Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd. R. Radavičienė

Gimdziau pas sia gydytoja nesitarus, tiesiog ji tuo metu budejo. Negaliu pasakyti nei vieno blogo zodzio. Esu labai patenkinta, buvo visokeriopa pagalba ir palaikymas thumbup.gif Nuosirdus jai dekui 4u.gif
Atsakyti
As lankausi pas sia gydytoja. Kolkas esu labai patenkinta. Kartais uz apziure atsidekojo, bet tik todel ,kad pati to noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele.A @ 2010 03 17, 01:09)
As lankausi pas sia gydytoja. Kolkas esu labai patenkinta. Kartais uz apziure atsidekojo, bet tik todel ,kad pati to noriu  smile.gif

o ziuriu panasiai gimdem,tik maniske gime spalio men.,dabar vel matau gimdysim abi rugseji smile.gif
As pas sia gydytoja lankiausi ir su pirmu nestumu, gimdziau susitarus,prieziura buvo idiali ,man viskas thumbup.gif
Dabar vel lankausi pas sia gydytoja smile.gif
Atsakyti
Pirma nestuma si gydytoja mane priziurejo, gaila, kad neisejo pas ja gimdyti, taciau jos rupestis buvo 100%
Dbr vel nestuke.gif ir tik pas ja, nesvarbu, kad vazineju i Pilenu spc po 100km, niekur kitur nenoriu eiti 4u.gif
Ir maloni, ir visada viska pasakys 4u.gif
Atsakyti
Prieš nepilnus 2metus pas ją gimdžiau susitarus,paprašė 600lt.,akušeriai davėm atskirai.
Atsakyti
Man tai labai faina sita gydytoja thumbup.gif su pirmu maziuku pas ja lankiausi ir dabar vel lankausi ax.gif bet esu labai labai patenkinta...pirma karta,tai tariausi su ja,kai gimdziau,ir tikrai nesigailejau thumbup.gif aciu jai labai labai mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 07 04, 12:54)
Tai jinai ivardino butent ta oficialia, stende nurodyta suma - 460 gal g.gif nepamenu jau, gal dabar ir daugiau jau. Reikia ziureti dienos stacionare.

Ir as buvau girdejus, kad dauguma duoda orentuodamiesi ~ 460 Lt
Atsakyti
gal kas galit pasakyti kaip ši gydytoja žiūri jei nueini su vyru? Nes man vizitas pirmadinį tai noriu nueiti su MB ir kaži ar nuotraukytę duos? g.gif blush2.gif

Ačiū už informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedretu @ 2010 10 05, 13:17)
gal kas galit pasakyti kaip ši gydytoja žiūri jei nueini su vyru? Nes man vizitas pirmadinį tai noriu nueiti su MB ir kaži ar nuotraukytę duos? g.gif  blush2.gif

Ačiū už informacija smile.gif

labai palankiai, visada priima mus kartu thumbup.gif . Tik jei jau reikia paskraidyt, tada pasako, o siaip net kai kraujospudzius, apimtis matuoja ar siaip kalbames, leidzia salia buti, o per echo, tai visada dalyvauja ir foto duoda.
Tikrai labai sava gydytoja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 05 spalio 2010 - 12:43
Ačiū už tokį greitą atsakymą smile.gif 4u.gif

Man ta gydytoja jau irgi kaip sava smile.gif, nes daug metų jau su ja draugauju, tik tiek, kad nėštumas pirmas ir daug ko nežinau blush2.gif todėl va ir norisi pasitikslinti smile.gif
labai jau laukiu pirmadienio, nes per pirmą vizitą tai tik patvirtino nėštumą ir pridavė krūvą lapelių smile.gif tyrimams, tai dabar jau labai smalsu kaip ir kas blush2.gif
Atsakyti
Na stai, pries beveik 2sav gydytoja atliko man cp 4u.gif aciu uz suneli mano, uz sklandzia operacija ir rupesti po jos 4u.gif Kaip visada viskas puiku 4u.gif
Atsakyti
Gimdziau pas sia gydytoja, esu jai be galo dekinga uz sunelio priemima ir ramu gimdyma. Nedaviau nei cento, lankiausi pas kita gydytoja, ir atvaziavus papuoliau pas gyd. Radaviciene. Manau, nebutu buve geriau net jei buciau davus 4u.gif 10 balu 4u.gif
Tik va akusere, berods Zvirbliene ar pan buvo, tai feee, labai jau nemaloni, grubi buvo...
Atsakyti