Įkraunama...
Įkraunama...

paugliai ir jų žiaurumas

ar čia tik mano vaikui taip nutiko, ar yra ir dar tokių pat, 14-metų sūnus su draugu mokykloje nusprendė budėti valgykloje( kai budi valgykloje tai nereikia eiti į 4-rias pamokas- to iki šiol nežinojau), tačiau prisistatė ir dar du norintys budėti, mano sūnus su klasioku neužleido, tai tada klasės ''draugai'', nusprendė jį pamokyti, sutrypė jo kuprinę įmetė į šiūkšlių dėžę, trypė striukę- perplėšė rankovę. Deividas iš po budėjimo pamatė savo daiktus ant žemės o kuprinę šukšliadėžėje, jis nuėjo pasiskūsti socialinei pedagogei, ji nuvedė tuos vaikus pas direktorių, tai dėlto kad jis pasundė jį po pamokų keturiese suspardė. Esu apakusi tokiu žiaurumu
Atsakyti
as manau jus ne i ta tema pataiket...
o jei i tema tai seniai aiskus tokie ziaurumai tarp paaugliu, turbut kiekvienoje mokykloje tai vyksta doh.gif
o sakykit kokioj cia mokykloj budint nereikia eiti i pamokas? blink.gif
Atsakyti
Kairių pagrindinėje mokykloje, beje supratau kad ne ten pataikiau, kai jau buvau išsiuntusi taip, kad sorry
Atsakyti
Žiauru. jokio pateisinimo. Tačiau kai aš mokiausi, na tais mūsų anais laikais, tai irgi būdavo tokių žiaurybių, kad ojo-joi doh.gif Tik tada niekas neviešino ir be to niekas taip nesipiktino. Juk buvo norma ir savo vaikus mušti ir kieme ką nors prilupti. Mokykloje irgi visko būdavo. Aš ir pati ne kartą buvau gavusi malkų. Kai užsipuldavo kokia šutvė, tai nieks ir negindavo. Ir nesistebėdavo labai. Reikėjo gintis kaip gali ir moki.
Nežinau, gal mano vaikystė nebuvo tokia rožinė, bet kiek matau - mano dukrai tikrai paprasčiau yra dabar nei man buvo tuomet....
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 25, 18:02)
Žiauru. jokio pateisinimo. Tačiau kai aš mokiausi, na tais mūsų anais laikais, tai irgi būdavo tokių žiaurybių, kad ojo-joi doh.gif  Tik tada niekas neviešino ir be to niekas taip nesipiktino. Juk buvo norma ir savo vaikus mušti ir kieme ką nors prilupti. Mokykloje irgi visko būdavo. Aš ir pati ne kartą buvau gavusi malkų. Kai užsipuldavo kokia šutvė, tai nieks ir negindavo. Ir nesistebėdavo labai. Reikėjo gintis kaip gali ir moki.
Nežinau, gal mano vaikystė nebuvo tokia rožinė, bet kiek matau - mano dukrai tikrai paprasčiau yra dabar nei man buvo tuomet....

na as kai neseniai baigusi mokykla tai galiu patvirtinti kad laikai nepasikeite schmoll.gif tiek mokyklose tiek kiemuose dazniausiai silpnesi gauna lupti nuo stipresniu....o pradinuku vidurinese mokyklose isvis gaila doh.gif mes vyresni juos net gindavom nuo visokiu 13-16-likiniu....as manau kad patiems tevams reikia eiti i mokykla ir aiskintis...mano broli irgi daznai skriausdavo "draugai"tai tevai karta nebeistvere nuvaziavo i mokykla pas direktoriu issikviete tu vaiku tewus ir nuo to karto ramu.....patys vaikai manau nelabai sugebes apsiginti jei yra silpnesni, reikia ne tiek kitus vaikus i vieta pastatyt bet kiek ju tevus, nes vaikai vis delto daug ka ismoksta is tevu doh.gif
Atsakyti
Visiškai sutinku su Wikne, tai ką vaikas mato namuose - perkelia į mokyklą. Arba jei jis turi nepilnavertiškumo kompleksą, tai taip jis save realizuoja. Kumščiai paauglių gyvenime savo vertės įrodymo rodiklis. Kuo tu krūtesnis, tuo labiau tave ,,gerbs" t.y bijos. Ir jei tu nieko nedarysi, tai jie ir toliau tyčiosis iš tavo sūnaus. Aš siūlau eiti pas direktorių ir aiškintis, arba kreipkis į vaikų teisių tarnybą. Jei nesuvaldys jų dabar, tai vėliau kentės ir kiti mokiniai.
Atsakyti
QUOTE(jorė @ 2008 09 25, 22:45)
Visiškai sutinku su Wikne, tai ką vaikas mato namuose - perkelia į mokyklą. Arba jei jis turi nepilnavertiškumo kompleksą, tai taip jis save realizuoja. Kumščiai paauglių gyvenime savo vertės įrodymo rodiklis. Kuo tu krūtesnis, tuo labiau tave ,,gerbs" t.y bijos. Ir jei tu nieko nedarysi, tai jie ir toliau tyčiosis iš tavo sūnaus. Aš siūlau eiti pas direktorių ir aiškintis, arba kreipkis į vaikų teisių tarnybą. Jei nesuvaldys jų dabar, tai vėliau kentės ir kiti mokiniai.

Atsakyti
Skundikų niekas nemėgsta.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 26, 12:27)
Skundikų niekas nemėgsta.

Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 26, 12:27)
Skundikų niekas nemėgsta.


Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2008 09 26, 12:27)
Skundikų niekas nemėgsta.

Atsakyti
eglina.krisna - atrodo nelabai mokate naudotis forumu? Jūs citatas dedate, bet nieko neparašote. Tiesiog kai paspaudžiat cituoti ir atsakyti jums atidaro langelį su to žmogaus žodžiais kurį jūs pasirinkot. Tai po tais žodžiais ir ženklais rėminančiais citatą, parašykit savo atsakymą.
Atsakyti
ka daryt??? po viena isgaudyt ir atgal atgal.... arba yra kitas planas: laukt kol sunus suaugs, o tada su savi chebra "strielka" savo skriaudikams.. tada tik pykst pokst... .. polnyj **** fsiem... blush2.gif

Atleiskit.... esu pacifistiskas zmogelis... 4u.gif

Nereiketu rodyt, jog bijai skriaudiku. Realiai, jei jis neturi draugu arba uznugario, tai jis bus skriaudziamas toliau. Mamai eiti aiskintis neverta, kerstauti aikinukui irgi nereiketu. bet pasirodyt pranasesniu reiketu. Tik vat ... kazkaip velu, smegenis neveikia... jaunimo tarpe lb sudetinga hierarchine tarpusavio santykiu padetis.. lb komplikuota "respecto" sistema. oj... patart galeciau, bet reikia viska konkreciau destyti ir seip jau miegelio noriu... 4u.gif
Atsakyti