Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2008 12 02, 11:28)
g.gif gal jau perpildyta savo dezute turi, gal pabandyk prasitrinti seniai idetus failus ir leis didesne ikelti
Papildyta:
idesiu parodyti kokie man gavosi Cinside riesutai karamelei... skiriasi kaip diena ir naktis isvaizda unsure.gif , bet buvo skanus rolleyes.gif
user posted image


o kaip juos pagaminti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2008 12 02, 15:33)
o kaip juos pagaminti? 4u.gif


Prasom:
http://patiekalai.bl...-karamelje.html
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2008 12 01, 11:14)
Skanaus!  ax.gif

Vaizdelis thumbup.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
labas mergickos, siaubingai pasiilgau niam temu..neturejau interneto pora savaiciu..
dabar visa apsiseilejus sedziu ir skaitau, ka praleidau, jau apie pora val.. biggrin.gif ..

siaubingai skaniai prigaminot.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 02, 11:28)

idesiu parodyti kokie man gavosi Cinside riesutai karamelei...

Man tavieji dar graziau atrodo, tokie nesudziuve thumbup.gif Su mielu noru sukapociau blush2.gif

QUOTE(6663 @ 2008 12 02, 17:53)
neturejau interneto pora savaiciu..


Tikra kankine lotuliukas.gif Uztat dabar galesi atsigriebti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 02, 17:57)
Man tavieji dar graziau atrodo, tokie nesudziuve thumbup.gif Su mielu noru sukapociau blush2.gif

mirksiukas.gif aciu, ale as norejau tokiu biriu ir aplipusiu, o nesusikaramelizavusiu... tik vat niekaip nesuprantu kodel taip gavosi... viska dariau pagal recepta g.gif
Atsakyti
Voveruška jau grožio pridarei swoon.gif thumbup.gif .
Išvis jau apsiseiliojus sėdžiu doh.gif .Šaunuolės visos 4u.gif .Prisigaudžiau idėjų iš jūsų ir savaitgalį dariau įvariausių užkandėlių smile.gif .Iškart persiprašau už foto kokybę doh.gif


Paprasti sumušitnukai su ikrais,karėje-į sloksniuotą tešlą suvyniotas faršas,supjaustyta riekelėmis ir iškepta
user posted image

Rafaelo.Pikantiška mišrainė(virtas kiaušinis,tarkuotas sūris,majonezas,česnakas) apvolioti šaldytų krabų lazdelių tarkiuose.
user posted image

Lavašas su saliamiu (man su lašiša kažkodėl nepatinka)
user posted image

Forminė balta duona,viduje picinė dešra(šlapiankė su sūriu ir paprika) iškepta spec.keptuvėje(paklausa net prajuokino laugh.gif)
user posted image

Fetos sūris su alyvuogių griežinėliais,šiek tiek matosi vėrinėliai-višitienos krūtinėlė,agurkėlis,sūris,paprika,kai kur vyniotinis liežuvio-ausų,alyvuogės
user posted image

Baklažanų nedėsiu,nes itin nekaip gavosi foto doh.gif .Bet Nerytei didelis dėkui - baisiai skanūs 4u.gif .Foto pasiskolinsiu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
mammka, gaila, kad jau buvo balius, tai prasyciausi i svecius rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Neryte norejau taves paklaust del Kreveciu salotu,kokias krevetes dejai?virtas ar tas kur buna savo suryme? aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 17, 12:33)
idarytos krabu lazdeles
user posted image
nesaldytas krabu lazdeles isvyniojam, uztepam pikantiska misraine, suvyniojam, i saldytuva siek tiek ir skanaus
user posted image
idaryti pomidorai
user posted image
pomidorus isvalom nuo seklyciu, issausinam ir idedam idara: skumbre, kiausiniai, marinuoti agurkeliai ir majonezas
user posted image



O kokia ta pikantiska misraine vyniojasi i krabus.??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 12 02, 21:26)
O kokia ta pikantiska misraine vyniojasi i krabus.??? blush2.gif

kiaušinis, sūris, česnakas ir majonezas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 12 02, 22:32)
kiaušinis, sūris, česnakas ir majonezas  4u.gif



Ok dekui 4u.gif

ir kur yra receptelis su tom bitutem, kas uztepta ant duonytes blush2.gif
Atsakyti