Įkraunama...
Įkraunama...

paugliai ir jų žiaurumas

Panasu, kad "ratu" forumo moderatoriai nelabai savo darba dirba, nes sita tema, gal ir aktuali, bet ryskiai pasiklydusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglina.krisna @ 2008 09 25, 14:34)
ar čia tik mano vaikui taip nutiko, ar yra ir dar tokių pat, 14-metų sūnus su draugu mokykloje nusprendė budėti valgykloje( kai budi valgykloje tai nereikia eiti į 4-rias pamokas- to iki šiol nežinojau), tačiau prisistatė ir dar du norintys budėti, mano sūnus su klasioku neužleido, tai tada klasės ''draugai'', nusprendė jį pamokyti, sutrypė jo kuprinę įmetė į šiūkšlių dėžę, trypė striukę- perplėšė rankovę. Deividas iš po budėjimo pamatė savo daiktus ant žemės o kuprinę šukšliadėžėje, jis nuėjo pasiskūsti socialinei pedagogei, ji nuvedė tuos vaikus pas direktorių, tai dėlto kad jis pasundė jį po pamokų keturiese suspardė. Esu apakusi tokiu žiaurumu



kas per sudas, kur keturi ar bent du ratai? rolleyes.gif ar tie chuliganai apsiratave buvo? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglina.krisna @ 2008 09 25, 14:34)
ar čia tik mano vaikui taip nutiko, ar yra ir dar tokių pat, 14-metų sūnus su draugu mokykloje nusprendė budėti valgykloje( kai budi valgykloje tai nereikia eiti į 4-rias pamokas- to iki šiol nežinojau), tačiau prisistatė ir dar du norintys budėti, mano sūnus su klasioku neužleido, tai tada klasės ''draugai'', nusprendė jį pamokyti, sutrypė jo kuprinę įmetė į šiūkšlių dėžę, trypė striukę- perplėšė rankovę. Deividas iš po budėjimo pamatė savo daiktus ant žemės o kuprinę šukšliadėžėje, jis nuėjo pasiskūsti socialinei pedagogei, ji nuvedė tuos vaikus pas direktorių, tai dėlto kad jis pasundė jį po pamokų keturiese suspardė. Esu apakusi tokiu žiaurumu

į policiją. pareiškimas. jokiu būdu nenusileist.

QUOTE(Medinis @ 2008 09 26, 12:27)
Skundikų niekas nemėgsta.

nemėgsta. nes bijo.
Atsakyti
QUOTE(eglina.krisna @ 2008 09 25, 14:34)
ar čia tik mano vaikui taip nutiko, ar yra ir dar tokių pat, 14-metų sūnus su draugu mokykloje nusprendė budėti valgykloje( kai budi valgykloje tai nereikia eiti į 4-rias pamokas- to iki šiol nežinojau), tačiau prisistatė ir dar du norintys budėti, mano sūnus su klasioku neužleido, tai tada klasės ''draugai'', nusprendė jį pamokyti, sutrypė jo kuprinę įmetė į šiūkšlių dėžę, trypė striukę- perplėšė rankovę. Deividas iš po budėjimo pamatė savo daiktus ant žemės o kuprinę šukšliadėžėje, jis nuėjo pasiskūsti socialinei pedagogei, ji nuvedė tuos vaikus pas direktorių, tai dėlto kad jis pasundė jį po pamokų keturiese suspardė. Esu apakusi tokiu žiaurumu

as irgi galima sakyt nesenai po mokyklos, tai tikrai ziaurumai buvo ir liks. tiesa sakant dabar dar baisiau nei vos pries metus kitus.
o kaip medinis ir sake skundiku niekas nemegsta.
Jusu sunui noreciau palinketi sekmes ir sugebeti uzstoti save. Dabar gali buti, kad ji engs daugelis mokiniu.. taip jis uzsiskles. o jei tampi nemegiamu, tai dazniausiai iki paskutiniu klasiu.
Jei kreipsites i policija, socialinius darbuotojus ir t.t. na... velgi.. realaus smurto jis gal ir nepajus, bet spaudima tikrai jaus.

Labiausiai noreciau jusu sunui patarti arba i viska nusispjauti ir apsimesti, kad negirdi arba siekti buti megiamu t.y. mokykloj kaip dziunglese lyderiai tie, kuriuos pripazista/bijo dauguma.
O jus uzsikaustykite kantrybe. Jusu sunus tampa paaugliu ir is ji supancios aplinkos ir jo pacio galite sulaukti bet ko ateinancius 7-8metus.

