Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

O as toki kvaila klausima turiu.. Joanai.. 4u.gif ar cia nuo kiausu priklauso ar nuo virimo, kad pas tave tas viduriukas taip graziai gaunas.. nu pas mane tai sone kur buna tai vel.. o pas tave tokie visi taisiklingi.. 4u.gif cia as apie farsiruotus kiausinius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 08, 18:53)
O as toki kvaila klausima turiu.. Joanai.. 4u.gif  ar cia nuo kiausu priklauso ar nuo virimo, kad pas tave tas viduriukas taip graziai gaunas.. nu pas mane tai sone kur buna tai vel.. o pas tave tokie visi taisiklingi.. 4u.gif cia as apie farsiruotus kiausinius  4u.gif

šį kartą gavosi gerai, šiaip būna, kad tryniukai tai žemiau, tai aukščiau, o pirkau maximoj optimos kiaušinius, verdu visada 10 minučių po užvirimo, nieko ypatingo nedarau smile.gif čia manau nuo kiaušinių priklauso, aš įdarytiem perku mažesnius visada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 11 08, 19:59)
šį kartą gavosi gerai, šiaip būna, kad tryniukai tai žemiau, tai aukščiau, o pirkau maximoj optimos kiaušinius, verdu visada 10 minučių po užvirimo, nieko ypatingo nedarau  smile.gif čia manau nuo kiaušinių priklauso, aš įdarytiem perku mažesnius visada  4u.gif





Va va..man ir taip buna.. unsure.gif del to ir nustebau kaip cia jums tokie grazus gavos.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 11 08, 18:06)
aš taip seniai dariau, kad net sudėties klausiau merginų  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai.... as galvojau, kad tokie dalykai nepasimirsta, kaip balta misraine, juk senais laikais praktiskai daugiau jokiu misrainiu ir nebuvo per balius laugh.gif

QUOTE(amber123 @ 2008 11 08, 18:53)
O as toki kvaila klausima turiu.. Joanai.. 4u.gif  ar cia nuo kiausu priklauso ar nuo virimo, kad pas tave tas viduriukas taip graziai gaunas.. nu pas mane tai sone kur buna tai vel.. o pas tave tokie visi taisiklingi.. 4u.gif cia as apie farsiruotus kiausinius  4u.gif

kiek zinau tai priklauso nuo kiausiniu sviezumo... virimas itakos neturi g.gif o kad nesuskiltu ir geriau luptusi i vandeni reikia ideti ziupsneli druskos.. (zinoma jei virsit daugiau nei priklauso tai vis tiek suskils cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 08, 20:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif prajuokinai.... as galvojau, kad tokie dalykai nepasimirsta, kaip balta misraine, juk senais laikais praktiskai daugiau jokiu misrainiu ir nebuvo per balius  laugh.gif
kiek zinau tai priklauso nuo kiausiniu sviezumo... virimas itakos neturi g.gif o kad nesuskiltu ir geriau luptusi i vandeni reikia ideti ziupsneli druskos.. (zinoma jei virsit daugiau nei priklauso tai vis tiek suskils cool.gif )

aga, prajuokinau, o vat rimtai neprisiminiau lotuliukas.gif nors galvojau viską taip pat, bet man gi amžinai "ko nors trūksta" doh.gif

o kiaušinius bent aš dedu į šaltą vandenį, tada laukiu kol užvirs ir 10 minučių panašiai, nes anksčiau dėdavau į karštą, 80 % suskilinėdavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 08, 21:27)
kiek zinau tai priklauso nuo kiausiniu sviezumo... virimas itakos neturi g.gif o kad nesuskiltu ir geriau luptusi i vandeni reikia ideti ziupsneli druskos.. (zinoma jei virsit daugiau nei priklauso tai vis tiek suskils cool.gif )





Nu lyg tai sviezius perkam.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika_150 @ 2008 11 08, 19:54)
atrodo tai  thumbup.gif  reiks kada pasidaryt  mirksiukas.gif



QUOTE(6663 @ 2008 11 08, 19:56)
wow, kokio grazumelioooo 4u.gif


aciu 4u.gif

QUOTE(JoanaS @ 2008 11 08, 20:06)
o kaip gražu  bigsmile.gif kaip tik turiu visko, reiks pasidaryt vakarienei prie arbatos  thumbup.gif  thumbup.gif


aha, cia galima ivairiu variantu prigalvoti mirksiukas.gif
pvz labai patiko prie vyno su mozarela suriu, zalumynais ir siek tiek alyvuogiu aliejaus ax.gif
Atsakyti
ojezusmarija kokių čia nuostabybių skanumynų pilna essen.gif nu jūs šaunuolės, ne kitaip thumbup.gif
Atsakyti
kaip padaryti tą avokado padažą? avokadą su blenderiu sutrinti? ar dar kažkas dedasi?

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čerčikas @ 2008 11 09, 13:04)
kaip padaryti tą avokado padažą? avokadą su blenderiu sutrinti? ar dar kažkas dedasi?

ačiū 4u.gif

avokadas, citrinos sultys ir česnakas, viską sutrinam su blenderiu mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės,nu ir grožybių jūs prigaminate thumbup.gif kiekvieną dieną vis kas nors naujo ir nuostabiai atrodančio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pas jus įlindus prisirankiojau idėjų vakarykščiam baliui, tai parodysiu savo užkandėles ax.gif buvo laaabai skanu ir rekordišku greičiu dingo viskas iš lėkščių thumbup.gif

sumuštinukai su rūkyta lašiša [attachmentid=164157]

vėrinukai su slyviniais pomidoriukais, kažkokia rūkyta dešra ir marinuotais agurkiukais [attachmentid=164158]

vaisių vėrinukai su vynuogėm, mandarinais, kiviais ir slyvom [attachmentid=164159]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 09 lapkričio 2008 - 17:15