Įkraunama...
Įkraunama...

Šuo savo reikalus daro namie

QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 20, 12:18)
O kur aš sakiau, kad vienodi? Jei šuo dieną išbūna 7 valandas nesiusiojęs, o naktį kelia kas 3 - nematot skirtumo? Ir beveik garantuoju, kad kaip laikrodis, beveik vienodu metu smile.gif Šuo pamiega keletą valandų, pailsi, o paskui reikalauja dėmesio. Porą kartų sugebėjo jo išsireikalaut, paskui jau tampa taisyklė.
O kurioj vietoj aš kankinu? Jei šuo sugeba išbūti nepasiusiojęs, tai jau kančia?

Neatskyriau zinutes, tai galejai suprasti, kad rasiau tau apie kankinima. Rasiau patarima zinutes autorei, kad nekankinciau tokio amziaus sunio. biggrin.gif

Suva ne robotas. Viena nakti gali ismiegoti nesiusiojes, kita gal negali? I tai irgi galima atsizvelgti. Iseitis isimiegoti paciai ir nekankinti sunio, palute nakciai. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Pūkis=) @ 2015 04 20, 08:28)
Sveiki,
norėjau paklaust, kokio amžiaus šuniukas jau galėtų išmiegot naktį nesikėlęs? Šuniukui 5 mėn. Paskutinį kartą į lauką vedu 12 val. nakties. Tada žadina mane kažkur 3 val. nakties ir kadangi keliuosi į darbą 6 ryto, tai vedamas tada.. gaunasi kas tris valandas. O bet tačiau, dieną jo taip dažnai vesti nereikia, iškenčia daug ilgiau. Paprastai šuo miega naktį narve, niekada nepridaro, visada prašosi išvedamas.. bet jeigu turi galimybę miegoti lovoj, gali išmiegot ir 7 valandas nevedamas naktį į lauką, tačiau ne visada.. vanduo šuniui naktį nepasiekiamas..kame bėda? Ką darau ne taip? Ar jis tiesiog įprato prie tokio rėžimo ir mane šokdina, ar čia normalu 5 mėn šuniukui? Dresūroj tokio pat amžiaus šuniukai, anot šeimininkų, išmiega visą naktį, o aš vaikštau kaip zombis nemiegojęs jau daug mėnesių biggrin.gif aš jiems pavydžiu biggrin.gif ką daryt?

