atsikeliu matau "zvaigzdutes". Kai buvau pas gydytoja, tai buvoi 100/60 ir gydytoja nieko niesake. nestumas tik pirmos savaites. gal zinot ka nors pagerti-naturalaus?
Atsakyti
O tai kavutė nei kiek nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(zorza @ 2008 10 04, 15:24)
mergynos, ka daryti jeigu spausdimas labai mazas.Pvz. siandien ant vienos rankos 87/47, ant kitos 92/56. ir jeigu staigiai atsikeliu matau "zvaigzdutes". Kai buvau pas gydytoja, tai buvoi 100/60 ir gydytoja nieko niesake. nestumas tik pirmos savaites. gal zinot ka nors pagerti-naturalaus?



nieko baisaus kad mazas
man irgi buvo mazas, geriau kavos 2 kartus dienoje, jei del mazo spaudimo skaudedavo galva, o siaip uztekdavo ir vieno puodelio stipresnes kavos, ir butinai reikia gerti daug skysciu
mano buvo zemas, o dabar kovoju kad per daug neuzkiltu
Atsakyti
QUOTE(zorza @ 2008 10 04, 16:24)
mergynos, ka daryti jeigu spausdimas labai mazas.Pvz. siandien ant vienos rankos 87/47, ant kitos 92/56. ir jeigu staigiai atsikeliu matau "zvaigzdutes". Kai buvau pas gydytoja, tai buvoi 100/60 ir gydytoja nieko niesake. nestumas tik pirmos savaites. gal zinot ka nors pagerti-naturalaus?


aš tai, kad ir nestuke.gif būdama, bet kai būdavo labai žemas spaudimas, truputį konjako, o jei neturėdavau, tai brendžio su stipria kava išgerdavau ir padėdavo wub.gif smile.gif
vėliau, kai buvo didesnis nėštumas, spaudimas normalizavosi, pakilo iki normalaus
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2008 10 04, 14:26)
blink.gif  blink.gif Kokia  Kvesa gydytoja!!!!!!!!!!!!!! mad.gif  ph34r.gif

Nusiramink visu pirma  nes as  iki 30 sav isvaiksciojau su 130/90 viskas buvo gerai ir vaistuku dar nereikejo o kad kilo  smarkiai ty apatinis virs 100 tuomet ligonineje buvau vaistuku dave ..zodziu dar 4 savaiteles pratempaiu.man Buvo preeklamsija  tad 34 savaiteliu  mano maziu iseme  wub.gif  dabar mums 2 metukai ir viskas yra gerai wub.gif  wub.gif  zinoma rizika yra.. bet ..spresti tau mirksiukas.gif

tad nusiramini, aisku kavytes negeri, pagerk krapuku jie gelbsti ir viskas bus gerai mirksiukas.gif  mirksiukas.gif druska ribok labai nes jie per inkstukus kerta ir del to apsunkina darba.Zodziu save priziurek.

Sekmes  wub.gif  wub.gif

labai aciu uz palaikyma....negaleciau nuskriausti savo kudikelio manau vistiek rizikuociau..kai paklausiau tos Kvesos kaip tu pavadinai argi nera vaistu jokiu tai pasake tu ka cia mirtis ir tau ir vaikui ir isvis ka cia galvoji apie vaika galvok apie save ....nu nzn susaudyt tokius reik.....esu labai laiminga spaudimas laikosi 100/70 arba120/80.daktare sake jokiu budu neleisti uzkilti iki 130 tai as nusipirkau cinamono nes sake labai padeda iskart numusa kai sauksteli suvalgai ir zinoma mano krapai stebuklingi....zinai kai su pirmu buvau nieko nezinojau ir baisu nebuvo o dabar tai neramu...beto suriai norisi juodai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zorza @ 2008 10 04, 14:24)
mergynos, ka daryti jeigu spausdimas labai mazas.Pvz. siandien ant vienos rankos 87/47, ant kitos 92/56. ir jeigu staigiai atsikeliu matau "zvaigzdutes". Kai buvau pas gydytoja, tai buvoi 100/60 ir gydytoja nieko niesake. nestumas tik pirmos savaites. gal zinot ka nors pagerti-naturalaus?

viso nėštumo metu buvo 110/70, 100/60, o šiandien pamatavo 90/50 nu ir ką - nieko. jaučiuosi normaliai ir nei kavos geriu nei šiaip jaudinuosi irnesakyk.gif visą gyvenimą spaudimas mažas buvo irnesakyk.gif manau, geriau mažas nei didelis irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 06, 13:55)
viso nėštumo metu buvo 110/70, 100/60, o šiandien pamatavo 90/50 nu ir ką - nieko. jaučiuosi normaliai ir nei kavos geriu nei šiaip jaudinuosi irnesakyk.gif visą gyvenimą spaudimas mažas buvo irnesakyk.gif manau, geriau mažas nei didelis irnesakyk.gif

