Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

pamirsau pagirti ceburekus 4u.gif 100 metu nevalgius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 15, 21:56)
pamirsau pagirti ceburekus 4u.gif  100 metu nevalgius  doh.gif

kaip uzsimaniau cebureku! doh.gif
gal galetum patikslint proporcijas? nes ypac keista kad i farsa reik pilt kefyro ,tai butu idomu suzinot mazdaug kiekius 4u.gif
Atsakyti
Ir as jungiuos prie jusu.
Siandien kepiau pagal sroves recepta sonine su farsu.
Niam niam
Vyras gyre mirksiukas.gif
user posted image
Valgem su raugintu kopustu salotom.
Labai nekritikuokit blush2.gif
Atsakyti
..nu paskutiniai visu patiekalai..suviliojo kaip reikiant..visi iki vieno.. doh.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 15, 12:54)
balandelius kai darau pirma juos apkepu keptuveje,o tada jau i puoda dedu troskinti,man taip skaniau[bet kaip sakoma del skonio nesigyncisim]. smile.gif

drinks_cheers.gif asapvolioju miltuose ir apkepinu thumbup.gif

QUOTE(mamkaa @ 2008 10 15, 14:31)
Zuvies kepsniukas us moliugu padazu:

Salotas kaip darai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 12, 19:17)

kiaušinis keptas šoninėje

sviezia sonine (galima ir rukyta, arba juostelemis supjaustyta desrele) ismusiau su prieskoniai.
kepiau TW silikoninėje keksiukų formoje.
Į formeles (ziedeliu) įdėjau sonine, įmušiau kiaušinį į viduriuką, užbarsčiau prieskoniai.
kepiau orkaitėje, 180 laipsnių, apie 50 min. (su desrele, ar rūkyta šonine kepti trumpiau)
user posted image



Šaunioji forumietė Glacee taip pat pasidalino šito patiekaliuko idėja 4u.gif

Kiaušinienė kumpio krepšelyje


Atsakyti
QUOTE(Linucia @ 2008 10 15, 21:55)
Šaunioji forumietė Glacee taip pat pasidalino šito patiekaliuko idėja  4u.gif

Kiaušinienė kumpio krepšelyje

irrrrrrrrrrr..... g.gif
Atsakyti
Jurguliux kiaušinukai su šonine atrodo labai skaniai bigsmile.gif aš karts nuo karto užsimanau kiaušininių patiekalų, reiks išmėginti thumbup.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 15, 22:48)
irrrrrrrrrrr.....  g.gif

Naktibalda, man atrodo, kad Linucia pasielgė labai korektiškai ir nurodė ir originalios reepto idėjos autorę. Ar tuo "irrrrrr" tu taip pat išreiškei susižavėjimą patiekalu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 15 spalio 2008 - 23:01
QUOTE(Bahama mama @ 2008 10 15, 23:55)
atrodo labai skaniai  bigsmile.gif aš karts nuo karto užsimanau kiaušininių patiekalų, reiks išmėginti  thumbup.gif
Naktibalda, man atrodo, kad Linucia pasielgė labai korektiškai ir nurodė ir originalios reepto idėjos autorę. Ar tuo "irrrrrr" tu taip pat išreiškei susižavėjimą patiekalu?  biggrin.gif

nu sakykim taip ax.gif ,(nors prisipažinisu supratau šiek tiek kitaip) man tas patieklas labai thumbup.gif , tik kol mano bernas tokių kiaušių nevalgys tai neteks gaminti ax.gif
Atsakyti
"receptas iš lenkų forumo cincin" - pati glacee nepretenduoja i sito patiekalo autoryste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 15, 23:02)
nu sakykim taip  ax.gif ,(nors prisipažinisu  supratau šiek tiek kitaip) man tas patieklas labai  thumbup.gif , tik kol mano bernas tokių kiaušių nevalgys tai neteks gaminti  ax.gif

aišku smile.gif O tu savo mažiui dar neduodi kiaušinių? Mano lapnoja, tik padavaj tongue.gif (nepiktnaudžiaujam, aišku)

Kad postas būtų labiau į temą, tai parašysiu, kad ryt, jei neatsiras kokių nors neatidėliotinų reikalų, bandysiu gaminti čičinsko kepsniukus su kalakutiena. Jei jau pagaminsiu, pasistengsiu įkelti foto ir čia ax.gif Man ši tema yra tikras išsigelbėjimas, kai pastoviai iš savo šeimynos, paklausus, ką pagaminti, girdžiu standartinį atsakymą :"Mums tas pats, ką pagaminsi, tas bus gerai" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 15 spalio 2008 - 23:08
Tokios va salotos va salotos, nužiūrėtos iš Oliverio biggrin.gif
Reiks: bulvių,natūralaus jogurto,druskos,pipirų,agurko,baziliko,krapų,citrinos ir lašišos pagal skonį,sūdytos arba rūkytos.
Bulvės supjaustom gabaliukais ir išverdam, tada pabarstom druskos,pipirų ir biški palaistom su alyvuogių aliejumi.Kol dar karštos sumaišom su padažu ir paliekam aušti.Po to supjaustom žalią agurką gabaliukais,baziliką ir krapus ir sumaišome su bulvėmis.
Padažui jogurtą paskaniname druska,pipiriukais,citrinos sultis.
Dedam į lėkštę ir ant viršaus sudedam lašišos gabaliukus.

user posted image

O čia želė supilta į apelsino puselės ir supjaustyta.

user posted image
Atsakyti