Įkraunama...
Įkraunama...

Šuo savo reikalus daro namie

107 labrui turėtų užtekt. Mano Cane Corso turi 120.
Plastikas mažiau barška.
Atsakyti
Zinokit negaliu issirinkti.. doh.gif Kuri is dvieju imti..

naujas, is parduotuves. 106Χ63Χ73 CM. Plastikinis ideklas, dvi durys. Akcija nuo 99 euru iki 75.
user posted image


107 x 70 x 80 CM, naudotas tik dviem parodom, kaip naujas, pirktas uz 150 euru (taip sako smile.gif ) parduoda uz 80 euru
user posted image


i situs du ziuriu nuo ryto biggrin.gif
Atsakyti
Issirinkau biggrin.gif Dabar klausimu pora - as ja nakti vedu apie 1 valanda, 6 ryto jau buna bala. Ar galima is pirmos narvo turejimo dienos laikyti ten ja nuo nakties iki tarkim 8:30? Kiek valandu 7 menesiu suo gali iskenteti? Ar galiu nakciai nedeti ten vandens? Aisku ir man nusibodo vedzioti ja 5 kartus per diena, kazin ar uztektu triju ar geriau 4? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2016 02 25, 17:33)
Issirinkau biggrin.gif Dabar klausimu pora - as ja nakti vedu apie 1 valanda, 6 ryto jau buna bala. Ar galima is pirmos narvo turejimo dienos laikyti ten ja nuo nakties iki tarkim 8:30? Kiek valandu 7 menesiu suo gali iskenteti? Ar galiu nakciai nedeti ten vandens? Aisku ir man nusibodo vedzioti ja 5 kartus per diena, kazin ar uztektu triju ar geriau 4? g.gif


Pirma reikia pripratinti šunį prie narvo, paskui ilgam uždaryt. Pasiskaitykit apie crate training internete.

Mes, kai šuo buvo dar mažiukas, vadovaudavomės tokia taisykle - skaičius mėnesiais + 1. Tai kai buvo 3 mėn palikdavom NE ILGIAU (dažniausiai trumpiau) nei 4 valandom narve ir t.t. Naktį turi iškentėt, manau.

Šiaip mūsų šuniukas visą naktį jau nuo gal 4 mėn išmiegodavo. Bet vos pabudus griebdavom šunį po pažastim ir bėgdavom į lauką biggrin.gif Ir dabar taip yra, jam 7 mėn., vakare vedam paskutinįkart apie 23 h, tai rytais apie 8 pažadina, nes nori į lauką.

bet jūsų šuo baisiai daug geria, kaip supratau, tai jūs tikra, kad čia ne sveikatos problemos ją taip varo šlapintis? ne koks pvz diabetas? ir , jei jai su sveikata nelabai gerai, tai nebus kankinimas šuns uždaryt narve ir priverst kentėt?
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 02 25, 19:16)


bet jūsų šuo baisiai daug geria, kaip supratau, tai jūs tikra, kad čia ne sveikatos problemos ją taip varo šlapintis? ne koks pvz diabetas? ir , jei jai su sveikata nelabai gerai, tai nebus kankinimas šuns uždaryt narve ir priverst kentėt?

Geria, bet net nezinau ar cia per daug, ar normalu.. Pas mus ir oras siltesnis, siandien tarkim +24, tai is lauko grizus gere daug. Siaip neatrodo, kad turetu kokiu sveikatos bedu, nezinau net g.gif
Ji ne tik sisioja, ji ir kruvas namie palieka.. Nemanau, kad cia del sveikatos sutrikimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 02 25, 19:16)
Pirma reikia pripratinti šunį prie narvo, paskui ilgam uždaryt. Pasiskaitykit apie crate training internete.

Mes, kai šuo buvo dar mažiukas, vadovaudavomės tokia taisykle - skaičius mėnesiais + 1. Tai kai buvo 3 mėn palikdavom NE ILGIAU (dažniausiai trumpiau) nei 4 valandom narve ir t.t. Naktį turi iškentėt, manau.

Šiaip mūsų šuniukas visą naktį jau nuo gal 4 mėn išmiegodavo. Bet vos pabudus griebdavom šunį po pažastim ir bėgdavom į lauką biggrin.gif Ir dabar taip yra, jam 7 mėn., vakare vedam paskutinįkart apie 23 h, tai rytais apie 8 pažadina, nes nori į lauką.

bet jūsų šuo baisiai daug geria, kaip supratau, tai jūs tikra, kad čia ne sveikatos problemos ją taip varo šlapintis? ne koks pvz diabetas? ir , jei jai su sveikata nelabai gerai, tai nebus kankinimas šuns uždaryt narve ir priverst kentėt?


