Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware

O man pietums nešiotis labai šaunūs teis spalvoti indeliai šaldytuvui skirti smile.gif O jeigu sriubytę nešiuosi tai pats tas B2B mažas indelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 11 11, 17:40)
Koks įdomus receptas bigsmile.gif Nu , bet kaip tingiu cepelinus pati daryt doh.gif  lotuliukas.gif

o vyras nedaro cepelinu?Mano uosvis cepelinus gamina beveik kiekviena savaitgali,na o MBkulinariniai sugebejimai baigiasi arbata.Visai nieko nemoka hah.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja @ 2008 11 11, 21:19)
O man pietums nešiotis labai šaunūs teis spalvoti indeliai šaldytuvui skirti smile.gif O jeigu sriubytę nešiuosi tai pats tas B2B mažas indelis thumbup.gif


Sitas kaip tik gruodi bus seimininkes dovanele thumbup.gif

Atsakyti
Kokie būtų atsiliepimai apie grūstuvę (kodas 1422) bulvių košei bei kitoms košėms grūsti?

Mano viena klientė net 5vnt. užsakė į Kalėdų maišą, tikiuosi jos tvirtos ir man gėdos nepadarys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 12, 09:25)
Kokie būtų atsiliepimai apie grūstuvę (kodas 1422) bulvių košei bei kitoms košėms grūsti?

Mano viena klientė net 5vnt. užsakė į Kalėdų maišą, tikiuosi jos tvirtos ir man gėdos nepadarys  unsure.gif

Fantastines. Netikejau, kad tokios geros. Sugruda kose be gabaliuku. Anksciau naudodavau mikseri, dabar viens du ir yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 12, 08:25)
Kokie būtų atsiliepimai apie grūstuvę (kodas 1422) bulvių košei bei kitoms košėms grūsti?

Mano viena klientė net 5vnt. užsakė į Kalėdų maišą, tikiuosi jos tvirtos ir man gėdos nepadarys  unsure.gif

Turiu ir aš tą grūstuvę - anksčiau naudojau turėjau metalinę, pačiame grūdime esminio skirtumo nematau, bet man jos reikėjo, nes bulvių košę tefloniniam puode grūdu. Šiaip panašu, kad daiktas tvirtas ir sulūžt tikrai neturėtų.
Atsakyti
Mano mama turi tą bulvių grūstuvę, irgi sakė, kad yra labai patenkinta...
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 12, 08:25)
Kokie būtų atsiliepimai apie grūstuvę (kodas 1422) bulvių košei bei kitoms košėms grūsti?

Mano viena klientė net 5vnt. užsakė į Kalėdų maišą, tikiuosi jos tvirtos ir man gėdos nepadarys  unsure.gif

Dar nei viena klientė nesiskundė ją nusipirkus, visos tik giria. Man ji irgi labai patinka. Tad viskas bus OK smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 12, 08:25)
Kokie būtų atsiliepimai apie grūstuvę (kodas 1422) bulvių košei bei kitoms košėms grūsti?

O kai grūstuvė ilsisi, ją galima panaudoti kaip popierinio rankšluosčio stovą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 11 12, 09:21)
O kai grūstuvė ilsisi, ją galima panaudoti kaip popierinio rankšluosčio stovą  biggrin.gif


o čia tai idėja bigsmile.gif
Atsakyti
Visoms aciuks.gif ir po balionėlį 4u.gif , o ypač Jurgitak už gerą įdėją thumbup.gif , dabar būsiu rami ir galėsiu ramiai užsakinėti tas bulvių grūstuves biggrin.gif , nesinori nuvilti savo pirmųjų klienčių blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 11, 20:34)
bet kol tas gruodis dar ateis, ar verta laukt dėl keletos litų nuolaidos  schmoll.gif

neverta tai tikrai mirksiukas.gif nes tokių nuolaidų kai, kad buvo silikonams, tai būna kartą per penkmetį biggrin.gif o dabar ypač madingi spec. pasiūlymai, kaip ką nors suporuoja ir dažniausiai su tuo ko nelabai reikia ax.gif
Bet man tas nuolaidų laukimas dėl sporto thumbup.gif kiekvieną mėn. azartiškai lauki jų cool.gif

aš pietus nešiojuos Sambukuose 600g. ir šildaus juose mikrobangėse blush2.gif
Atsakyti