Įkraunama...
Įkraunama...

Šuo savo reikalus daro namie

QUOTE(noriuzako @ 2007 04 08, 17:21)

Nu jo, nieko paguodžiančio doh.gif mes nakčiai dar laikraštį patiesiam, bet kai jau buna šlapias, būna, kad padaro tiesiai ant grindų, o kakutį visada ant grindų padaro. kažin, jei nebūtų laikraščio, gal po kiek laiko jau ir nedarytų visai? Jei laikraštį supranta kaip savo tualetą, tai ką darytų, jei jo nerastų? Iš pradžių, kai naktį atlikdavo savo reikalus, tai stengdavosi ką nors pažadint, kad pakeistum jai laikraštį, o dabar tik padaro ir tyliai eina miegot. O keltis naktį ir eit į lauką labai jau nesinori, bet jei situacija nesikeis, reikės kažką galvot g.gif
Atsakyti
šuniui beveik du metai. patinas.
kadangi dažnai būna namie vienas, tai būdavo, kad padarydavo kokią balutę ant grindų neiškentęs. bet kuo toliau, tuo reikalai prastėja. ėmė daryti piktybiškai. privaro netgi kai kas nors yra namie, be to, pradėjo "žymėti" baldus, duru staktas, veidrodį. ir tai tikrai ne tas atvejis, kad neiškentė. viršūnė buvo, kai man sėdint prie kompiuterio, šuo atėjo į kambarį ir pamačiau, kai jis kelia koją ant sofos...
ir baram, ir gėdijam, ir baudžiam, ir giriam kai daro lauke...
nu bet kaip kovot su tokiu piktybišku elgesiu?
Atsakyti
Skaitykit ČIA
Atsakyti
Šunys piktybiškai nemoka daryt.
Čia kitos priežastys.
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2007 04 27, 15:07)
Šunys piktybiškai nemoka daryt.
Čia kitos priežastys.


kai ant akių taikosi daryti -- tai ne piktybiškumas?
arba į vieną kambarį namie rečiau įleidžiam, tai kartą įtaikė pro durų plyšį kelioms minutėms -- tuo pačiu ir sofą apvarė.
ir kai padaro ant baldų -- tai būtent kelis lašiukus, atrodo, kad labai stengėsi išspausti.

iš papildomų problemų turim ta, kad mama šunį be proto lepina.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 04 27, 16:04)
iš papildomų problemų turim ta, kad mama šunį be proto lepina.

tai va čia ir yra problemos esmė ax.gif tada kai kas nors jam neįtinka jis jums kerštauja rolleyes.gif mamai reikia duot velnių, tegu pati tada ir valo jo nešvarius darbelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 04 27, 16:15)
mamai reikia duot velnių, tegu pati tada ir valo jo nešvarius darbelius mirksiukas.gif


tai kad šuo labiau jos negu mano. o valom pakaitom... kas randa tas valo.
o jam neįtinka daug kas. pvz. jis labai nervuojasi kai mama telefonu šneka. tuomet elgiasi tikrai piktybiškai. žirėdamas į akis nutraukia nuo sofos pagalvę ar užtiesalą ir ima draskyt. ir dar sakot kad šunys piktybiškai nemoka. dar ir kaip moka.
Atsakyti
Koks šuo ir ką jis gyvenime veikia?
Atsakyti
šuo paprasčiausias "dvarniaška". nedidelis, kažkuo užneša į Džeką Raselą.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 04 27, 16:38)
šuo paprasčiausias "dvarniaška". nedidelis, kažkuo užneša į Džeką Raselą.


O ką jis veikia gyvenime? Kiek per dieną gauna fizinio ir protinio krūvio?
Atsakyti
Man tai panašu, kad patinukas subrendo ir stato namiškius į vietą, žymisi teritoriją, kad jūs žinotumėte, jog čia viskas jo. Ir jūs esate jo pavaldiniai gaujoje, o jis namie - šeimininkas. Auklėjimo vaikinui trūko vaikytėje ir gero diržo laiku...
Atsakyti
O man atrodo, kad šuo gauna nepakankamai dėmesio ir neturi jokios veiklos.
Atsakyti