Įkraunama...
Įkraunama...

AHAVA Negyvosios jūros gydomoji kosmetika

As tai eurovaistineje pirkau Dead sea minerals veido seruma su vit.C ir zaliaja arbata-tai toks gaivinantis,skaistinantis smile.gif
bet kai uzsitepu tai turbut nuo vit.C truputi persti oda g.gif
ar cia taip turi buti?
Atsakyti
QUOTE(Margarita25 @ 2005 07 27, 11:56)
As tai eurovaistineje pirkau Dead sea minerals veido seruma su vit.C ir zaliaja arbata-tai toks gaivinantis,skaistinantis smile.gif
bet kai uzsitepu tai turbut nuo vit.C truputi persti oda g.gif
ar cia taip turi buti?


manau, kad neturetu taip buti. tinkama kosmetika neturi erzinti odos. turbut ten yra kazkokie komponentai, kurie erzina tavo oda.
Atsakyti
QUOTE(Margarita25 @ 2005 07 27, 12:56)
As tai eurovaistineje pirkau Dead sea minerals veido seruma su vit.C ir zaliaja arbata-tai toks gaivinantis,skaistinantis smile.gif
bet kai uzsitepu tai turbut nuo vit.C truputi persti oda g.gif
ar cia taip turi buti?


Įdomu kieno gamybos? Nes pvz AHAVA gamina kremukus tinkančius net labai jautriai odai ir nesukelia jokio perštėjimo...na neben tas vitaminas C...bet kiek mėginau AHAVA nė vienas nesukėlė nemalonaus perštėjimo ar traukimo jausmo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 07 31, 19:39)
Įdomu kieno gamybos? Nes pvz AHAVA gamina kremukus tinkančius net labai jautriai odai ir nesukelia jokio perštėjimo...na neben tas vitaminas C...bet kiek mėginau AHAVA nė vienas nesukėlė nemalonaus perštėjimo ar traukimo jausmo... 4u.gif


Gamybos tai Izraelio. O siaip neseniai skaiciau laikrastyje,kad vit.C gali sukelti perstejima, dilgciojima tai tada manau,kad viskas normaliai su siuo serumu smile.gif
Atsakyti
Aš pati labiausiai mėgstu rankų ir kojų kremukus, taip pat riebiai odai veidui, paakiams ( vis tipų odai ) , taip pat kūno šveitiklį ir iš purvo serijos dušo kremą, tooks švelnutis smile.gif Turiu labai alergišką, jautrią odą, todėl ilgai ieškojau sau tinkamos kosmetikos, o kai teko pabuvoti Izraleyje radau AHAVA. Tai nustebau, kad pas mus šios kosmetikos nematyti, taigi ir nutariau pasidalinti su kitom mamytėm, gal gi kam praverstų, nes sunku surasti tinkamas priemones jautriai odai 4u.gif Ji nėra iš pigių, bet yra gydomoji ir tikrai veiksminga smile.gif Man tikrai džiugu, kad ne man vienai ji patinka 4u.gif

Šiaip šios firmos kosmetika pagrinde skirstoma į:

Veidui:
Normaliai - sausai odai
Labai sausai odai
Sausai ir jautria odai
Riebiai odai
Visų tipų odai
Ir Time line - prieš odos senėjimą

Kūnui:
Visiems tipams
Sausai ir jautriai odai

Plaukų priežiūra
SPA
Kosmetika vyrams

Dar naudoju šampūną ir kondicionierių, labai malonaus kvapo smile.gif Taip pat purvo kaukes, tik pritingiu kartais tepliotis blush2.gif
Atsakyti
Kokia sios kosmetikos plauku priemoniu sudetis? g.gif
Bandziau atsidaryti nurodyta puslapi,bet man neatsidaro,kur priemones ir kokios blush2.gif
Atsakyti
O kur ju buna siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(Margarita25 @ 2005 08 01, 12:14)
Kokia sios kosmetikos plauku priemoniu sudetis? g.gif
Bandziau atsidaryti nurodyta puslapi,bet man neatsidaro,kur priemones ir kokios blush2.gif


Yra šampūnas : susideda iš Negyvosios Jūros mineralų ( speciali formulė ), druskų, Negyvosios jūros augalų ekstraktų ir kitų natūralių drėkinančių elementų

http://www.ahava.co.il/HairCare/42/ Ten yra ir ingredient list

Taip pat yra šampūnas nuo pleiskanų, kondicionierius, kuris apsaugo plaukus nuo kenksimno aplinkos poveikio, plaukai palieki minkštučiai ir lengai šukuojami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 08 01, 12:48)
O kur ju buna siauliuose?


Deja, bet kiek supratau šiuo metu šių priemonių Lietuvoje neparduoda.... sad.gif
Atsakyti
O as va atvarau pasigirti biggrin.gif Gavom jau antra siuntini is izraelio su visom druskom,purvais ir mineralais ax.gif (gerai,kai pazistami gyvena laugh.gif )
Sedziu dabar su kauke snukiui ir jauciu kaip oda valosi laugh.gif Nusiplausim ir ziuresim koks ten efektas,bet ir syla ir sala vienu metu blink.gif Idomus jausmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 08 07, 12:14)
O as va atvarau pasigirti  biggrin.gif Gavom jau antra siuntini is izraelio su visom druskom,purvais ir mineralais  ax.gif (gerai,kai pazistami gyvena laugh.gif )
Sedziu dabar su kauke snukiui ir jauciu kaip oda valosi laugh.gif Nusiplausim ir ziuresim koks ten efektas,bet ir syla ir sala vienu metu blink.gif Idomus jausmas  smile.gif



Po pirmo karto tai vargu ar pastebėsi efektą, bet Negyvosios jūros purvas viena geriausių gydomųjų priemonių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 08 01, 11:29)
Deja, bet kiek supratau šiuo metu šių priemonių Lietuvoje neparduoda.... sad.gif

Tiksliai dabar neprisimenu, bet lygtais Eurovaistinej bazej Draugystes Maximoj Kaune esu macius Ahava priemoniu...
Atsakyti