Įkraunama...
Įkraunama...

Raudondvario mamytes...

QUOTE(KreKre @ 2008 10 14, 16:13)
o as ryt i darba vaziuosiu...reik po astuoniu koki 10min but antroj ligoninej, bet jauciu is namu reikes isvaziuot pries septynias... jooo kol nusistoves viskas, nemazai teks pasinervuot



o jei ne paslaptis tai kur ten dirbi? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgeleuogele: 15 spalio 2008 - 18:36
Ne, ne paslaptis biggrin.gif As rezidente ir si menesi darbuojuos vaiku infekcinej ligoninej.

O siaip visai kol kas normaliai tas vazinejimas, ypac kai reguliuoja. ziuresim kaip bus toliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2008 10 17, 18:27)
O siaip visai kol kas normaliai tas vazinejimas, ypac kai reguliuoja. ziuresim kaip bus toliau  cool.gif

sutinku drinks_cheers.gif
o aplink gali važiuoti kas neskaičiuoja pinigų benzui, nes tiek papildomų km kiekvieną dieną doh.gif , aš ir taip pravažinėju +-45, nes man iki darbo nuo namų 20km, tai atgal, o jei kažkur dar reikia, tai jei važiuoti aplinkeliu, tai įdomu kiek laiko bako benzo užtektų g.gif
Atsakyti
sveikutes,cia as taip isiterpiu i jusu pokalbi,bet labai noriu paklausti blush2.gif
mes norime pirkti siuo metu busta Raudondvary,ir norejau paklausti kaip su tais darzeliais pas jus,kokios eiles,nes va mamyte rase,kad neprieme.Mano sunus dar mazas,bet juk dabar sako labai sunku papulti i darzeli ax.gif gal kas galite man papasakoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 21, 22:38)
sveikutes,cia as taip isiterpiu i jusu pokalbi,bet labai noriu paklausti blush2.gif
mes norime pirkti siuo metu busta Raudondvary,ir norejau paklausti kaip su tais darzeliais pas jus,kokios eiles,nes va mamyte  rase,kad neprieme.Mano sunus dar mazas,bet juk dabar sako labai sunku papulti i darzeli ax.gif gal kas galite man papasakoti blush2.gif

manyčiau, kad viskas įmanoma rolleyes.gif , paremsit darželį ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 21, 22:38)
sveikutes,cia as taip isiterpiu i jusu pokalbi,bet labai noriu paklausti blush2.gif
mes norime pirkti siuo metu busta Raudondvary,ir norejau paklausti kaip su tais darzeliais pas jus,kokios eiles,nes va mamyte  rase,kad neprieme.Mano sunus dar mazas,bet juk dabar sako labai sunku papulti i darzeli ax.gif gal kas galite man papasakoti blush2.gif


Ir dar, neminek kad tik ruosiates pirkti, sakyk kad gyvenate ten, ir uzsirasyk kuo greiciau, tai tada sansu daug
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 21, 21:38)
sveikutes,cia as taip isiterpiu i jusu pokalbi,bet labai noriu paklausti blush2.gif
mes norime pirkti siuo metu busta Raudondvary,ir norejau paklausti kaip su tais darzeliais pas jus,kokios eiles,nes va mamyte  rase,kad neprieme.Mano sunus dar mazas,bet juk dabar sako labai sunku papulti i darzeli ax.gif gal kas galite man papasakoti blush2.gif



QUOTE(KreKre @ 2008 10 22, 07:14)
Ir dar, neminek kad tik ruosiates pirkti, sakyk kad gyvenate ten, ir uzsirasyk kuo greiciau, tai tada sansu daug

mums buvo problema net su prasymu... neprieme prasymo kol neisimemem visokiu ten pazymu sad.gif eiles i lopseli be proto... mano akimis sansas patekti i lopseli yra tik tada jei pradesite eiti nuo 2 metu (ar nuo keliu ten priima g.gif ). t.y. kai tik formuojama grupe, nes poto isiterpti i jau suformuota grupe ne visada net paremus darzeli iseina... mes jauciu spjausim i tuos raudondvario darzelius ir lankysim savo sena darziuka Eiguliuose smile.gif galvoju nuo kitu metu ten ir mazaja uzrasyti...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 10 22, 12:18)
mums buvo problema net su prasymu... neprieme prasymo kol neisimemem visokiu ten pazymu sad.gif  eiles i lopseli be proto... mano akimis sansas patekti i lopseli yra tik tada jei pradesite eiti nuo 2 metu (ar nuo keliu ten priima  g.gif ). t.y. kai tik formuojama grupe, nes poto isiterpti i jau suformuota grupe ne visada net paremus darzeli iseina...  mes jauciu spjausim i tuos raudondvario darzelius ir lankysim savo sena darziuka Eiguliuose smile.gif galvoju nuo kitu metu ten ir mazaja uzrasyti...

oho,tai reikes jau eiti apsiklausineti nieko nelaukus.I darba tai teks grizti,o aukle gauti irgi nelengva g.gif aciu uz ispejimus 4u.gif
gal su laiku prie jusu prisijungsiu ax.gif
Atsakyti
sveikos,dar reikia vieno patarimo.Susinervinus esu tai ne tas zodis.Kokios kalbos sklinda,kad Raudondvary neverta isigyti busto del nelabai kokios kanalizacijos? mus pradejo atkalbineti del va to dalyko doh.gif bet tai jus gyvenat,va ir nesenai viena mamyte atsikelusi kaip nraso.Ar cia tik nepagristos kalbos? jei ka zinote,tai papasakokite ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 23, 09:08)
sveikos,dar reikia vieno patarimo.Susinervinus esu tai ne tas  zodis.Kokios kalbos sklinda,kad Raudondvary neverta isigyti busto del nelabai kokios kanalizacijos? mus pradejo atkalbineti del va to dalyko doh.gif  bet tai jus gyvenat,va ir nesenai viena mamyte atsikelusi kaip nraso.Ar cia tik nepagristos kalbos? jei ka zinote,tai papasakokite ax.gif
aciu 4u.gif

o ka reiskia "nelabai kokia kanalizacija" g.gif kuo tas reiskinys pasireiskia?
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 23, 10:08)
sveikos,dar reikia vieno patarimo.Susinervinus esu tai ne tas  zodis.Kokios kalbos sklinda,kad Raudondvary neverta isigyti busto del nelabai kokios kanalizacijos? mus pradejo atkalbineti del va to dalyko doh.gif  bet tai jus gyvenat,va ir nesenai viena mamyte atsikelusi kaip nraso.Ar cia tik nepagristos kalbos? jei ka zinote,tai papasakokite ax.gif
aciu 4u.gif

o kur bus tas jūsų būstas? senuose daugiabučiuose ar naujuose namuose?
Atsakyti
naujas namas Lomankose ar ten didvyriuose,vienur raso vienaip kitur kitaip ,kad ten kaimas Didvyriu.Pasake taip-kad jei paciame Raudondvaryje kyla problemu su miesto kanalizacija,kazin kaip ji veiks nutiesta iki sios naujos gyvenvietes.Tai va kokios tos problemos,tai dar sestad aiskinsimes ar cia su pajungimu ar cia prasta nuoteka susije.tai sakau gal kas gyvenat nuosavam name su miesto komunikacijom,ar jums kokiu bedu kyla g.gif
Atsakyti