Įkraunama...
Įkraunama...

AHAVA Negyvosios jūros gydomoji kosmetika

QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 07, 21:17)
Isigijau "AHAVA" Negyvosios juros naturalu mineralini purva pabandyt ax.gif

Beje, ko uzsiprasyt is draugo lauktuviu, kuris planuoja i Izraeli vykti?  biggrin.gif


AHAVA kosmetikos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikute, turiu toki klausima toms kurios pirko AHAVA firmos ranku koju ir kuno kremus Lietuvoje kiek jie kainuoja. Jai negalma i "eteri" paprasisiu i AZ. Aciu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 06 16, 22:19)
Mielosios esamos ir būsimos mamytės, norėčiau pasiteirauti, ar teko jums išmėginti šios firmos kosmetiką?  smile.gif  Kokie įspūdžiai? Gal kas turit kokių ypač mėgstamų produktų? Man kažkaip susidarė įspūdis kad ši kosmetika pas mus labai menkai žinoma, nors pačiame Izraelyje turistai ypač aktyviai lankosi prie Negyvosios jūros ir noriai naudojasi šios firmos paslaugomis  smile.gif  Ypač tie, krie turi problemų su oda  4u.gif


Turejau ir dabar turiu sitos firmos kremus rankoms, kojoms, pieneli kunui thumbup.gif
Tikrai rekomenduoju ismeginti, superine kosmetika. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, nu nejaugi niekas nepirko LIetuvoje, turiu komplekta ir nezinau uz kiek parduoti. Nes net neisivaizduoju kiek gali kainuoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2008 03 17, 22:29)
Mergaites, nu nejaugi niekas nepirko LIetuvoje, turiu komplekta ir nezinau uz kiek parduoti. Nes net neisivaizduoju kiek gali kainuoti blink.gif


O kodel tau paciai jis netiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(WWWitch @ 2008 03 19, 16:07)
O kodel tau paciai jis netiko?  g.gif


Sergu migrena ir delto esu labai jautri kvapams. O tas kvapas man ir nepatinka, nors vyras ir vyresnisis sunus sako kad normalus kvapas, bet negaliu naudotis. Todel ir parduodu.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 07, 19:17)
Isigijau "AHAVA" Negyvosios juros naturalu mineralini purva pabandyt ax.gif

Beje, ko uzsiprasyt is draugo lauktuviu, kuris planuoja i Izraeli vykti?  biggrin.gif




nu ir kaip tau jis?
kiek kainuoja?kur pirkai?
Atsakyti
Gavau dovanu is Izrealio Ahavos kosmetikos: ranku, pedu ir kuno kremus. Oda kaip silkas ir kvapas man labai patinka.
Atsakyti
isbandziau paakiu krema, nu labai patiko thumbup.gif lengvas, skystokas, gelinis, lengvai slysta per oda
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 03 29, 20:08)
Gavau dovanu is Izrealio Ahavos kosmetikos: ranku, pedu ir kuno kremus. Oda kaip silkas ir kvapas man labai patinka.


Nu va o man netoko.
Atsakyti
Gal kas bandėt šį plaukų balzamą ar šampūną (iš tos pačios serijos)?
user posted image
Atsakyti
laukiu atskrendant ahavos purvo, tik vat galvoju, ar galima ji naudot veidui kaip kauke ax.gif ?
Atsakyti