Įkraunama...
Įkraunama...

Lancome Paris

Mano oda yra labai jautri. Gal galetumet pakomentuoti, kas jautria oda turi,ar lancome kosmetika jums tinka, ar neberia jusu veido odos? Jau seniai sia kosmetika noriu isbandyti, bet vis nesiryztu ax.gif

Norejau atsiversti sena tema, bet kazkodel per linka, sios temos pirmojo puslapio, man nepavyksta i ja patekti blush2.gif ...
Atsakyti
Naudoju va sita krema. Super kaip patinka. Turiu sausa oda, o jis riebus. Jis tinka naudoti vyresnem amziui, matinantis, isliginantis rauksleles, suteikiantis odai svitejimo ir elastingumo. (taip parasyta aprasyme) Naudoju ji viena karta i savaite o ne kiekviena diena. Man veikia vos ne kaip maitinamoji kauke. Vienu zodziu. Man labai patinka. biggrin.gif
Lancome Absolue Premium
user posted image
Atsakyti
Noreciau isgirsti nuomoniu apie tonika Lancome tonique clarte mirksiukas.gif ar jame yra alkoholio? as turiu ir jau baigineju tonique eclat,tai neblogas,bet pradzioj grauzia veida,nes jame yra alkoholio doh.gif ir dar domina prausimosi gelis lancome gel clarte (foaming cleansing gel) bei prausimosi putos clarte mousse foaming cleanser 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PostScriptum_: 23 sausio 2009 - 12:27
as turejau lancome hypnose ligtai tusa, siaip parveztas is anglijos, tai jau ne padielka, bet kazkaip nesuzavejo ir manes isai. isvis niekada dar neteko pirkti to pacio tuso 2 kartus, nes na niekaip nerandu, kuris idealiai padazytu mano blakstienas:/ 4u.gif
o katik is vokietijos parveze tuos magnifique kvepaliukus,tai laaabai jau man jie patinka, net namie pasipurskus vaikstau ir usotau ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Liaba vaarėlį, o ką jūs manote apie padzelkas Lancome? blink.gif Man pasakojo moteriškė, kad tos padielkos [norsd ir su visais užrašais, etiketėm ir pan "made in France" ir būtent toks pats buteliukas, ir tokiom pat kalbom surašyta kaip ir sarmoj] beveik tas pats, tik jas gamina lenkams ar kaip ten, bet maždaug sakė, kad nieko blogo, daug kam patinka, o dar kaina du kartus mažesnė ir pan. ir sako - ne viena patenkinta lieka. Taigi interneto tinklapiuose ypač skelbmai.lt ir kituose tiek daug visokių moteraičių, kurios taipp ardavinėja...
Ką manot? Gal kas naudojat slapčia ar pan? smile.gif Būtų įdomu sužinoti, ar verta permokėt ir pan. Gal kas bandėt ir tą ir aną [ir original ir fake]??
Atsakyti
Turiu lancome lextreme tusa, tai jis man visai neypatingas. Antrakart nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2009 02 07, 19:47)
Liaba vaarėlį, o ką jūs manote apie padzelkas Lancome?  blink.gif  Man pasakojo moteriškė, kad tos padielkos [norsd ir su visais užrašais, etiketėm ir pan "made in France" ir būtent toks pats buteliukas, ir tokiom pat kalbom surašyta kaip ir sarmoj] beveik tas pats, tik jas gamina lenkams ar kaip ten, bet maždaug sakė, kad nieko blogo, daug kam patinka, o dar kaina du kartus mažesnė ir pan. ir sako - ne viena patenkinta lieka. Taigi interneto tinklapiuose ypač skelbmai.lt ir kituose tiek daug visokių moteraičių, kurios taipp ardavinėja...
Ką manot? Gal kas naudojat slapčia ar pan? smile.gif Būtų įdomu sužinoti, ar verta permokėt ir pan. Gal kas bandėt ir tą ir aną [ir original ir fake]??


Viena karta susigundziau ir pirkau Lancome tusa is vienos nepazistamos merginos, kuri prisiekinejo, kad is JAV veza kosmetika. Na ir esu juo labai patenkinta, jeigu ir paddelka, tai labai kokybiska.
Atsakyti
Gal butu atsiliepimu apie sitas priemones?
user posted image
Pure Focus Anti-Ageing Matifying Cream-Gel Oil-Free 50m

user posted image
Pure Focus Shine Control Moisturising Fluid 833617 50ml

user posted image
Pure Focus T-Zone Instant Matifying Powder Gel 30m

Cia misriai riebiai odai kremukai, kazi kiek pas mus kainuoja ir kaip geri, gal kas zinot 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
lancome lūpų dažai ir blizgiai man patinka. thumbup.gif negaila ir moket.tuša pirkau tai nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Labas,mergaites hi.gif girdejau,kad yra Lancome firmos kazkoks kremukas pazastims,kuris stabdo prakaitavima...atsiliepu kokiu turit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brendy_ @ 2009 03 20, 14:31)
Labas,mergaites hi.gif girdejau,kad yra Lancome firmos kazkoks kremukas pazastims,kuris stabdo prakaitavima...atsiliepu kokiu turit? 4u.gif

Berods Lancome yra Bocage dezodorai http://www.lancome.c...s...Bod_Bocage O Biotherm yra kreminis dezodorantas smile.gif
Atsakyti
As turejau tusa Lancome Hypnose visai nieko, bet antra karta nepirkcaiu.
Atsakyti