Įkraunama...
Įkraunama...

Lancome Paris

TEMA #1 Diskutuojam toliau apie LANCOME PARIS ! user posted image
Atsakyti
Lancome Ruduo 2008 Lancome
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar naujenos....

user posted image
POUDRE ELEPHANT TEINT Bronzer Powder - Sun of India
user posted image
RÉNERGIE MICROLIFT NIGHT R.A.R.E. ™ Superior Firming Night Cream
Beyond lifting and repositioning...Bio-Stimulating Technology.
Wake to firm, redefined contours.

user posted image
Atsakyti
Dar naujenos.... smile.gif smile.gif smile.gif user posted image :-) user posted image :-) user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 10 03, 09:33)
Dar naujenos.... smile.gif smile.gif smile.gif 


Ui kokiu groziu pridejot merginos, kaip uzsinorejau pudros su drambliu doh.gif

O sie kvepaliukai man patiko smile.gif tokie vakarui labiau tinkantys.
Lancome Maginifique
user posted image
Atsakyti
Makijazai is senesniu kolekciju :-) user posted image :-) user posted image :-)user posted image
Papildyta:
Is kolekcijos /Vasara 2008/ user posted image
Atsakyti
POUDRE ELEPHANT TEINT Bronzer Powder - Sun of India
user posted image
Isbandziau sita pudryte,visai faina,neblizgi,sakyciau kad cia ne visai pudryte o palete nes balta ir raudona "ornamenta" galima naudot kaip skaistalus. Pats idomiausias dalykelis is visos rudens kolekcijos smile.gif
Papildyta:
POUDRE ELEPHANT TEINT Bronzer Powder - Sun of India
user posted image
Isbandziau sita pudryte,visai faina,neblizgi,sakyciau kad cia ne visai pudryte o palete nes balta ir raudona "ornamenta" galima naudot kaip skaistalus. Pats idomiausias dalykelis is visos rudens kolekcijos smile.gif
Atsakyti
Paskutinis mano Lancom pirkinys - pienelis makiažo valymui. Kaip visuomet - thumbup.gif
Lancome Galatéis Douceur pienelis
user posted image
Atsakyti
MAn yra 2 nepakeičiami Lancome produktai:
1. Tušas Lancome Hypnose.
2. Juicy tubes blizgiai.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Dar teko bandyti kelias pudras, šėšėlius, priežiūros priemonių šiek tiek, neitin sužavėjo. DAr dėmesio vertas dvifazis akių makiažo valiklis. bet... aš mėgstu prausti makiažą taigi man jis ne itin reikalingas......
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 10 26, 21:39)
POUDRE ELEPHANT TEINT Bronzer Powder - Sun of India
user posted image 
Isbandziau sita pudryte,visai faina,neblizgi,sakyciau kad cia ne visai pudryte o palete nes balta ir raudona "ornamenta" galima naudot kaip skaistalus. Pats idomiausias dalykelis is visos rudens kolekcijos smile.gif


Kai pirmakart bandziau, tai pasirode labai blizgi (bet bandziau nauja), o kai teko pabandyt neseniai panaudota ir su nusitrynusiu virsumi, tai ji visiskai matine. Bet jei per visa pavirsiu braukiant sepeteliu, tai spalvyte tokia i raudonuma gaunasi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2008 11 03, 01:30)
Kai pirmakart bandziau, tai pasirode labai blizgi (bet bandziau nauja), o kai teko pabandyt neseniai panaudota ir su nusitrynusiu virsumi, tai ji visiskai matine. Bet jei per visa pavirsiu braukiant sepeteliu, tai spalvyte tokia i raudonuma gaunasi. ax.gif

Gera pudryte bet tas plemas raudonas visai ne i tema... Idomu ar jis iki dugno ar tik ant virsaus.. g.gif g.gif
Atsakyti
turiu tusa lancome hypnose onyx labai patiko tik jau i pabaiga bet reiks begt nusipirkt toki nes liuks smile.gif
Atsakyti