Įkraunama...
Įkraunama...

Kur palikti automobilį, išvykstant į kelionę?

QUOTE(*egzotika* @ 2009 07 15, 08:52)
Labas rytas  4u.gif
gal kas naudojotes automobiliu stovejimo aikstelemis prie orouosto?  ax.gif

Šita naudojomės
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 07 15, 08:58)

pirkote isankstiniu budu ar atvyke i vieta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 07 15, 09:01)
pirkote isankstiniu budu ar atvyke i vieta?  ax.gif

išankstiniu. Tik mes pirkom dar gegužę, kai 10 naktų su nuolaida kainavo 189 litai. Dabar žiūriu 140 beliko.
Kai važiavom, tai ta aikštelė apypilnė buvo, o tos, kur arčiausiai, visai tuščios smile.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojomes.. ACD PARKING regis vadinas.. Na kai mes vykom tai ji apytuste buvo.. Net keista pasidare.. Tik tiek kad joje as keleta vaizdo kameru maciau o kitose ne...
Papildyta:
Echem zilvinai as tokia kaina 145 matau uz 7 dienas o tokios kaip 140 net nera mes tai mokejo 195 nes tada dar kazkokia kita akcija buvo dabar tai atitiktu 205 regis na kur 11paru
Papildyta:
Vis del to 210 :-D
Atsakyti
QUOTE(gelyte15 @ 2009 07 15, 09:23)

Echem zilvinai as tokia kaina 145 matau uz 7 dienas o tokios kaip 140 net nera mes tai mokejo 195 nes tada dar kazkokia kita akcija buvo dabar tai atitiktu 205 regis na kur 11paru
Papildyta:
Vis del to 210 :-D

aš tai matau va čia smile.gif
Ar mes skirtingai matom ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 07 15, 09:04)
išankstiniu. Tik mes pirkom dar gegužę, kai 10 naktų su nuolaida kainavo 189 litai. Dabar žiūriu 140 beliko.
Kai važiavom, tai ta aikštelė apypilnė buvo, o tos, kur arčiausiai, visai tuščios smile.gif

tai ziurejau tos kur salia aiksteles tai ir kaina skiriasi nemazai, pvz. kur jus buvot man kainuotu 135 lt,o ten kur salia 220 lt, cia be nuolaidu unsure.gif manau pasirinkimas aiskus.
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 07 15, 09:50)
tai ziurejau tos kur salia aiksteles tai ir kaina skiriasi nemazai, pvz. kur jus buvot man kainuotu 135 lt,o ten kur salia 220 lt, cia be nuolaidu  unsure.gif manau pasirinkimas aiskus.

įvertink, kad iki artimesnių-brangesnių aikštelių 2 minutės kelio, o iki adc parkingo visos 5 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 07 15, 07:52)
Labas rytas  4u.gif
gal kas naudojotes automobiliu stovejimo aikstelemis prie orouosto?  ax.gif

Aš irgi ADC parking naudojausi, už 10 naktų 135 Lt mokėjau, pirkau iš anksto agentūroje ax.gif . Aikštelė beveik pilna buvo, kokios 3-5 vietos belikę mirksiukas.gif (06-29 pastačiau auto)
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2009 07 15, 10:13)
Aš irgi ADC parking naudojausi, už 10 naktų 135 Lt mokėjau, pirkau iš anksto agentūroje  ax.gif . Aikštelė beveik pilna buvo, kokios 3-5 vietos belikę  mirksiukas.gif (06-29 pastačiau auto)

o tie kiek tas mazdaug is anksto pirkimas pries kelione? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 07 15, 10:46)
o tie kiek tas mazdaug is anksto pirkimas pries kelione?  ax.gif

Maždaug dvi savaites prieš kelionę užsisakėm. Nes dar turėjo spėti kortelę į agentūrą atsiųsti. Reiktu agentūroj klausti, prieš kiek laiko mažiausiai galima pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 07 15, 10:52)
Maždaug dvi savaites prieš kelionę užsisakėm. Nes dar turėjo spėti kortelę į agentūrą atsiųsti. Reiktu agentūroj klausti, prieš kiek laiko mažiausiai galima pirkti.

as matau kad perkant is agenturos 25% nuolaida gautumeme, bet ten nera nurodytas NOVATURAS, bet yra sofa travel. Jei esu uzsisakiusi kelione per NOVATURA, bet nueiciau pirkt kortele i ta aikstele i sofa travel agentura, padarytu kazi ta nuolaida g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 07 15, 10:56)
as matau kad perkant is agenturos 25% nuolaida gautumeme, bet ten nera nurodytas NOVATURAS, bet yra sofa travel. Jei esu uzsisakiusi kelione per NOVATURA, bet nueiciau pirkt kortele i ta aikstele i sofa travel agentura, padarytu kazi ta nuolaida  g.gif  biggrin.gif

kad daugeliu atveju ta pati agentūra pardavinėja visų operatorių keliones. Todėl manau, kad drąsiai gali kreiptis smile.gif
Atsakyti