5 mėnesių jau turėtų naktį išbūti ramiai. Šiaip, 5 mėn. šuniukas bėdai prispyrus gali iškentėti (bet tai yra kančia, ir to tikrai nerekomenduoju) apie 18 valandų - netyčia prkatikoj išbandyta. Taip kad naktį, kai ramu ir reikia miegot, jei šuo sveikas, tikrai turėtų būti be problemų.
Dabar klausimas - o kada paskutinį kartą šeriat, kaip šeriat (ta prasme, jei sausu, ar mirkot ar ne) ir kada paskutinį kartą vandens duodat?
Atsakyti
Nee, palutė man yra visai nepriimtinas dalykas smile.gif nuo mažens netiesiau, geriau kas valandą į lauką vedžiau. Šuo visgi nemažas, dobermanas, tai ir balos nemenkos, be to, mano nuomone, namai ne "tulikas" ir jokių čia darymų namuose, nei ant palučių, nei kur kitur. Šeriu sausu, nemirkau, gert ir ėst gauna kokią valandą prieš miegą. ir paskui dar šiek tiek gert, jei nori, prieš uždarant į narvą nakčiai. Iš vis vandenį riboju, nes pas mus du šunys ir mažasis geria ne todėl, kad nori, o tam, kad dičkiui neliktų, kiek įpilsi, tiek gers, gali ir iki apsivėmimo..
Atsakyti
mūsų kalytė iki pusės gerų metų darė namie,nieko negalėjom padaryti.Išbandėm visokius metodus ir su maitinimu ir ko mokino dresūroje.Palutes tai aplamai drąskė gabalais.Nors ir rytais tuo pačiu laiku ir vakarais prieš miegą vedžiodavom į lauką.Tačiau jei būdavo užeis noras,jai dzin,ima ir sysioja namie.Bet kažkaip,gal su amžium atėjo laikas,savaime pradėjo prašytis,dabar kartias kai susivėlinam grįžti,tai kenčia ir laukia.Gal reik biški kantrybės.
O dėl to kad kelia naktį,tai kažkur skiačiau,kad šunys savo gyvenimo ritmą jaučia pagal įsisavintą laiką.Reikia jums kažkaip saviškį pratinti nebeiti naktimis vaikščioti,atpratinti,nes po to visą gyvenimą jus taip ir muštravos,neleis išsimiegoti.Mes kartais iš tos didelės meilės ir rųpestingumo,gal sakyčiau gailesčio sau rūpestėlių prisidarom:)!
Atsakyti
5 mėn . REA daro TIK namie, jis gali visą dieną būti lauke, bet lėks griūdamas namo viską padaryti . Šuo ima lauke stresuoti, šokinėdamas ant šeimininko, nes jį spaudžia reikalas. Bandyta vesti iškart po maitinimo. Šėrė dažnai, dabar vieną kartą. Narvo nėra. Bet ar jis pagelbės? Nes tokiu atveju gausis dvi zonos ribojančios jo gamtinių reikalų atlikimą.
Atsakyti
O ką jie daro lauke? Ir dar - kaip šuo lauke jaučiasi?
Atsakyti
Vedžioja, bando žaist, net išvežė į sodą visai dienai, vakare šuo užsistresavo galutinai, nes buvo nedaręs nieko, tad namie atliko kiek begalėjo. Parke dresūroje dirba normaliai viskas gerai, bet momentais lipa ant galvos, šokinėja ant dukros , šeimininkės teigimu jis nori namo reiklaų atlikt, nes nu tikrai jis nedaro nieko lauke. Apskritai jis bailus buvo išvis, dabar jau ir palaksto toliau, ir prie svetimų prieina ir uodega pavizgina. Pati pradžia buvo lipimas į medį, kad pasislėpt nuo visko, db to nebėra, tačiau reikalų neisšsprendė
Atsakyti
Sveiki,

Pas mus auksaspalvis retriveris, kalytė, 3,5mėn. Tuštinasi lauke, tris kartus dienoje, prašytis nesiprašo, bet išvedus pastebiu, kad ji tikrai jau norėjo. Šlapinasi lauke ir namuose ant palų. Kadangi gyvename bute, 5tame aukšte, tai tiesiog kartais fiziškai nespėju jos dažnai išvesti į lauką. Žinau, kad reikėtų vesti po kiekvieno pamiegojimo, padūkimo ir pan, bet tiesiog kartais nėra tam galimybių. Tik pastebėjau, jog jai tas sysiojimas ant palos pasidarė normalu. Kartais vos grįžus iš lauko ji tupia sysioti. Dresuroj patarė paimti palas, leisti šlapintis ant grindų ir barti. Man tik klausimas ar fiziškai tokio amžiaus ji jau pajėgi ir brandi tai kontroliuoti. Gal tiesiog kaip ir maži vaikai, pratink nepratinęs, kol neatėjo laikas tol ir neatsisėdo ant puodo. Tik mamos save pripratina reguliariai vaika sodinti, o vaikui dzin smile.gif Ėda ji sausą maistą, geria daug. Kai nebūnu namuose (kartais iki 4val, bet ne kasdien) ji laiką leidžia narve kuriame nedergia, grįžtu išvedu - viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2015 04 30, 09:40)
Sveiki,

