Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

Manoji jau laisva, tik as tingine vis nufotkint neprisiruosiu. blush2.gif Dabar turiu Vilniuje.
O pagalvele manau, kad reikalinga, musu ziedelius kunigas sventino ant jos, ant jos ir atsinesem i baznycia, man buvo grazu. Siaip manau ta reikala galima is anksto aptarti su kunigu, nes kitiems kunigams kazkodel labiau patinka sventinti ant padekliuko, o ne ant pagalvytes g.gif
Atsakyti
Ir musu sventino ant pagalveles. Ziedus vienas kitam movem paeme tiesiai nuo pagalveles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2006 09 01, 06:10)
Ir musu sventino ant pagalveles. Ziedus vienas kitam movem paeme tiesiai nuo pagalveles wub.gif


mes irgi 4u.gif mums pagalvele pasiuvo drauge.labai labai grazi pagalvele. smile.gif 4u.gif thumbup.gif gaila fotkes neturiu
Atsakyti
o manaja nusiciupo ziedu neseja smile.gif ir uz jokius pinigus jos nesutiko atiduot. Jau beveik menuo, kai vis zaidzia vestuves ir nesioja ziedus lotuliukas.gif ir uz jokius pinigus nesutinka jos atiduot...
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 09 19, 09:36)
O cia mano wub.gif

Labai grazu ir originalu thumbup.gif . Nemaciau dar, kad ziedai butu risami ne per viduri. Ir tie smulkus "sniureliai" tokie simpatiski wub.gif Labai graziai graziai pasidarei 4u.gif
Atsakyti
Mes is nuomos punkto nuomavomes. Taciau, kai sumokejom 30 Lt, tai geriau butu buve pasiut smile.gif
Atsakyti
***** ir as dabar uzsinorejau pasisiuti pagalvele g.gif . Tik dabar galvoju kokie ismatavimai turetu buti??? Gal kas gali savo pamatuoti ir parasyti? smile.gif
Atsakyti
Musu pagalvele pasiuvo dailininke. Tiesa sakant, as net neplanavau pagalveles, nes neturejom ziedu nesejelio blush2.gif Bet cia mano uosve pasistenge blush2.gif Saunuole, labai graziai atrode musu ziedeliai ant pagalveles cool.gif O nuomos salonuose ziurejau tai doh.gif Nuskalbtos, baisios tokios...ir dar 30lt moket uz tokia blink.gif Tada jau geriau paciai siutis (aisku,kas moka, nes as tai ne pro kur biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 10 23, 16:42)
***** ir as dabar uzsinorejau pasisiuti pagalvele g.gif . Tik dabar galvoju kokie ismatavimai turetu buti??? Gal kas gali savo pamatuoti ir parasyti? smile.gif


Medziaga buvo 20 * 20cm.


Simablia, idek nuotraukyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Oki, pabandysiu kai namo grisim.Siaip prie vestuviniu fotoalbumu esu idejus istraukas is musu filmo, ten berods matosi smile.gif
Atsakyti
oj,o kaip as dabar uzsinorejau.. wub.gif tik bijau,kad nesugebesiu.. verysad.gif na bet kaip nors gal.. blush2.gif o jei kas netycia noretumet padovanot busimajai nuotakai,tai su malonumu priimciau.. ax.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvile @ 2006 10 24, 12:49)
oj,o kaip as dabar uzsinorejau.. wub.gif tik bijau,kad nesugebesiu.. verysad.gif na bet kaip  nors gal..  blush2.gif o jei kas netycia noretumet padovanot busimajai nuotakai,tai su malonumu priimciau.. ax.gif  4u.gif  thumbup.gif


Na, as tai skolinu mirksiukas.gif jei patiko, parasyk mirksiukas.gif
Atsakyti