Įkraunama...
Įkraunama...

KLAIPĖDOS DARŽELIAI

QUOTE(ČIČI @ 2008 12 22, 11:41)
O tai kas čia taip neleido?

aukėtojos dar gerokai prieš šventę aiškiai pasakė, kad fotografuoti nebus galima - direktorė neleido, todėl arba išsirenkam savo fotografą, arba prašom fotografo "P" paslaugų. Bet kadangi tai buvo pasakyta jau po susirinkimo, tėvai nieko nenusprendė ir gavosi taip kaip visada, kad fotkina kas nori thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2008 12 22, 11:59)
aukėtojos dar gerokai prieš šventę aiškiai pasakė, kad fotografuoti nebus galima - direktorė neleido, todėl arba išsirenkam savo fotografą, arba prašom fotografo "P" paslaugų. Bet kadangi tai buvo pasakyta jau po susirinkimo, tėvai nieko nenusprendė ir gavosi taip kaip visada, kad fotkina kas nori  thumbup.gif


Man niekas nieko nesakė, todėl fotografu "P" būsiu pati biggrin.gif
Atsakyti
Niu, buvo ir pas mus tas profesionalas... Nežinau, gal tas, gal kitas... bet prieš renginį tėvų atsiklausė, ar bus norinčių iš jo kompaktą pirkt... už 50 lt. Norinčių nebuvo, tad jis net nefilmavo. Filmavo patys tėvai, kas norėjo, kiek norėjo... biggrin.gif
Prula, musiau jūsų direktorė su profesionalu sandėrį buvo sudarius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2008 12 21, 16:54)
Ar kur nors dar darželiuose taip yra, kad per eglutės pasirodymą neleidžiama tėvam fotografuoti (tik vienas fotografas galimas, arba iš tėvų tarpo, arba samdomas)...  g.gif blyn marazmas kažkoks  lotuliukas.gif

Kiek buvo švenčių tai visada fotografuojame, niekas nieko nesako. smile.gif
Atsakyti
Mūsų šventė praėjo labai gražiai. Vaikai dainavo, šoki, deklamavo. Ir visai senio nebijojo. Toks gerietis , švelniu balsu pasitaikė. Ane , Amrina mirksiukas.gif O mažasis vakare aptarinėdamas šventę , pareiškė man, jog senis buvo mergaitė , o ne berniukas. lotuliukas.gif doh.gif
dėl fotografų jokių nurodymų nebuvo. Visi fotkino, filmavo kas norėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drum: 22 gruodžio 2008 - 19:45
QUOTE(Drum @ 2008 12 22, 19:43)
Mūsų šventė praėjo labai gražiai. Vaikai dainavo, šoki, deklamavo. Ir visai senio nebijojo. Toks gerietis , švelniu balsu pasitaikė. Ane , Amrina  mirksiukas.gif  O mažasis vakare aptarinėdamas šventę , pareiškė man, jog senis  buvo mergaitė , o ne berniukas. lotuliukas.gif  doh.gif
dėl fotografų jokių nurodymų nebuvo. Visi fotkino, filmavo kas norėjo.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Buvo ir pas mus tas "profesionalas", bet mums niekas nesakė, kad negalim fotografuoti biggrin.gif Bet geriausias bajeris buvo mano Aistė, ji švents metu vienai mergaitei pasakė, kad senis netikras ( tai girdėjo visi tėvai, vaikai gal ir ne visi ) g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 12 23, 08:29)
Buvo ir pas mus tas "profesionalas", bet mums niekas nesakė, kad negalim fotografuoti  biggrin.gif  Bet geriausias bajeris buvo mano Aistė, ji švents metu vienai mergaitei pasakė, kad senis netikras ( tai girdėjo visi tėvai, vaikai gal ir ne visi )  g.gif

lotuliukas.gif O senis buvo iš lėlių teatro su Kalėdų senio senele ir jos juodu šėšėliu? Nes tas senis tai doh.gif barzda per mūsiškį pasirodymą taip nukrito, o ūsai tai natūralus kelių dienų juodas šeriukas doh.gif lotuliukas.gif
Įdomiai, kad jums ČIČI nieko nesakė dėl fotografo, tai ko ta mūsų grupė tokia išskirtinė g.gif kiba tėvai nevaldomi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2008 12 23, 09:16)
lotuliukas.gif  O senis buvo iš lėlių teatro su Kalėdų senio senele ir jos juodu šėšėliu? Nes tas senis tai  doh.gif barzda per mūsiškį pasirodymą taip nukrito, o ūsai tai natūralus kelių dienų juodas šeriukas  doh.gif  lotuliukas.gif
Įdomiai, kad jums ČIČI nieko nesakė dėl fotografo, tai ko ta mūsų grupė tokia išskirtinė  g.gif kiba tėvai nevaldomi  mastau.gif


Tas pats senis, bet man tai jis visai nepatiko... kazkokias nesamones ten sau burbejo ir viskas doh.gif
Atsakyti
doh.gif ir pas mus tas pats doh.gif ... Tai keliems vaikams atsibodo tas balaganas, jie nulėkė prie maišo ir pradėjo jį ten visaip nagrinėti ir tyrinėti - ką jau ten tų dovanų gaus... Ir parlekia mano šarka pykdama - maaaamaaaa, ten Raudonkepuraitės žaidimas doh.gif lotuliukas.gif (o mes tokį jau turim, kaip, čia, tipo, dabar) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 12 23, 12:35)
doh.gif ir pas mus tas pats doh.gif ... Tai keliems vaikams atsibodo tas balaganas, jie nulėkė prie maišo ir pradėjo jį ten visaip nagrinėti ir tyrinėti - ką jau ten tų dovanų gaus... Ir parlekia mano šarka pykdama - maaaamaaaa, ten Raudonkepuraitės žaidimas doh.gif  lotuliukas.gif (o mes tokį jau turim, kaip, čia, tipo, dabar) doh.gif


Tai kaip baigėsi dėl dovanos?

Pas mus šiemet senis superinis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 12 23, 13:38)
Tai kaip baigėsi dėl dovanos?


irnesakyk.gif gerai baigėsi - gi "kalėdų senis" žinojo, ką mes turim namie, o ko ne biggrin.gif
Atsakyti