sutinku su tavim geriau mazas man su pirmu buvo visada mazas 90/60 ir jauciaus normaliai budavo kavos inkalu ir ok blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dolina @ 2008 09 25, 13:28)
o mano spaudimas tai kaip tik labai zemas... daznaiusiai apie 100/60, o viena karta buvo net 80/50, bet palyginus gerai jauciausi. Gal tas paudimas pradeda dideti tik veliasniame laike, mums dabar 23 savaites



sveikos busimos ir esamos mamytes. man sesta savaite nestuke.gif ir siandien gydytoja pamatavo mano spaudima jis buvo 90/50 doh.gif ,bet atrodo jauciuosi gerai. gal kas zino ar toks spaudimas nieko blogo? gal as per daug jaudinuosi del jo? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAILUTE @ 2008 10 06, 13:42)
labai aciu uz palaikyma....negaleciau nuskriausti savo kudikelio manau vistiek rizikuociau..kai paklausiau tos Kvesos kaip tu pavadinai argi nera vaistu jokiu tai pasake tu ka cia mirtis ir tau ir vaikui ir isvis ka cia galvoji apie vaika galvok apie save ....nu nzn susaudyt tokius reik.....esu labai laiminga spaudimas laikosi 100/70 arba120/80.daktare sake jokiu budu neleisti uzkilti iki 130 tai as nusipirkau cinamono nes sake labai padeda iskart numusa kai sauksteli suvalgai ir zinoma mano krapai stebuklingi....zinai kai su pirmu buvau nieko nezinojau ir baisu nebuvo o dabar tai neramu...beto suriai norisi juodai doh.gif

130-NERA BAISU ISTIKRUJU, NES SVARBIAUISIA KAD NEUZKILTU APATINIS VIRS 100 doh.gif Tada jau pavojinga ,yra vaistukai Dopegyt jie tik ir galimi nestuke.gif bet jeigu tai spaudimas Toksikozinis tai mazai jie gelbeja unsure.gif o jei seip uzkiles tada jie gerai mirksiukas.gif Mano kadangi buvo toksikozinis tai as geriau saujom ir nieko muse spaudima tik magnio laselines unsure.gif isveze i klinikas mane-su 200/120 verysad.gif bet ...viskas baiges gerai wub.gif wub.gif

Tikiuosi -viskas bus labai gerai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 07 spalio 2008 - 10:46
Mano kraujospudis kaip matuoju yra geras 120/70, bet man pastoviai skauda galva, silpna, neturiu jegu, svaigsta galva, o kai pasedziu ir staiga atsistoju, tai butinai reik uz kazko pasilaikyt, nes akyse aptemsta. O kartais atsistojus vienoje akyje pradeda kazkas raibuliuot. Buvau ir pas okulista ir pas terapiauta, visi sako gal spaudimas padidejes, o gal sumazejes, bet kai pamatuoja visada 120/70. Namie irgi turiu spaudimo aparata, tas pats, nu kartais buna 116/70. Ir zinok, kas man cia darosi...
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2008 10 07, 11:43)
130-NERA BAISU ISTIKRUJU, NES SVARBIAUISIA KAD NEUZKILTU APATINIS  VIRS 100 doh.gif Tada jau pavojinga ,yra vaistukai Dopegyt jie tik ir galimi  nestuke.gif  bet jeigu tai spaudimas Toksikozinis  tai mazai jie gelbeja unsure.gif  o jei seip uzkiles tada jie gerai  mirksiukas.gif  Mano kadangi  buvo toksikozinis tai  as geriau saujom ir nieko  muse spaudima tik magnio laselines unsure.gif  isveze i klinikas mane-su 200/120 verysad.gif bet ...viskas baiges gerai wub.gif  wub.gif

Tikiuosi -viskas bus labai gerai wub.gif  wub.gif  wub.gif

o as kazkur skaiciau kad nuo dopegito tipo vaikiuikui su sirdele gali buti negerai paskui bet gal cia pletkas.bet cia spaudimas tai superinis man gyveni me tokio nebuvo blush2.gif o kai magnio lasines state tai reikejo ligoninej gulet ar uztekdavo tik nueiti g.gif nesinoretu savo maziaus ilgam palikt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktut @ 2008 10 07, 11:51)
Mano kraujospudis kaip matuoju yra geras 120/70, bet man pastoviai skauda galva, silpna, neturiu jegu, svaigsta galva, o kai pasedziu ir staiga atsistoju, tai butinai reik uz kazko pasilaikyt, nes akyse aptemsta. O kartais atsistojus vienoje akyje pradeda kazkas raibuliuot. Buvau ir pas okulista ir pas terapiauta, visi sako gal spaudimas padidejes, o gal sumazejes, bet kai pamatuoja visada 120/70. Namie irgi turiu spaudimo aparata, tas pats, nu kartais buna 116/70. Ir zinok, kas man cia darosi...

ziurint koks pas tave buvo pries nestuma.pas mane budavo 90/60 tai kai man uzkyla iki 120/70 panasiai ir as jauciuos
Atsakyti