Įkraunama...
Įkraunama...

Shiseido kosmetika

QUOTE(priklausomybe @ 2009 01 06, 12:58)
Mergytes,
gal kuri nors turejot Shiseido savaiminio idegio kremuks? Kokie atsiliepimai?

turiu si, atsiliepimai labai geri
user posted image
turiu dar si prausikli, tai sausina odele, nors siaip labai skalsus, gerai nuprausia makiaza, antra karta nepirkciau nes sausina
user posted image
Atsakyti
o kur perkat visa kosmetika? galvoju gal parsisiust is kazkur pigiau iseitu nei pirkti kristi anoj?
nes pas mane tokia situacija, kad negaliu ir "neturesiu laiko" nusivilti, reiks graziai atrodyti smile.gif: eisim i vestuves, kai mano leliukui bus 1 men., tai planuoju tik rankas, veiduka, na gal kojas (krutines negaliu, nes leliuka maitinsiu) teptis, nes nzn, ka rengtis dar reikes. ir nenoriu atrodyt oranziniai nenaturaliai. nes pati esu sviesiaode, o soliariumo "nemaciau" nuo birzelio men.
gal is tikruju kazkam atsibodo ar netiko sitas idegio kremukas? galetumet perparduot? na, laiko dar truputeli turiu, bet jau galvoju kaip cia atrodysiu smile.gif



QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 01 06, 12:23)
turiu si, atsiliepimai labai geri
user posted image
turiu dar si prausikli, tai sausina odele, nors siaip labai skalsus, gerai nuprausia makiaza, antra karta nepirkciau nes sausina
user posted image

Atsakyti
user posted image
Sitas labai fainas,jis kaip gelis su granulem.Tikrai superinis smile.gif
Granules iskarto suteikia auksini-bronzini atspalvi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
D Ė M E S I O!!!
Mielosios merginos, toms, kurios susivilioja pasiūlymais internetuose, kokia APGAULĖ! Likau giliai nustebinta... Man įkišo SHISEIDO "White Lucent" clear whitening foundation cream pudrą "papigiai", ale 75 ml ir tik 100 Lt [berods, kainos tiksliai nepamenu, nes senokai tai įvyko]. O aš dirbau sarmoj, tai iš kart susiviliojau, nemažai žinojau apie Shiseido ir ujuj, kokia patenkinta bbuvau, kad taip PIGIAI ir tiek daug ml turėsiu. Nusipirkau, nunešiau tą dežutę į Sarmą ir paklausiau tokios šustros konsultantės, kuri būtent ta kosmetika užsiima. Ji pradėjo juoktis, sako, kad apgavo mane, tokios talpos apskritai negamina japonai, čia yra gaminta Lenkijoje ir tik trečioms ale šalims, žodžiu - netikra viskas. O mes susiviliojam. Ant dežutės ir dėžutėje yra tie patys lapeliai, made in Japan ir t.t. viskas kaip ir taip, kaip originalioje. Bet man sako:"Tu panaudok, mano kelios pažįstamos tai pamėgino ir jom patiko". Tai panaudojau ir iš tikrųjų, kvapas malonus, užsitepa gerai, bet ji tokia įdomi, suteikia atspalvį, bet kai įsigeria jos nesimato, žodžiu, net nežinau. Kada sulyginsiu abi, kai gausiu algą ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat Shiseido gerbėja. Turiu įvairių firmų, bet Shiseido daugiausiai ir širdis čia labiausiai linksta. Bet perku tik braškėse. LT neperku, nes labai jau kainos užkeltos.
O prasidėjo viskas prieš kokiu 4 metus nuo tos pačios lenkiškos "White lucent" pudros. Nors ir padielka, bet labai gera. Mano sesuo pas mane ale "Shiseido" pabandė ir nuėjo į Sarmą ir nusipirko pudrą, bet kitokią, nes tokios nebuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet sakė, kad mano geresnė. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2009 01 18, 20:54)
Aš taip pat Shiseido gerbėja. Turiu įvairių firmų, bet Shiseido daugiausiai ir širdis čia labiausiai linksta. Bet perku tik braškėse. LT neperku, nes labai jau kainos užkeltos.
O prasidėjo viskas prieš kokiu 4 metus nuo tos pačios lenkiškos "White lucent" pudros. Nors ir padielka, bet labai gera. Mano sesuo pas mane ale "Shiseido" pabandė ir nuėjo į Sarmą ir nusipirko pudrą, bet kitokią, nes tokios nebuvo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet sakė, kad mano geresnė. lotuliukas.gif