Pas mus auksaspalvis retriveris, kalytė, 3,5mėn. Tuštinasi lauke, tris kartus dienoje, prašytis nesiprašo, bet išvedus pastebiu, kad ji tikrai jau norėjo. Šlapinasi lauke ir namuose ant palų. Kadangi gyvename bute, 5tame aukšte, tai tiesiog kartais fiziškai nespėju jos dažnai išvesti į lauką. Žinau, kad reikėtų vesti po kiekvieno pamiegojimo, padūkimo ir pan, bet tiesiog kartais nėra tam galimybių. Tik pastebėjau, jog jai tas sysiojimas ant palos pasidarė normalu. Kartais vos grįžus iš lauko ji tupia sysioti. Dresuroj patarė paimti palas, leisti šlapintis ant grindų ir barti. Man tik klausimas ar fiziškai tokio amžiaus ji jau pajėgi ir brandi tai kontroliuoti. Gal tiesiog kaip ir maži vaikai, pratink nepratinęs, kol neatėjo laikas tol ir neatsisėdo ant puodo. Tik mamos save pripratina reguliariai vaika sodinti, o vaikui dzin smile.gif Ėda ji sausą maistą, geria daug. Kai nebūnu namuose (kartais iki 4val, bet ne kasdien) ji laiką leidžia narve kuriame nedergia, grįžtu išvedu - viskas ok.

Viskas gerai gerai su tavo maziuke. thumbup.gif Gal ja kas isgasdino lauke ar ji pamirso pasiusioti? Kudikis dar ji. Mes iki dabar palas turim. Musu jorkutei 2 metai. Buna, bet retai, kai grizus is lauko irgi ant palutes padaro. Viena namie nebuna. Vedzioju daznai. biggrin.gif
Atsakyti
Va todėl ir sakiau, kad palos man nepatinka smile.gif mano kukliu supratimu, šitaip šuo išmoksta, kad reikalus galima daryt ir namie.. o namie juk maloniau: nei lyja, nei vėjas pučia, nei dar kas.. smile.gif aš manau, kad šuo pajėgus tai kontroliuoti, jeigu yra pakankamai vedamas į lauką pagal savo amžių. Beje, kas sakė, kad šuo mane šokdina, buvo visiškai teisus smile.gif pacypavo narve vieną naktį ir baigėsi išsidirbinėjimai, dabar jau miegu ramiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu bėda. Ne nežinau ką daryti. Turim beveik 5 mėnesių pekinuka. I lauką pradėjo eiti gal prieš mėnesį. Problemų nebuvo. Na žinoma darydavo namuose bet buvo įprates daryti ant skuduro kai neiskentedavo. O va vakar radom dvi balutes. Isbarem, isvalem. Šiandien vėl mums "bairiukus" krečia. Tos pačios dvi balutes toje pačioje vietoje. Ne nanumanau kaip reikėtų elgtis. Gal galit ką patarti? verysad.gif doh.gif rodos ir is lauko tika grizom. g.gif
Atsakyti
Man idomu iki kokio amziaus yra "normalu" suniukui daryti namie. Mano labradoro kalyte, tuoj 5 menesiai. Kol nevedm i lauka ir laukem skiepu, dare ant palutes, gan greitai ismoko ir darydavo tik ten. Pradejom vedzioti i lauka, padare kelis kartus lauke, aisku gyrimai, skatinimai skanestu. Jau galvojau i geraja puse viskas, bet ji pradejo daryti namie bet kur. Kur eina, ten ir varo. Buna net palenda po vaiku lovom ir sisioja guledama. Padaro lauke, grizus namo po pusvalandzio vel bala arba kruva. Kai nebunam namie, apribojam judejimo erdve, bet kai visi namuose, tai nedarom kambariu. Daro absoliuciai bet kur, o kai suo nemazas tai ir balos dideles, nebezinau ka daryti.. palutes laikyti dar namie ar mesti? Ant ju retai daro. Ir isvis barti? Nekreipti demesio? ji puikiai gali islaukti kelias valandas, bet dazniausiai to nedaro.. Seriam tik sausiaku, du kartus dienoj, vandens turi visada.
Pvz siandien paskutini karta ejo i lauka 10 ryto. dabar 13 ir jau dviejose vietose pridare namie..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 24 gruodžio 2015 - 13:12