Šunį tikrai teks neskubant pripratinti prie narvo. Ir tai tikrai užtruks nemažai laiko smile.gif . Nėra taip, kad uždarei ir ramu.
O dėl to laiko: skaičius mėnesiais + 1 val., kol kas mažiukams tai netinka. Pati turiu dabar 2.5mėn. kalytę, tai į lauką einame kas 2 val. Tik naktį paskutinį kartą vedame apie 23 val. ir ryte 6.30- 7 val. iškenčia naktį, nepadaro.
Shalimar, o kiek kartų per dieną šeriate šunį? Gal sausas maistas visada prieinamas, kad namuose krūvų pasitaiko? Ir kiek kartų vedate šunį į lauką? Gal jis ten per trumpai būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalelė: 25 vasario 2016 - 20:18
Taip taip, del pratinimo prie narvo zinau, kad po truputi. Ir jau zinau, kas tikrai daznai lis i narva, tai mano vaikai biggrin.gif Gal ir suniui drasiau del to bus.
Seriu 2 kartus per diena. Maistas neprieinamas, jis suedamas per kelias sekundes ir isblizginamas indas smile.gif I lauka keliauja 5 kartus per diena, padaro visada. Dar toks dalykas, kad tarkim jei as su ja namie, tai isbuna ir sesias valandas be jokiu nelaimiu, bet uztenka man iseiti, kad ir siuksliu isnesti, garantuotai bala. Kartais mastau, gal maistas netinka.. Vakar 1 nakties lauke kruva paliko, 6 ryto jau namie, dabar 19 vel padare. Iki ryto garantuotai bus dar, lauke ar namie cia jau sekmes dalykas. As suprasciau, jei tos "nelaimes" pasitaikytu kartais, visgi dar nera suauges suo, bet jos kasdien.. Ir tos balos tai ne ezerai, o daznai mazos balutes, tai turbut ne del smarkaus noro. Ka besakyti, manau tokio amziaus suo jau turetu iskenteti per nakti, tuo labiau kad taip velai paskutini karta vedu.. g.gif

Beje del 107cm dydzio narvo man cia vienas zmogus garantuoja, kad toks labai sunkiai telpa i automobili, ir labradorui pilnai pakanka 91 g.gif Bet as internete kiek ieskau, tai visi rekomenduoja 107 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 25 vasario 2016 - 20:37
Naktį tikrai gali iškentėt. Tik gal vakare vandenį ribot kažkiek. Bet jei labai šilta, negerai.
Aš visus savo šunis nuo pirmos dienos krausčiau į narvą. Ir naktį nė vienas nekėlė nepasitenkinimo, nes dažniausiai patys ieškodavo ramaus kampo numigti po mūsų veiklos. Dieną pacypaudavo, jei aplink slampinėdavau. Tai kai nutildavo išleisdavau, paskui ką nors įdomaus įduodavau veikti. Bet su sąlyga, kad narve. Nori graužt kongą - narve. Kad ir atidarom durelėm. Bet jei išeina lauk iš jo, atimu. Staigiai suprato biggrin.gif narve sėdėdavo ir vizgindavosi, nes tik jame gaudavo smile.gif
O cypavimu prisikviest mane visada būdavo BLOGAI. Ne vien narve, bet ir prie durų, prie šaldytuvo ar bliūdelių. Aš ateidavau baisi, pikta ir rėkaujanti smile.gif

Pamatuokit mašiną, pas mus puikiai tilpdavo 120 cm. Kiekviena skirtingai.
O trumpom kelionėm labrui užtektų 91, bet ilgesniam buvimui jau gali būt mažokas.
Atsakyti
Shalimar, iš tikro viską darote kaip reikia smile.gif , tik šuo ne lotuliukas.gif Mano draugės labradorė taip elgėsi. Mes nusprendėme, kad tai kerštas (kai kas nepripažysta šuns keršto) ar stresas būti paliktai. Manau reikia tikėtis, kad šuo tai išaugs smile.gif Na, net neturiu kitų minčių. Kiek mėnesių jam buvo, kai pasiėmėt šuniuką?
Atsakyti
Nusipirkau! Mano vyras netiki, kad ji ten nieko nepridarys.. As kazkaip bandau optimistiskai ziureti unsure.gif Kaip manot, ar ne per didelis narvas? I ciuzini nekreipkit demesio, cia maniskes silpnybe grauzti tokius dalykus, siunu nauja smile.gif
Kai pastaciau, idejau skanestu, puole vidun, ede, gulejo, nieko ji nebijo. Dabar su vaikais sulinde, visi kartu sedi. Tai negi man savaite laukti, kol uzdaryti galesiu (patarimuose tiek siulo laukti)?? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 27 vasario 2016 - 12:35
As siand pameginau is uzdaros patalpos iskeist.Nieko gero..Pridare. verysad.gif Gryzom is misko..koki puavalandi po namus palakste.ir...Uzdarytas isbuna.Nei karto nepridare.Ir tegul sedi.As laiko ir kantrybes turiu.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Ateinu pas jus patarimo. Turime 3 men. pudeliuka. Visus skiepukus gavome, bet i lauka dar neiname, eisim tik uz poros savaiciu. Iki siol darydavo savo reikalus tvarkingai ant palutes (tiesa su rimtesniu reikaliuku ne visada, bet i tai nekreipem demesio) o pries pora dienu pradejo daryti kur papuola, kas cia jam nutiko? Ar taip buna ir kodel?
Atsakyti