Wa nuo to viskas ir prasideda? Nuo lenkiškų padzielkų? g.gif Niu kiek wa bandau ją, tai iš tikrųjų visai nieko... Ir tokia kaip kreminė, liab malonus veidui jausmas ir kvapas. Tik stebiu dbr, ar nepradės berti žiauriai. Nors kitą tai jau pirksiu nebe tą lenkišką, o originalią wub.gif Bus matyt viskas, skirtumai ir panašumai. O braškės čia toks jūsų žarginas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2009 01 18, 22:07)
Wa nuo to viskas ir prasideda? Nuo lenkiškų padzielkų?  g.gif  Niu kiek wa bandau ją, tai iš tikrųjų visai nieko... Ir tokia kaip kreminė, liab malonus veidui jausmas ir kvapas. Tik stebiu dbr, ar nepradės berti žiauriai. Nors kitą tai jau pirksiu nebe tą lenkišką, o originalią  wub.gif Bus matyt viskas, skirtumai ir panašumai. O braškės čia toks jūsų žarginas?  blush2.gif

braskes yra internetine parduotuve www.strawberrynet.com smile.gif
Atsakyti
Pirmasis mano Shiseido produktas buvo Maquillage Flawless Liquid Foundation

user posted image

Lietuvoje nera,siunciausi is Braskiu,dabar tokio jau ir ten nebera.
Na ka,nuostabus makiazo pagrindas,dar tokio gero neturejau.Man patinka,kad japonu kosmetika turi daug sviesiu atspalviu.Taip ir sita rinkausi is interneto bijodama,kad gal netiks spalva,bet ji ant odos lyg istirpsta,bet maskuoja gerai,minksta ir svytinti,bet neblizganti,islaiko matiskuma.Pirkciau dar.

Toliau pirkau kompaktine pudra-pagrinda Shiseido Compact Foundation.
user posted image

Pirkau Sarmoje,todel sumokejau ryskiai per daug,nei ji siaip kainuoja (170Lt) Taciau esu patenkinta,labai gerai dengiasi su sudrekinta kempinele,sausa ne taip gerai.Is tiesu tada norejau pirkti Pressed Powder,tik nusipirkusi pamaciau,kad apsigavau.Bet Pressed Powder Sarma ir neturejo.Naudoju dar dabar,bet jau uzsisakiau BE mineraline pudra,gal iseis optimizuot:)

Dar turiu Pureness serijos veido valikli-tonika:
user posted image

Is pat pradziu buvo labai geras,nes pacios oda buvo riebesne,dabar kazkodel labai sauseti pradejo,nors nebenaudoju.Is esmes geras tonikas,tikrai tinka i berimus linkusiai odai.

To paskatinta uzsisakiau ir Pureness krema-geli:
user posted image

Geras ir sis,tik gal labiau tinka vasara-pavasari,kai ne tokie salciai,nes jis vandens-gelio pagrindu,negerai kapiliarams:) Ziemai norisi riebesnio kremo,bet kai naudojau vasara,tai tikrai drekino,svelnino ir maloniai kvepejo.

Kol kas tiek mano pazinties su Shiseido:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberte: 06 vasario 2009 - 22:16
prisijungiu ir as smile.gif vakar nusipirkau kaip tik tusa, "plojau" 89lt. tusas ilginantis, su kzk spec. plaukeliais aplipęs. Siandien pirma diena kaip isidaziau. pirmas ispudis tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai graziai prailgina ir kzk pastorina, tikiuos nenuvils doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 17:55
QUOTE(tura @ 2009 01 18, 20:54)
Aš taip pat Shiseido gerbėja. Turiu įvairių firmų, bet Shiseido daugiausiai ir širdis čia labiausiai linksta. Bet perku tik braškėse. LT neperku, nes labai jau kainos užkeltos.
O prasidėjo viskas prieš kokiu 4 metus nuo tos pačios lenkiškos "White lucent" pudros. Nors ir padielka, bet labai gera. Mano sesuo pas mane ale "Shiseido" pabandė ir nuėjo į Sarmą ir nusipirko pudrą, bet kitokią, nes tokios nebuvo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet sakė, kad mano geresnė. lotuliukas.gif


Ar neteko gauti pasenusios sios kosmetikos is braskiu, jeigu ten kaip suprantu nemazai perki sios firmos gaminiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astiti @ 2009 02 09, 15:06)
prisijungiu ir as smile.gif  vakar nusipirkau kaip tik tusa, "plojau" 89lt. tusas ilginantis, su kzk spec. plaukeliais aplipęs. Siandien pirma diena kaip isidaziau. pirmas ispudis tai super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  labai graziai prailgina ir kzk pastorina, tikiuos nenuvils doh.gif

Ilginantis tusas su plaukeliais.As jau isbandziau sita tusiuka,gerai prailgina,laiko visa diena-geras!
Papildyta:
Shiseido White Lucent Brightening Eye Treatment
user posted image
Isbandziau visa linija (megineliais) : dieninis,naktinis,paakiams,serumas.Viskas labai patiko,maloniai tepasi,labai graziai atgaivina oda smile.gif
Atsakyti
As irgi labai susidomejau sios firmos kosmetika. Kai ka esu isbandziusi, bet norisi daugiau. Noreciau isigyti pudra ar makiazo pagrinda arba ir ta ir ta. Dabar naudoju makiazo pagrinda SHISEIDO The Makeup Dual Balancing Foundation, man jis kaip dengiasi labai patinka, bet riebina oda, gana greitai pradeda blizgeti. Patarkit ka pasirinkti misriai, riebiai odai? Siaubingai nervuoja tas blizgesys. Kokios priemones dar tiktu tokiai kaip mano odai, amzius jau virs 30-ies. Kazin kokiai odai ir amziui skirta ta WHITE Lucency serija? Dar noreciau ir paakiams kazka.?
Atsakyti