Tokiomis akimirkomis susimastai kaip sunku visgi uzauginti vyra doh.gif biggrin.gif
Jiems paauglysteje reikia nugaleti daugiau kovu del vietos po saule
Atsakyti
siaubas blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šaunuolis vaikas, kad netylėjo susigūžęs, o apskundė. Taip, skundikų nemėgsta, nes tikrai bijo. O aš pamėginčiau išsiaiškinti užpuolikus, kurie vėliau jį suspardė, ir galbūt taip pat padaryčiau jiems, tik ne savo rankomis g.gif .

Bet kokiu atveju, vaikas šaunus. Duok dieve daugiau tokių drąsuolių ir mokyklose kita aplinka pasidarytų.
Atsakyti
as pati dirbu mokykloje ir matau kas vyksta pertrauku metu,po pamoku.bent jau musu mokykloje vyksta kazkas panasaus i 'diedovscina'-mane stumde muse,dabar as ta pati darau.vyresni jaunesnius,jaunesni mazius,ir taip metai is metu.pastebejau ir tai,kad jei kuris vaikas pasisako tevams ir jie susisiekia su mokyklos vadovybe ar skriaudejo tevais,tai to vaiko jau nebeliecia,o pasirenka kita auka,tad manau vistik reikia imtis priemoniu ir netyleti.mes,dirbantys ir netylim,bet kaip nuo zasies vanduo,efektas buna tik po tevu vizito.
Atsakyti
as ir manau,kad tylet nereikia schmoll.gif kuo ilgiau tyles,tuo daugiau bus skriaudziamas!!pamenu savus mokyklos laikus,tai tevu apsilankymas daug naudos duodavo!o tie skriaudikai patys dazniausiai buna bailiai lotuliukas.gif ,bet turedami aplink save dar didesne bailiu sutve,jauciasi visagaliais,tik po viena siusioja i bata lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 11 18, 20:56)
nemėgsta. nes bijo.

Ir yra ko bijoti, nes tai viena is civilizuociausiu gynybos budu. Medinio komentaras dvelkia sovietmeciu, kai buvo zinoma tik viena gynybos priemone "dantis uz danti".
Ir nesutinku, kad tai yra skundimas. Vyrukas pasielge labai teisingai nenuslepdamas smurto, o nuejes pagalbos. Dabar reiketu tevams padeti vaikui ir iki pacio galo baigti civilizuotai sita smurta: pranesims mokyklos direktoriui, pareiskimas policijai ir museiku tevams. Te museikos susipazista su savo valstybes teisine sistema ir susipazista su poziuriu, kad uz kiekviena nusikaltima, kuris jiems atrodo tik pramoga (netikusi) tenka atsakyti ir jiems ir ju tevams.
Mamyte, tik nenuleiskit ranku, o parodykite vaikui, kad jis pasielge teisingai ir eikite iki galo, informuodama visus teisinius lygmenis. Stiprybes jums!

QUOTE(mamymamy @ 2008 12 05, 14:43)
Bet kokiu atveju, vaikas šaunus. Duok dieve daugiau tokių drąsuolių ir mokyklose kita aplinka pasidarytų.

Pritariu. Tikrai vaikas drasus ir saunus!
Atsakyti
QUOTE(mamaly @ 2009 02 02, 14:19)
manau vistik reikia imtis priemoniu ir netyleti.mes,dirbantys ir netylim,bet kaip nuo zasies vanduo,efektas buna tik po tevu vizito.

Oi, tik nereikia... cool.gif Nu taip, aš esu kita barikadų pusė. Mano vaikas smurtavo cool.gif Pastoviai ir labai šlykščiai... Kada aš tai sužinojau? Beveik už metų cool.gif Niekas niekam nieko. Kol engiamo berniuko mama mane pamačius neapsipylė ašarom. Galvojate, kad labai smagu buvo? Labai pergyvenau ir negalėjau patikėti, kad tai darė mano vaikas. Toks dvilypis jausmas. Ir tikiu, ir ne... Kaip jis elgėsi ir žinot negalėjau schmoll.gif Namuose švelnus, geras vaikas, meilus su maža sesute. Jei būtų mokytojas nors kuris cyptelėjęs, istorija tebūtų tęsusis gal kelias dienas. Bet iš kur man žinot??? Aš juk net jo savivertę kėliau, bijodama, kad tik mano vaikutis nebūtų engiamas. Tragikomiška...
Atsakyti