Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

QUOTE(edjtuke @ 2008 12 09, 14:39)
Labai grazus visu darbeliai! Cia mano pirmas blynas, gerai kad kilpute nelabai matosi .. =)

O tu nebijok parodyti kilpučių wink.gif Jau geriau išklausyt sveiką komentarą ir patarimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 09 gruodžio 2008 - 18:04
sveikos....
nelabai drasu cia rasyti, skaitau tai jau geras pusmetis, o gal ir metai, bet pasisakyt kazkaip nedristu.
tai va parodysiu ka as esu prigaminusi, laukiu pastabu ir patarimu ax.gif
http://picasaweb.goo...kom/Karoliukai#
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 09, 18:32)
sveikos....
nelabai drasu cia rasyti, skaitau tai jau geras pusmetis, o gal ir metai, bet pasisakyt kazkaip nedristu.
tai va parodysiu ka as esu prigaminusi, laukiu pastabu ir patarimu  ax.gif
http://picasaweb.goo...kom/Karoliukai#

Nu gi dailūs darbeliai wub.gif Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 09, 18:32)
sveikos....
nelabai drasu cia rasyti, skaitau tai jau geras pusmetis, o gal ir metai, bet pasisakyt kazkaip nedristu.
tai va parodysiu ka as esu prigaminusi, laukiu pastabu ir patarimu  ax.gif


šaunuolė wub.gif
Atsakyti
aciu labai smile.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 12 07, 20:57)
Gegytė, kokie įdomus, jaučiu fainai ausy 'šokinėja'  bigsmile.gif

4u.gif

QUOTE(R.A. @ 2008 12 09, 10:40)
Šie auskarai mane tiesiog pakerėjo  thumbup.gif


4u.gif

QUOTE(Lauružė @ 2008 12 09, 14:48)
Gegyte, tavo paskutiniai tiesiog fantastiski  wub.gif

4u.gif
Ačiū... man pačiai jie tokie... nu tokie wub.gif

Nu dar vieni, jau parduoti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 09 gruodžio 2008 - 21:31
QUOTE(R.A. @ 2008 12 09, 11:40)
Ačiū už patarimą  drinks_cheers.gif Kadangi dariau kelių varijantų, tai iš inercijos ir pagaminau visas vienodas kilputes hihihi.gif
Ačiū  4u.gif Kitą kartą būsiu atidesnė tvarkant nuotraukėles  yess.gif
Šie auskarai mane tiesiog pakerėjo  thumbup.gif
Aš naudoju 0,38mm troselį, nebus tau per storas 0,6mm?  unsure.gif Labai jau kietas vėrinys tau gausis...
Sw koks!  wub.gif
Papildyta:
Tiek rašiau rašiau ir pamiršau savuosius įkelt hihihi.gif
Ružavi perlai  bigsmile.gif

user posted image



tai kad cia ne veriniui, o karoliukam verti, su ziedeliais, na nemoku paaiskinti.... neradau nailoniniu bespalviu siulu...
Atsakyti
Nauji šios dienos darbeliai tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image

P.s. ant swarovskių ko tai pasinešiau hihihi.gif


QUOTE(aint @ 2008 12 09, 22:43)
tai kad cia ne veriniui, o karoliukam verti, su ziedeliais, na nemoku paaiskinti.... neradau nailoniniu bespalviu siulu...

Tai tau ne troselio reik, o smeigtukų rolleyes.gif Ieškok 0,7mm, mat 0,6 per ploni, minkštas metalas, o 0,8mm netelpa pro kai kuriuos karoliukus doh.gif

user posted image

Na jei vėl ne taip supratau, įkelk kokį pavyzdėlį, kad visos galėtumėm patart blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 09 gruodžio 2008 - 22:49
Makalaika, visi darbeliai šaunūs
Gegyte, thumbup.gif
R.A. visi labai gražūs wub.gif Kaip tik tokius, kaip pirmieji swaroskiai (tik bordo spalvos) pirkau siandien clap.gif Gaminsiu dovanėlę draugei
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 12 09, 22:58)
Kaip tik tokius, kaip pirmieji swaroskiai (tik bordo spalvos) pirkau siandien  clap.gif Gaminsiu dovanėlę draugei

O kur pirkai, jei ne paslaptis ax.gif Nes aš tik randu vos kelių spalvų unsure.gif

Būtinai pasirodyk su savo darbeliu! cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 09 gruodžio 2008 - 23:05
Norejau pasakyti, kad labai bgrazus auskariukai makalaikos. Saunuole thumbup.gif
Papildyta:
Gal man kas galetu pagelbeti, noriu patalpinti savo skelbima, kad darau auskariukus ir papuosalus, bei nuoroda ideti, bet niekaip nerandu kur galiu tai patalpinti, vis rasineju visur, bijau, kad prisidirbsiu blush2.gif Aciu labai labai.
Atsakyti
Skelbimų lentoje. Tačiau kadangi esat naujokė, teks pirma surinkti žinučių, nes pagal taisykles:

Skelbimus šiame skyrelyje turi teisę talpinti tik forumo dalyviai, parašę forume 100 komentarų.
Atsakyti